Zateplení pláště budovy Na Příkopech 901/3, Chomutov, rekonstrukce osvětlení

Zateplení pláště budovy Na Příkopech 901/3, Chomutov, rekonstrukce osvětlení

Předmětem díla je zhotovení stavby spočívající v zateplení pláště budovy, rekonstrukce osvětlení a rekonstrukce klimatizace v budově Tiskárny AKORD Chomutov, s.r.o., které je blíže popsáno níže v textu.
Předmět plnění bude probíhat za provozu!
Zadavatel předpokládá, že veřejná zakázka bude spolufinancována převážně z Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Program Úspory energie, Prioritní osa 3 Účinné nakládání energií, rozvoj energetické infrastruktury a obnovitelných zdrojů energie, podpora zavádění nových technologií v oblasti nakládání energií a druhotných surovin, Specifický cíl 3.2. Zvýšit energetickou účinnost podnikatelského sektoru.
Číslo projektu:CZ.01.3.10/0.0/0.0/15_010/0003368
Dodavatel je při vlastním provádění předmětu plnění dodržovat též pravidla tohoto operačního programu.
Za účelem snížení energetických ztrát a zlepšení nakládání s elektrickou energií a teplem byl zpracován projekt zateplení pláště budovy, rekonstrukce osvětlení a rekonstrukce klimatizace, jehož cílem je kompletně zateplit plášť budovy Tiskárny AKORD Chomutov na adrese Na Příkopech 901/3, Chomutov (s výjimkou jižní stěny, která ústí na ulici a zateplení není možné z hlediska možného narušení historického vzhledu budovy), dále vyměnit stávající systém zářivkového osvětlení za úsporné zdroje osvětlení LED a vyměnit a rozšířit klimatizace za nové klimatizační jednotky s tepelnými čerpadly vzduch-vzduch.
Budova z hlediska tepelně technických vlastností nevyhovuje. V rámci rekonstrukce budovy dojde k zateplení obvodového pláště, zateplení části stropů, zateplení části střechy, výměně části stávajících oken za nové s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi včetně snížení okenních otvorů.
V prostorách budovy budou zčásti vyměněny stávající světelné zdroje náročné na energie za úsporné zdroje osvětlení LED. Výměna bude provedena pouze v prostorech vyžadujících celodenní svícení.
Součástí projektu je také náhrada stávajících klimatizací moderními klimatizačními jednotkami s tepelnými čerpadly vzduch-vzduch.
Podkladem pro zpracování nabídky je projektová dokumentace zpracovaná firmou Ing. Alena Kůrková, projektová činnost, Poděbradova 1254/22, 430 01 Chomutov, IČ: 86831658, DIČ: CZ7562222734, soupis stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr a další dokumenty (dále jen „soupis prací“), které jsou nedílnou součástí zadávací dokumentace.
Technický dozor u předmětné stavby není předmětem veřejné zakázky.
Veřejná zakázka vložena:
24.06.2016 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Tiskárna AKORD Chomutov, s.r.o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Chomutov

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Tiskárna AKORD Chomutov, s.r.o.

Zadavatel IČ:
25011162

Zadavatel ulice:
Na Příkopech 901/3

Zadavatel PSČ:
430 01

Zadavatel obec:
Chomutov

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45213000-3
Stavební úpravy komerčních budov, skladů a průmyslových budov, stavby sloužící k dopravě

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dodávka a montáž klimatizací Sinclair,Toshiba, Daikin a Mitsubishi – návrh klimatizace na míru

Dodávka a montáž klimatizací Sinclair,Toshiba, Daikin a Mitsubishi – návrh klimatizace na míru

Uvažujete o instalaci klimatizace do domácnosti nebo do kanceláře? Hledáte firmu, která Vám navrhne optimální řešení systému klimatizace? Pak kontaktujte firmu Klimastyle z Hodonína. Dodáváme a navrhujeme klimatizace na míru. Poskytujeme bezplatnou konzultaci a návrh klimatizace na míru pro byty, rodinné domy i kancelářské prostory. Při sestavení optimálního systému klimatizace je důležité vědět, k čemu má být primárně klimatizace určena. Instalujeme nejen nástěnné, ale i podokenní klimatizace. Naše firma poskytuje prodloužení záruky na námi instalovaná zařízení o 12 měsíců. Dodáváme klimatizační jednotky značek Sinclair,Toshiba, Daikin a Mitsubishi.


Realizace, projekce a servis vzduchotechniky - průmyslová vzduchotechnika

Realizace, projekce a servis vzduchotechniky - průmyslová vzduchotechnika

Hledáte spolehlivou a odbornou firmu v Jihomoravském kraji na realizaci, projekci a servis vzduchotechniky? Pak to je KlimaTechnik s.r.o. naše služby v oblasti vzduchotechniky zahrnují snižování hluku vzduchotechnických systémů, větrání a odvlhčování bazénů, zvlhčování vzduchu, provádíme i revize protipožárních klapek a mnoho dalšího. Samozřejmostí je poradenská činnost. Nabízíme: -průmyslová vzduchotechnika -větrání provozů a průmyslových hal -průmyslová filtrace pro technologická odsávání -vzduchotechnika kompresoroven -vzduchotechnika pekáren a potravinářských provozů -větrání čistíren odpadních vod. Více informací o možnostech realizace vzduchotechniky naleznete na webových stránkách.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.


Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Podřezání zdiva řetězovou pilou - mechanické izolace vlhkého cihelného zdiva

Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se zaměřuje na izolace vlhkého zdiva, obrátit se můžete v lokalitě Zlínský, Olomoucký a Moravskoslezský kraj na firmu ACHP služby s.r.o. Děláme jak mechanické izolace zdiva i chemické injektáže. Izolace metodou podřezání vlhkého zdiva řetězovou pilou je mechanická metoda se 100% účinností vyschnutí. Provádí se u cihelného zdiva. Standardně provedeme podřezání strojní pilou a vložení fóliové nebo sklolaminátové izolace se zaklínováním plastovými klíny. Spáru tlakově vyplníme a zarovnáme maltovou směsí. U smíšeného, betonového nebo kamenného zdiva provádíme izolaci podřezáním zdiva diamantovým lanem.


Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Výstavba rodinných domů na klíč, rekonstrukce obydlí – Hradec Králové

Chystáte se vystavit či zrekonstruovat své obydlí? Potřebujete pomoci se stavebními pracemi? S tím Vám pomůže naše společnost MASP - stavby - Martin Spejchal, která sídlí v okrese Hradec Králové. Na zakázku Vám kompletně postavíme rodinný dům od základů, hrubé stavby až po střechu, zateplení a dokončovací práce. Realizujeme veškeré zednické a sádrokartonářské práce, omítky, betonové podlahy, obklady a dlažby interiéru i exteriéru. V rámci rekonstrukcí zhotovíme nové bytové jádro, půdní vestavby a nástavby. Pro Vaši stavbu zajistíme i kvalitní odborníky v oblasti elektroinstalací a řemeslnických prací. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.


Hydroizolační a izolační služby, zednické a úklidové práce v Olomouckém kraji

Hydroizolační a izolační služby, zednické a úklidové práce v Olomouckém kraji

Budete stavět nový dům a potřebujete zabezpečit stavbu proti vodě a vlhkosti? Chystáte rekonstrukci střechy a hledáte dodavatele izolačních prací? Jste z okolí Přerova a nemůžete najít vhodného dodavatele? V naší společnosti, Pavel Zimmerman, poskytujeme klientům profesionální služby v tomto oboru. Provádíme také doplňkové izolační práce, např. izolace teras, potrubí a klimatizací. Nabízíme i práce zednické a úklidové. Ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně dle požadavků a možností. Jsme jedineční v rychlém provedení a přívětivé ceně. V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte na telefonním čísle nebo přijďte s poptávkou na adresu Jižní Čtvrť I 2487/29, Přerov.