Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Výstavba pilnice Třebešov a souvisejících zpevněných ploch

Zakázka je rozdělena na dvě samostatné části. Předmětem jednotlivých částí, je provedení stavebních prací v následujícím rozsahu:

ČÁST 1: Výstavba nové pilnice
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 6 této zadávací dokumentace)

Jedná se o účelovou stavbu pro výrobu a skladování. Objem stavby je dán požadavky investora a technologickým vybavením.

Objekt nové pilnice sestává ze dvou částí. Nová část pilnice, montovaná hala, bude umístěna na stávající manipulační ploše a z části na místě stávající pilnice, jejíž část bude odstraněna. Ponechaná stávající pilnice se stane po stavebních úpravách součástí pilnice nové.

Část objektu - montovaná hala (přístavba) - tuto část objektu tvoří typizovaná ocelová hala, která navazuje (přístavba) na stávající objekt pilnice. Montovaná hala bude mít přípravu na montáž mostového jeřábu o nosnosti 3, 2 tuny. Vlastní dodávka mostového jeřábu vč. jeřábové dráhy není součástí plnění této zakázky.

Část objektu – stavební úpravy stávajícího objektu - další část objektu nové pilnice je rekonstruovaná část stávajícího objektu pilnice. Objekt bude zastřešen novými montovanými vazníky. Pro zajištění osvětlení bude osazen pásový hřebenový obloukový světlík s otvíravými křídly. Proběhne částečné odstranění stavby a stavební úpravy. Na straně jižní fasády bude v prvním vazníkovém poli provedena vestavba 2.np.

ČÁST 2: Rozšíření stávajících zpevněných ploch
(blíže projektová dokumentace, která je Přílohou č. 7 této zadávací dokumentace)

Jedná se o rozšíření stávajících zpevněných ploch a vybudování nové příjezdové komunikace v areálu Zadavatele. Areál se nachází v okrajové části obce Třebešov a komunikačně je napojen stávajícím sjezdem na silnici III/3211 procházející obcí.

Rozšíření stávajících zpevněných ploch je vyvoláno navyšováním objemu výroby a potřebou skladování většího množství surové dřevěné kulatiny (tj. kmenů stromů), jež jsou v rámci výrobního procesu zpracovávány do podoby řeziva, hoblovaných prvků, apod.

Nové zpevněné plochy z betonové zámkové dlažby budou dispozičně a funkčně přímo navazovat na stávající zpevněné areálové plochy. Z hlediska konstrukčního řešení bude převzata stávající vyhovující a provozem osvědčená konstrukční skladba podloží zpevněných ploch.

Po realizaci nových zpevněných ploch budou v nové ploše rozmístěny prefabrikované betonové dílce, které slouží k dočasnému uskladnění a roztřídění zpracovávané surové dřevěné kulatiny (kmeny stromů).

Rozmístění tě
Veřejná zakázka vložena:
05.09.2016 07:35

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
MATRIX a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Rychnov nad Kněžnou

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
19.09.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
MATRIX a.s.

Zadavatel IČ:
25947672

Zadavatel ulice:
1

Zadavatel PSČ:
516 01

Zadavatel obec:
Třebešov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Stavby pro bydlení – rodinné domy, bytové domy a garáže Praha

Postavit dům nebo bytové jednotky na klíč? To už dnes umí kde kdo. Ale vybudovat takovou stavbu s ojedinělým architektonickým nápadem? To umíme my – SPING STAV s.r.o. Realizujeme projekty ve spolupráci s předními českými architekty. Spoustu našich zákazníku nechce pouze funkční bydlení, ale stavbu, která bude odrážet styl jejich života a bude jiná, než mají všichni okolo. Pokud patříte do této skupiny zákazníků a rozhodli jste se stavět, obraťte se na nás. Uskutečníme spolu kompletní projekt, ve kterém Vás budeme zastupovat od architektonického návrhu, vizualizací, přes vyřízení dokumentů a výstavbu, až k finálnímu předání vašeho vysněného domu. Každá stavba má svého vedoucí, který Vás bude zastupovat ve všech záležitostech. Máme profesionální tým dělníků, záruční servis a nejlepší dokončovací termíny. Veškeré realizace si můžete prohlédnou na webových stránkách, po telefonické domluvě si velmi rádi sjednáme osobní schůzku a prokonzultujeme následnou spolupráci.


Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výroba zastávek, autobusových čekáren a laviček

Výrobky jsou oblíbené pro velkou variabilitu rozměrů a vzhledu. Autobusové čekárny jsou vyráběny a dodávány v sedmi rozměrových modifikacích. Výroba: - jednotný městský mobiliář - autobusové čekárny, zastávky - lavičky - přístřešky - odpadkové koše - informační plochy - informační směrníky a ukazatele - plakátovací plochy - stojany na kola a zábrany. Naše kvalitní výrobky jsou za příznivou cenu a mají dlouhou životnost.


Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Stavby pro výrobu a služby, bytová výstavba

Hledáte firmu, která má bohaté zkušenosti s průmyslovou výstavbou? Potřebujete stavební společnost, která zajistí výstavbu bytového komplexu? Kontaktujte společnost ATLANTA, a.s. ze Znojma, která realizuje kompletní dodávku bytové a průmyslové výstavby. Postavíme Vám bytový dům, ale i celé bytové komplexy. Na poli průmyslové výstavby se orientujeme jak ve stavbě komerčních objektů, tak i průmyslových hal. Bytový dům nebo stavbu pro výrobu a služby Vám postavíme nejen v okolí Znojma, ale i Třebíče.


Pozemní stavby, výstavba a rekonstrukce budov

Pozemní stavby, výstavba a rekonstrukce budov

Plánujete, že si postavíte vlastní bydlení či prostory k podnikání? Neztrácejte čas hledáním řemeslníků a složitým plánováním všech procesů a přenechte to profesionálům. Naše stavební firma SEHNAL STAVBY s.r.o. Vám s tím pomůže. Specializujeme se na výstavbu i rekonstrukci budov a jiných pozemních staveb. Realizujeme stavby pro bydlení jako rodinné tak i bytové domy, průmyslové, obchodní a komerční objekty, ale i sportoviště a komunikace. Zhotovíme Vám vše od základů až po fasády a pokládku zámkové dlažby. Nejvíce staveb realizujeme na Kroměřížsku, ale není pro nás žádný problém zhotovit pozemní stavbu kdekoliv v ČR. Tak neváhejte a kontaktujte nás. S námi budete spokojeni.


Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

Nerezová výroba na míru Jičín - atypická výroba nejen pro gastronomii

INZA Rohoznice s.r.o. Jičín Naší činností je nerezová výroba přesně na míru. Dle požadavků našich klientů jsme schopni vyrobit atypické produkty. Nerezová výroba různého provedení nebo rozměru. Vyrábíme: nerezové konstrukce nerezové zábradlí a schodiště výroba pro potravinářský průmysl (nerezové stoly a pulty, parní nerezové kotle, nerezové řezací stroje, nerezové kráječe)


Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Kompletní dodávka a montáž opláštění budov, hal, jízdáren a ocelových konstrukcí

Opláštění budov zajistí větší komfort a trvanlivost. Díky opláštění se zlepší izolační, tepelné a zvukové vlastnosti. Společnost Opravny Telč, a.s. vyrábí a dodává ocelové konstrukce a další výrobky. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce různého typu i rozměrů – jízdárny, haly, stáje, sklady, hangáry a areály. Zabýváme se dodávkami komplexního opláštění budov. Opláštění budov provádíme za použití vysoce kvalitních produktů. Nabízíme opláštění zateplených i nezateplených hal a budov dle přání zákazníka po cele České republice.