Zníženie energetickej náročnosti Obecného úradu

Zníženie energetickej náročnosti Obecného úradu

Predmetom zákazky je zníženie energetickej náročnosti obecného úradu v obci Horné Zelenice. Projektová dokumentácia rieši stavebné úpravy obecného úradu na zníženie energetickej náročnosti a bude sa zaoberať dolu popísanými úpravami : zateplenie stien a sokla, výmena okien a vstupnej zasklennej steny, zbúranie vchodu na povalu, prevedenie betónového stropu, odstránenie strechy, montáž novej, zateplenie strechy, celková výmena elektroinštalácie, riešenie úsporného osvetlenia, riešenie prípravy TÚV, nová elektrická prípojka, riešenie fotovoltaiky, riešenie vykurovania tepelným čerpadlom spolu s rekuperáciou, nový bleskozvod. Stavba je riešená ako stavebná úprava bez zmeny jestvujúceho pôdorysu a tvaru budovy. Ponechajú sa veľkosti a tvar okenných a dverných otvorov. Prevedie sa výmena okenných a dverných výplní, zateplenie obvodových stien. Odstráni sa nevyhovujúca strecha a prevedie sa nová s menším sklonom. V interiéri budovy sa bude robiť elektroinštalácia a vykurovanie, bez stavebných úprav.
Veřejná zakázka vložena:
25.05.2017 07:43

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Horné Zelenice

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Trnavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
172 116 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Horné Zelenice

Zadavatel IČ:
00312568

Zadavatel ulice:
č. 89

Zadavatel PSČ:
920 52

Zadavatel obec:
Horné Zelenice

Kontaktní osoba:
Mgr. Viera Darivčaková

Zadavatel telefon:
+421 337 445 259


Zadavatel web:
http://horne.zelenice.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213150-9
Stavebné práce na kancelárskych budovách

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem | Liberec

Průmyslová lakovací, stříkací technika se vzduchovým pohonem je technika, kterou Vám naše firma Media CZ s.r.o. sídlící v Liberci komplexně zajistí. Průmyslová lakovací technika nejen se vzduchovým pohonem je vhodná pro kovovýrobu, zámečnictví, ocelové konstrukce, strojírenství či truhláře a mnoho dalších. K nejpoužívanějšímu zařízení jsou zařízení se vzduchovým pohonem. Mají jednoduchou konstrukci a snadno se s nimi manipuluje. Jednoduše se udržují a jsou velmi bezpečné a vhodné do prostřední s nebezpečím výbuchu. Potřebujte právě takové zařízení? Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme i poradíme.


Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Potrubní rozvody technických plynů Opatovice nad Labem, rozvody pro průmysl, laboratoře

Představujeme Vám firmu GASline s.r.o. z Opatovic nad Labem, která svoji činnost zaměřila na profesionální potrubní rozvody ve strojírenském, automobilovém, chemickém a potravinářském průmyslu. Dále zajišťujeme potrubní rozvody technických plynů tam, kde je kladen velmi vysoký důraz na čistotu jako jsou laboratoře, optický průmysl a jaderná zařízení. Zajišťujeme rozvody technických plynů, zejména rozvody pro vodík, helium, dusík, kyslík, argon, oxid uhličitý, acetylen, etylen, propan a jejich směsi. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma GASline s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Hradecká 130, Opatovice nad Labem.


Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Výstavba, rekonstrukce a revitalizace budov - Pardubice

Plánujete výstavbu rodinného domu, garáže či nástavbu? Chcete zrekonstruovat byt? Tak jste tu správně u stavební firmy Miroslava Kaššáka. Zaměřuji se na komplexní stavební práce. Budu Vám nápomocen při výstavbě hrubě stavby, drobných zednických prací, zhotovím Vám omítky, obklady i podlahy. V rámci své činnosti realizuji výstavbu nových budov, ale i rekonstrukci bytových jader či přestavbu bydlení, nástavbu a vestavbu. Dělám také stavební úpravy exteriéru a zateplení budov s fasádou. Pokud hledáte spolehlivého a kvalitního řemeslníka v oblasti stavebních prací tak mě neváhejte kontaktovat telefonicky, e-mailem či osobně. Sídlím v Pardubicích na ulici Jana Palacha 2767.


Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice

Čerpadla a bazénové technologie Olomouc, vysokotlaká čerpadla, čerpací stanice

Představujeme Vám firmu S & R servis s.r.o. z Olomouce, která svojí činnost zaměřila na kompletní sortiment čerpadel a bazénové technologie. Doprava po celé ČR. Zajišťujeme veškerý servis čerpadel a poradenství. Náš sortiment: Čerpadla - ponorná, odstředivá, samonasávací, vysokotlaká, teplovodní, kalová Bazény Vodní baterie Paffoni Tlakové nádoby Zilmet Motory Summoto Pokud Vás naše čerpadla a bazénové technologie zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Božetěchova 5/945, Olomouc.


Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je partnerem firmy Smart View. Dodáme osvětlení strojového vidění, které je klíčovým prvkem aplikací strojového vidění. Nabízíme osvětlení následujících principů: - pruhová, výkonová pruhová světla dodávaná v různých vlnových délkách - k universálnímu osvětlení většiny povrchů - matricová a kruhová světla - přímé světlo k universálnímu osvětlení většiny povrchů - kopulovitá světla - dome Light, vhodná k nepřímé homogenní iluminaci členitých povrchů, objektů, dodávaná v různých vlnových délkách - bodová světla - spot light pro přímé nasvícení vzdálenějších objektů nebo kódů - přední osvětlení typu bright field a dark-field - back light osvětlení - pro zvýraznění tvaru a kontur kontrolovaného objektu, dodávané v červeném, bílém a IR provedení - příslušenství difuzory, kontrolery osvětlení.


Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Rekonstrukce rodinných domů i chalup - Liberec

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.