Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Zakázka je rozdělena na dvě samostatné části. Předmětem jednotlivých částí, je provedení stavebních prací v následujícím rozsahu:

ČÁST 1: Výstavba nové pilnice
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 6 této zadávací dokumentace)

Jedná se o účelovou stavbu pro výrobu a skladování. Objem stavby je dán požadavky investora a technologickým vybavením.

Objekt nové pilnice sestává ze dvou částí. Nová část pilnice, montovaná hala, bude umístěna na stávající manipulační ploše a z části na místě stávající pilnice, jejíž část bude odstraněna. Ponechaná stávající pilnice se stane po stavebních úpravách součástí pilnice nové.

Část objektu - montovaná hala (přístavba) - tuto část objektu tvoří typizovaná ocelová hala, která navazuje (přístavba) na stávající objekt pilnice. Montovaná hala bude mít přípravu na montáž mostového jeřábu o nosnosti 3, 2 tuny. Vlastní dodávka mostového jeřábu vč. jeřábové dráhy není součástí plnění této zakázky.

Část objektu – stavební úpravy stávajícího objektu - další část objektu nové pilnice je rekonstruovaná část stávajícího objektu pilnice. Objekt bude zastřešen novými montovanými vazníky. Pro zajištění osvětlení bude osazen pásový hřebenový obloukový světlík s otvíravými křídly. Proběhne částečné odstranění stavby a stavební úpravy. Na straně jižní fasády bude v prvním vazníkovém poli provedena vestavba 2.np.

ČÁST 2: Rozšíření stávajících zpevněných ploch
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 7 této zadávací dokumentace)

Jedná se o rozšíření stávajících zpevněných ploch a vybudování nové příjezdové komunikace v areálu Zadavatele. Areál se nachází v okrajové části obce Třebešov a komunikačně je napojen stávajícím sjezdem na silnici III/3211 procházející obcí.

Rozšíření stávajících zpevněných ploch je vyvoláno navyšováním objemu výroby a potřebou skladování většího množství surové dřevěné kulatiny (tj. kmenů stromů), jež jsou v rámci výrobního procesu zpracovávány do podoby řeziva, hoblovaných prvků, apod.

Nové zpevněné plochy z betonové zámkové dlažby budou dispozičně a funkčně přímo navazovat na stávající zpevněné areálové plochy. Z hlediska konstrukčního řešení bude převzata stávající vyhovující a provozem osvědčená konstrukční skladba podloží zpevněných ploch.

Po realizaci nových zpevněných ploch budou v nové ploše rozmístěny prefabrikované betonové dílce, které slouží k dočasnému uskladnění a roztřídění zpracovávané surové dřevěné kulatiny (kmeny stromů).

Rozmístění tě
Veřejná zakázka vložena:
10.08.2016 08:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MATRIX a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
16.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MATRIX a.s.

Zadavatel IČ:
25947672

Zadavatel ulice:
1

Zadavatel PSČ:
516 01

Zadavatel obec:
Třebešov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Výroba stožárů pro dopravní signalizaci, veřejné ocelové stožáry

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou stožárů a sloupů pro dopravní signalizaci, značení, osvětlení a dále výrobou ocelových stožárů pro veřejné osvětlení a světelnou signalizaci? kontaktujte společnost AMAKO, spol. s r.o. se sídlem na jižní Moravě v obci Strachotín, která vyrábí stožáry pro dopravní signalizaci a pro veřejné osvětlení. Naše vyráběné produkty jsou : -chodecký stožár s deskou -chodecký stožár bez desky -výložníkový stožár -sloupek ručního řízení -osvětlení přechodové, sadový, silniční, dálniční, železniční, dekorativní, vlajkový, reklamní a podobně. Více informací naleznete na webových stránkách.


CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

CNC zpracování tvarových výpalků a s úkosy - pálení laserem, plazmou

Potřebujete zpracovat tvarové výpalky ve vysoké kvalitě? Jste-li z okolí Brna a Olomouce, pak pověřte zakázkou firmu R + W Ferra s.r.o., která se Vám o vše postará. Kromě výroby poskytujeme v oblasti laserového pálení odborné poradenství. Metoda pálení laserem je vhodná pro zpracování standardních materiálů, uzavřených profilů i ocelových ploch. Výsledkem výroby jsou přesné parametry prvků a menší náročnost na financování. Pro vysokou kvalitu řezu zvolte CNC pálení autogenem nebo plazmou. Veškeré výpalky rádi zpracujeme z vlastního nebo dodaného materiálu, vše záleží na vzájemné dohodě.


Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Opláštění budov zajistí větší komfort a trvanlivost. Díky opláštění se zlepší izolační, tepelné a zvukové vlastnosti. Společnost Opravny Telč, a.s. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a další výrobky. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce různého typu i rozměrů – jízdárny, haly, stáje, sklady, hangáry a areály. Zabýváme se dodávkami komplexního opláštění budov. Opláštění budov provádíme za použití vysoce kvalitních produktů. Nabízíme opláštění zateplených i nezateplených hal a budov dle přání zákazníka po cele České republice.


Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Výroba speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst

Spolehlivý dodavatel stožárů pro veřejné osvětlení je firma FORELV s.r.o. se sídlem v Prostějově. Zabýváme se návrhem, výrobou a dodávkou speciálních nerezových stožárů pro veřejné osvětlení obcí a měst. Vyrobíme vhodný typ stožárů pro osvětlení ulic, silnic, přechodů, náměstí i parků. Stožáry pro veřejné osvětlení podrobujeme statickým výpočtům a zkouškám, dodáváme včetně kontrolních statických výpočtů. Všechny naše produkty splňují náročné technické i estetické požadavky zadavatele. Vyrábíme různé typy stožárů: - kuželové, kuželové výložníkové, stožáry kuželové s přírubou, stožáry jehlanové osmihranné, stožáry ulično – dálniční, stožáry trubkové, stožáry osvětlení přechodu pro chodce.


Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Kvalitně zpracované a postavené přístřešky pro koně a hospodářská zvířata na míru

Chováte koně, které máte po většinu roku na pastvině a potřebujete pro ně postavit přístřešek? Chcete pro hospodářská zvířata odolný přístřešek, který by byl kvalitně postaven? Obraťte se na společnost Equicov s.r.o., která sídlí v Nové Vsi u Třebíče a která se specializuje na stavbu vnitřních i venkovních boxů, ohrad, stájí a přístřešků pro koně a další hospodářská zvířata. Přístřešky mají kvalitní ocelovou konstrukci, která je vyplněna výdřevou. Konstruovány jsou ve skládaném panelovém systému. Přístřešky Vám můžeme zhotovit buď ve standardních rozměrech 3x3m, 3x6m, 3x9m, 6x6m, nebo přímo míru dle vašich potřeb a požadavků. Díky atraktivnímu a kvalitně zpracovanému vzhledu je možné přístřešek využít i jako garáž pro auto, pergolu či kůlnu. V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.