Linka na balenie zväzkov bankoviek
Predmetom obstarania zákazky je dodanie a inštalácia Linky na balenie zväzkov bankoviek do fólie, ktorá zabezpečí presun zväzkov bankoviek z dvoch strojov na spracovanie bankoviek prostredníctvom dopravníkových pásov do zariadenia, ktoré vykoná zatavenie zväzkov bankoviek do fólie a jej následné zmrštenie v teplovzdušnej komore alebo tuneli. Linka ...
Krátiaci automat
Predmetom zákazky je krátiaci automat a linka na výrobu paliet spolu s nákladmi na dodanie a montáž technológií.
Materiálové využití odpadů - LUFRAMA Zemní práce s.r.o. - dodávka mobilní třídící jednotky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní třídící jednotky s magnetickým separátorem. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Technologie pro materiálové využití odpadů - dodávka mobilní třídící jednotky, kolového nakladače
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní třídící jednotky a kolového nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Pořízení recyklační linky na zpracování neshodných výrobků pro společnost MADEX TRADING, s.r.o.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka recyklační linky na zpracování neshodného odpadu.
Materiálové využití odpadů a Technologie pro materiálové využití odpadů - BARSINI, s.r.o.
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení pro zpracovávání relevantních druhů odpadů, konkrétně mobilního drtiče s magnetickým separátorem a mobilní třídící jednotky.pro společnost BARSINI, s.r.o. dle Přílohy č. 1 Technická specifikace.
NAPOS, a.s. - Technologie pro třídění odpadů - dodávka vynášecího řetězového dopravníku
Předmětem veřejné zakázky je dodávka hlavního řetězopásového dopravníku do lisu, řetězopásového dopravníku třídící linky, kolového čelního nakladače, vysokozdvižného vozíku a 6 ks velkoobjemových kontejnerů. Podrobná specifikace předmětu plnění je obsažena v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Technologie pro materiálové využití odpadů
Předmětem zakázky je dodávka třídiče frakcí - mobilního hřebenového síta včetně potřebných dopravníků a násypek.
Automatizácia prototypového osádzania elektronických komponentov
Predmetom zákazky je obstaranie online osadzovacieho automatu na osádzanie THT komponentov schopný osádzať axiálne a radiálne THT komponenty, voľne sypané komponenty, komponenty v páskach, tubách a platách. Predmet zákazky sa skladá z dvoch logických celkov: 1.Osadzovací automat na osádzanie THT komponentov 2.Zariadenie pre selektívne ...
Dodania a uvedenia do prevádzky technológie na recykláciu gumeného odpadu
Predmet zákazky pozostáva z dodania a uvedenia do prevádzky technológie na recykláciu gumeného odpadu a výrobu gumenej dlažby.
Zariadenia do výrobnej prevádzky
Predmetom zákazky je nákup priemyselných strojov do prevádzky podniku MLAĎ - PLASTY, s.r.o. s cieľom zefektívniť produkciu výrobkov z gumy a plastu. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Vybavení pro vážení a značení výrobků z ryb, Kontinuální balička výrobků z ryb
pořízení nové balicí linky pro balení výrobků z ryb a modernizace váhových stanovišť včetně dodávky na místo určení, seřízení, uvedení do provozu (oživení) a zaškolení obsluhy
Materiálové využití odpadů - LUFRAMA Zemní práce s.r.o. - dodávka mobilní třídící jednotky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní třídící jednotky s magnetickým separátorem a kolového nakladače. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Inovatívna uhlová linka na výrobu parkiet
Predmetom nákupu je inovatívna výrobná linka na výrobu parkiet. Viac informácií je uvedených v súťažných podkladoch.
Výrobky z odpadu
Jedná se o VŘ s dílčím plněním: Zakázka „A“ ….. dodání vysokozdvižného vozíku Zakázka „B“ ….. dodání regranulační linky
Modernizace třídící linky pro separaci KO a odpadů podobných KO
Předmětem plnění je dodávka a instalace automatického lisovacího zařízení sestávající z plně automatického horizontálního lisu a pásového dopravníku propojeného s lisem. Předmět plnění je blíže specifikován v příloze č. 3 zadávací dokumentace „Příloha č. 3 Specifikace předmětu plnění - technické podmínky a v příloze č. 4 zadávací dokumentace ...
Regranulace
Regranulační linka na plastový odpad. Bližší údaje v příloze zadávací dokumentace.
Materiálové využití odpadů - ENROLL CZ spol. s r.o.
Předmětem zakázky je dodávka technologického vybavení pro zajištění materiálového využití odpadů.
Technologie pro materiálové využití odpadů
Předmětem zakázky je dodávka mobilního drtiče dřevěné hmoty včetně potřebných dopravníků a násypek
Jaroslav Hampl - Projekt materiálového využití odpadů
Předmětem této veřejné zakázky je výběr dodavatele (účastníka) či dodavatelů (účastníků), který či kteří zajistí řádné a včasné plnění předmětu veřejné zakázky spočívající v dodávce strojů a strojního zařízení dle požadavků zadavatele. Jedná se o dodávku následujících dvou nových inovativních technologií (strojů a zařízení) určených pro ...
CANNONEER group s.r.o. - Pořízení technologie pro materiálové využití odpadů - dodávka mobilní drtící jednotky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní drtící jednotky s magnetickým separátorem. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
3-vrstvová koextrúzna linka
Predmetom zákazky je nákup 3-vrstvovej koextrúznej linky vrátane dopravy, montáže zariadenia uvedením zariadenia do prevádzky. Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.
Technologie pro třídění a zpracování odpadu
Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na části, a to následovně: Část A veřejné zakázky: Předmětem plnění v části A veřejné zakázky je dodávka třídicí linky, včetně přepravních pásů, drtiče odpadů, magnetu a automatizovaného lisu, a to včetně instalace a proškolení personálu. Část B veřejné zakázky: Předmětem plnění v části B ...
SAKO Brno, a.s. - Dotřiďovací linka - dodavatel technologie
Předmětem veřejné zakázky je dodávka technologie pro dotřiďovací linku. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v příloze č. 4 ZD - technická specifikace.
KENVI CZ s.r.o. - Projekt materiálového využití odpadů - dodávka mobilní třídící jednotky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka mobilní třídící jednotky. Podrobná specifikace předmětu plnění je specifikována v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.