R 110 kV Brno – Opuštěná

R 110 kV Brno – Opuštěná

Předmětem veřejné zakázky je realizace souboru staveb: R 110 kV Brno - Opuštěná (BNO); Kabel 110 kV Brno – Trnitá a Brno, k.ú. Trnitá, kabelové vývody z R Opuštěná, etapa 1; Kabelový kanál Trnitá pro R Opuštěná a Brno, k.ú.Trnitá, odbočení z kolektoru Opuštěná do kabelového kanálu E.ON.
Rozvodna 110/22 kV Opuštěná - jedná se o novostavbu, která je navržena jako objekt s železobetonovým nosným systémem v monolitické technologii o půdorysných rozměrech 18, 95 x 18, 7 m. Jde o třípodlažní objekt se dvěma nadzemními a jedním podzemním podlažím. V 1. PP budou umístěny kabelové prostory budovy a také zde bude zaústěn nový kabelový kanál. V 1.NP jsou navrženy místnosti pro osazení technologie. Jedná se o místnost R 22kV, kompaktního rozvaděče, stanovišť transformátorů vlastní spotřeby, skladu, rozvaděčů vlastní spotřeby, akumulátorovny, kabelové stoupačky VVN a NN a komunikační chodby se schodištěm. Rovněž jsou v tomto podlaží situovány dvě stanoviště transformátorů 110/22 kV. Dna záchytných van zasahují výškově do úrovně 1. PP. Ve 2.NP se nachází místnosti R110 kV, velínu, VF a místnosti sociálního zařízení. Místnost rozvodny 110 kV ve 2.NP bude doplněna mostovým jeřábem o nosnosti cca 3, 2 tuny. Za účelem napojení kabelů VN a VVN k dalším rozvodným zařízením bude mezi stávajícím kolektorem a novou rozvodnou 110/22 kV Opuštěná realizován nový kabelový kanál v délce cca 300m. Nově budovaná rozvodna bude napojena kabelem 110 kV formou smyčky dlouhé cca 1000 m (6 x jednožilový kabel Cu 110kV 630mm2, LSOH s pláštěm z materiálu retardujícího oheň) tj. cca 700 m bude pokládáno do stávajícího kolektoru a 300 m do nově budovaného kabelového kanálu. Lokalita uvažovaná pro výstavbu nové transformovny 110/22 kV a nového kabelového se nachází v záplavovém území definovaném v platném Územním plánu města Brna. Součástí zakázky je také optické propojení nové transformovny Opuštěná s rozvodnami Teplárna Špitálka (BNT) a Brno Jih (BNJ). Dodávky, které nebudou součástí nabídky uchazeče, a které pro realizaci zakázky zajistí zadavatel: transformátor 110/22 kV - 2 ks, uzlový odporník - 2 ks, zapouzdřená rozvodna R110kV (počet polí 4 + podélný spínač přípojnic), rozváděč 22 kV (23 polí), řídicí systém a ochrany, kabel 110 kV včetně kabelových spojek a koncovek.
Veřejná zakázka vložena:
02.05.2014 07:02

Typ formuláře:
Opravný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce - Veřejné služby

Zadavatel:
E.ON Distribuce, a.s.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Okres:
Brno-město

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
30.06.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
E.ON Distribuce, a.s.

Zadavatel IČ:
28085400

Zadavatel ulice:
F.A.Gerstnera 2151/6

Zadavatel PSČ:
370 49

Zadavatel obec:
České Budějovice

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Opravný formulář č.1

Opravný formulář č.2

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232220-0
Výstavba rozvoden

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Elektromontáže - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace

Potřebujete-li navrhnout elektroinstalaci nebo udělat revizi, pak se obraťte na zkušené odborníky z firmy MANEL, kteří se zaměřují na domovní i průmyslové elektroinstalace včetně investiční elektrotechniky. Ve společnosti MANEL máme v oboru elektroinstalací zkušenost již od roku 1991 a své služby poskytujeme nejen v celé České republice, ale také v zahraničí. Čím se zabýváme: - komplexní elektromontáže a elektroinstalační práce - domovní, bytové a průmyslové elektroinstalace - elektroinstalace v budovách občanské vybavenosti (banky, hotely a další) - výroba řídicích, kompenzačních a nn rozváděčů - revize elektrických zařízení - rozvodná elektrozařízení - výroba nízkonapěťových, kompenzačních rozváděčů - rozváděče pro automatickou regulaci a řízení - bytové rozváděče. Svým zákazníkům poskytujeme záruční i pozáruční servis on-line 24 hodin. Firma MANEL klade především důraz na kvalitu služeb a maximální spokojenost zákazníka.


Provádění stavebních prací, výstavba a rekonstrukce objektů Chomutov

Provádění stavebních prací, výstavba a rekonstrukce objektů Chomutov

Rozrůstá se Váš podnik a potřebujete vystavit nový průmyslový objekt? Obraťte se na naši společnost TRANS-REGION-STAV s.r.o. Zaměřujeme se na výstavbu a rekonstrukci pozemních staveb, a to především průmyslových budov, vodohospodářských a dopravních staveb. Součástí naší činnosti jsou i zemní práce, zakládání staveb, elektroinstalace a zateplení domů, sanace betonových konstrukcí. Realizujeme výstavbu výrobních a skladovacích hal, administrativních budov, komunikací, úpravy vodních toků, opevnění břehů, zbudování nádrží, jezů a zdí, Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Sídlíme v Chomutově.


Elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů

Elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů

Kvalitní elektromontáže a elektromontážní práce kabelových a venkovních rozvodů NN, VN, VO, MR a distribučních trafostanic na Jihlavsku. Zajišťujeme výstavbu nových i opravy stávajících vedení včetně projektové dokumentace a revize. Realizaci včetně stavby provádíme na klíč. Tedy od přesného zadání až po samotnou realizaci kvalitní stavby. Zajistíme zadání stavby, vypracování projektu a technické dokumentace včetně všech příslušných stavebních povolení a vlastní realizaci stavby (přípojky NN soukromých objektů i přípojky VN – bioplynové stanice). Samotné realizace provádíme vlastní technikou a pomocí vlastní autodopravy.


Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Průmyslové stroje - jeřáby, kladkostroje, rychlý servis, revize i montáž

Potřebujete zajistit revizi, rychlý servis nebo montáž jeřábu či kladkostroje? Obraťte se na firmu GIGA montáže, s.r.o., která pro Vás zrealizuje tyto služby. Naše služby realizujeme pro jeřáby: - portálové, - poloportálové, - konzolové, - sloupové otočné, - pojízdné konzolové. Obrátit se na nás můžete také se servisem i montáží kladkostrojů, zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí a dalších průmyslových strojů. Přesvědčte se o rychlosti a kvalitě našich služeb i vy!


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Montované autosalony, autoservisy a STK budovy z ocelových konstrukcí

Rychlé, snadné a nenáročné, to jsou montáže autosalonů, autoservisů a budov STK od firmy PKD, s.r.o., která sídlí nedaleko Jindřichov Hradce. Společnost PKD, s.r.o. se zaměřuje na montáž hal a dalších konstrukcí budov z ocelových konstrukcí, ze kterých jdou stavět například autosalony, autoservisy, budovy STK nebo sportovní haly a zemědělské budovy. Autosalony z ocelových konstrukcí mohou být v různých tvarech od čtvercového po kruhové půdorysy. Jsou doplněny o okenní výkladce, které zajití nejen dostatek světla, ale také komfortní vystavení automobilů. Autoservisy a budovy STK (Stanice technické kontroly) jsou zase montovány tak, aby bylo možno využít, co nejvíce vnitřních prostor. Samozřejmostí je doplnění o sekční vrata pro příjezd vozidel. Autoservisy, autosalony a budovy STK jsou stavěny ze sendvičových panelů, které jsou lehce udržovatelné a nevyžadují tak obložení sádrokartonem. Mezi další podstatné výhody těchto konstrukcí patří: - ekonomičnost - funkčnost - rychlá montáž - variabilnost barev a doplňků Pro více informací ohledně výstavby a montáže ocelových konstrukcí se neváhejte obrátit na webové stránky firmy PKD, s.r.o. z Dačic nedaleko Jindřichova Hradce.