R 110 kV Brno – Opuštěná

R 110 kV Brno – Opuštěná

Předmětem veřejné zakázky je realizace souboru staveb: R 110 kV Brno - Opuštěná (BNO); Kabel 110 kV Brno – Trnitá a Brno, k.ú. Trnitá, kabelové vývody z R Opuštěná, etapa 1; Kabelový kanál Trnitá pro R Opuštěná a Brno, k.ú.Trnitá, odbočení z kolektoru Opuštěná do kabelového kanálu E.ON.
Rozvodna 110/22 kV Opuštěná - jedná se o novostavbu, která je navržena jako objekt s železobetonovým nosným systémem v monolitické technologii o půdorysných rozměrech 18, 95 x 18, 7 m. Jde o třípodlažní objekt se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím. V 1. PP budou umístěny kabelové prostory budovy a také zde bude zaústěn nový kabelový kanál. V 1.NP jsou navrženy místnosti pro osazení technologie. Jedná se o místnost R 22kV, kompaktního rozvaděče, stanovišť transformátorů vlastní spotřeby, skladu, rozvaděčů vlastní spotřeby, akumulátorovny, kabelové stoupačky VVN a NN a komunikační chodby se schodištěm. Rovněž jsou v tomto podlaží situovány dvě stanoviště transformátorů 110/22 kV. Dna záchytných van zasahují výškově do úrovně 1. PP. Ve 2.NP se nachází místnosti R110 kV, velínu, VF a místnosti sociálního zařízení. Místnost rozvodny 110 kV ve 2.NP bude doplněna mostovým jeřábem o nosnosti cca 3, 2 tuny. Za účelem napojení kabelů VN a VVN k dalším rozvodným zařízením bude mezi stávajícím kolektorem a novou rozvodnou 110/22 kV Opuštěná realizován nový kabelový kanál v délce cca 300m. Nově budovaná rozvodna bude napojena kabelem 110 kV formou smyčky dlouhé cca 1000 m (6 x jednožilový kabel Cu 110kV 630mm2, LSOH s pláštěm z materiálu retardujícího oheň) tj. cca 700 m bude pokládáno do stávajícího kolektoru a 300 m do nově budovaného kabelového kanálu. Lokalita uvažovaná pro výstavbu nové transformovny 110/22 kV a nového kabelového se nachází v záplavovém území definovaném v platném Územním plánu města Brna. Součástí zakázky je také optické propojení nové transformovny Opuštěná s rozvodnami Teplárna Špitálka (BNT) a Brno Jih (BNJ). Dodávky, které nebudou součástí nabídky uchazeče, a které pro realizaci zakázky zajistí zadavatel: transformátor 110/22 kV - 2 ks, uzlový odporník - 2 ks, zapouzdřená rozvodna R110kV (počet polí 4 + podélný spínač přípojnic), rozváděč 22 kV (23 polí), řídicí systém a ochrany, kabel 110 kV včetně kabelových spojek a koncovek.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:02

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
E.ON Distribuce, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
E.ON Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
28085400

Zadavatel ulice:
F.A.Gerstnera 2151/6

Zadavatel PSČ:
370 49

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232220-0
Výstavba rozvoden

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Elektromontážní práce - elektromontáže, montáž vedení VN, NN, veřejné osvětlení

Pokud potřebujete jakékoliv elektromontážní práce v okolí Ostravy a Karviné, neváhejte se obrátit na společnost Eltom s.r.o. Vyskytujeme se na trhu již dlouho, proto máme bohaté zkušenosti s elektromontážemi a disponujeme dopravními a mechanizačními prostředky, proto pro nás nic není problém. Naše firma Vám zajistí: - komplexní elektromontáže - montáž, údržba, servis, opravy veřejného osvětlení - montáž vedení VN, NN - projekce elektrických zařízení - revize, opravy, zkoušky , montáž, instalace vyhrazených elektrických zařízení - domovní přípojky - výstavba nových kabelových vedení - výroba rozvaděčů nízkého napětí. Našim hlavním cílem je splnit požadavky dle zákazníka, který bude maximálně spokojen s našimi službami!


Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Pro stavební, montážní práce či přenášení břemen si sjednejte pronájem jeřábu s obsluhou u firmy Autojeřáby Blaha s.r.o., která má k dispozici autojeřáb ČKD AD 14 a ČKD AD 28. Práce mobilním jeřábem provádíme i v těžkém terénu. Autojeřáb ČKD: -AD 14 Liaz - automobilový jeřáb, max. nosnost 14 tun -AD 28 Tatra 815 - víceúčelový jeřáb, max. nosnost 28 tun. Obsluha je zkušená a pravidelně školená. Informujte se telefonicky na podmínky pronájmu - volejte dispečink 776090019.


Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Montáž, dodávka železobetonových konstrukcí, projektování, statika a servis

Sháníte firmu, která se zabývá železobetonovými konstrukcemi? Neváhejte a obraťte se na nás na firmu ZIPP Brno s.r.o., která sídlí v Brně a provádí projektování a statiku železobetonových prefabrikovaných konstrukcí budov. Železobetonové konstrukce jsou nosným střediskem naší firmy. Montáže provádí naše skupiny, které jsou po celé ČR i na stavbách na Slovensku. Dále poskytujeme kompletní servis, zahrnující optimalizaci navržené konstrukce, koordinace projekčních prací, dodávku prvků na staveniště, montáž konstrukcí včetně souvisejících činností jako dobetonování a tmelení spár, betonáže spřažených konstrukcí, základové patky, související ocelové konstrukce a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Modernizace výtahů, kompletní servis výtahů - projekce, výroba a montáž

Modernizace výtahů, kompletní servis výtahů - projekce, výroba a montáž

Myslíte na bezpečnost a chcete si nechat zmodernizovat výtah ve Vašem domě? Hledáte proto firmu v okolí Třebíče, která se zabývá projekcí, výrobou a montáží výtahů? Neváhejte a obraťte se na společnost TREBILIFT, s.r.o. provádíme nejen servis, ale i výměny, modernizace a rekonstrukce výtahů po celé Vysočině. U výtahů v bytových domech zvyšujeme nosnost a v kabině zvětšujeme prostor pro cestující. Nabízíme maximální komfort jízdy s plynulým rozjížděním a zastavováním, nadstandardní vybavení výtahu v ceně. V případě zájmu zajistíme i dálkový monitoring výtahů. Provádíme kompletní a komplexní servis výtahů zahrnující odborné - revizní zkoušky, prohlídky, poruchové opravy, mazání, vyprošťování osob a nákladů, preventivní údržbu a další smluvně zajištěné úkony pro provoz výtahů.


Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Výstavba bytových a nebytových budov Chrudim, sanace, injektáže, odvlhčení budov, izolace

Stavební činnost, výstavbu bytových a nebytových budov včetně odvlhčení budov, to vše Vám poskytne firma Ivan Horváth. Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kompletní výstavbu nových budov a to díky kvalitní stavební mechanizaci. Své stavební služby zaměřuji na novostavby, izolace, sanace, injektáže a odvlhčení budov. Řemesla a služby: - stavební činnost - výstavba bytových a nebytových budov - sanace, injektáže, odvlhčení budov - stavební mechanizace. Pokud Vás moje služby zaujali, neváhejte mě telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budu rád i za osobní návštěvu kde se na Vás budu těšit já Ivan Horváth na adrese Prosetín 110, Chrudim.


Fotovoltaika, bojlery, topidla -  elektroinstalace, montáže, servis

Fotovoltaika, bojlery, topidla - elektroinstalace, montáže, servis

Naše firma ELEKTROPLUS Grusman s.r.o. provádí návrhy, montáž, servis, realizace: - fotovoltaika - sluneční elektrárny. - elektro instalace a montáže - domovní instalace - elektro revize - hromosvody. Prodej, montáž, servis, opravy: - průtokové ohřívače vody - zásobníkové ohřívače vody - bojlery - otopná tělesa.