TOGO; Zemědělské produkty

TOGO; Zemědělské produkty

Máme zájem o navázání obchodní spolupráce se seriózními firmami, které nám budou dodávat zemědělské produkty.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We are looking for a company that will be supplying us agricultural prodcuts.

We will like to establish a strong relationship with any serious companies who will meet our demands.
Poptávka byla vložena dne:
10.03.2011 08:50

Platnost poptávky:
10.06.2011 08:47

Kontaktní osoba:
Uche K Kalyns

Kontaktní email:

Telefon:
+228 922 0410

Fax:
+228 222 3030

Země:
Togo Africa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

Živočišná výroba Pardubice – chov skotu na mléko a maso

AGRODRUŽSTVO KLAS Křičeň, Pardubice Naše zemědělská výroba se zaměřuje na produkci mléka, chov skotu a chov prasat. Chováme holštýnské plemeno skotu, které je prošlechtěno na vysokou mléčnou užitkovost a je tedy hlavním tržním produktem v živočišné výrobě. Dále se zabýváme chovem skotu bez tržní produkce mléka, plemene charolais. Masný skot chováme celoročně pastevním způsobem s přirozenou plemenitbou.  V chovu prasat provádíme uzavřený obrat stáda. Prasata chováme ve stáji v Dolanech. Máme dva provozy rozdělené na porodna a výkrm. Hlavním odběratelem vykrmených prasat jsou jatka Sloupnice.


Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Rostlinná a živočišná výroba, chov a velkovýrobna vepřů, jatka

Zemědělské družstvo Vícov naleznete na Hané v okrese Prostějov. Naše družstvo má více odvětví a poboček. Nejvíce produktivní obor činnosti je rostlinná výroba, živočišná výroba a s ní spojené řeznictví a uzenářství. U rostlinné výroby šetrně obhospodařujeme 900 ha vysoce úrodné půdy, kde pěstujeme potravinářskou pšenici, sladovnický ječmen, řepku, mák i hořčici. V živočišné výrobě se zaměřujeme na chov jatečních a plemenných prasat. Velká část vepřů se poráží a zpracovává na našich jatkách. Další zpracování masa probíhá v certifikovaném řeznictví a uzenářství v Lešanech. Naše mnohaleté zkušenosti zaručují stálost a kvalitu výroby.


Eshop nesolené přírodní ořechy kešu, para, mandle, pistácie, makadamové, vlašské, lískové ořechy

Eshop nesolené přírodní ořechy kešu, para, mandle, pistácie, makadamové, vlašské, lískové ořechy

Pokud si rádi kupujete ořechy a jiné suché plody, můžete si pohodlně vybrat podle chuti v eshopu semenac.cz firmy Semenáč Kroměříž. Nesolené přírodní ořechy si můžete dopřát bez výčitek. Patří mezi superpotraviny - dobře Vás zasytí, jsou zdrojem mnoha výživných látek a tuků, mají vysokou energetickou hodnotu. Zařazením ořechů do svého jídelníčku podpoříte zdravé zažívání, snižujete riziko srdečního infarktu, zvýšíte hladinu dobrého cholesterolu a naopak snížíte hladinu zlého cholesterolu. Veškeré produkty které dodáváme, odpovídají prvotřídní kvalitě, téměř vše zboží máme skladem a odesíláme jej do druhého dne.


Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ovoce, oříšky v čokoládě - kešu, mandle, lískové ořechy, jahody, brusinky, borůvky, maliny

Ořechy, ovoce a čokoláda jsou skvělá kombinace pro mlsání. V eshopu semenac.cz si můžete v mnoha variantách ořechy, ovoce v čokoládě objednat a my Vám vše do druhého dne odešleme. Ořechy v čokoládě: - lísková jádra v mléčné čokoládě - kešu v hořké, mléčné čokoládě - mandle v hořké, mléčné, bílé čokoládě, v tiramisu i se skořicí. Ovoce v čokoládě: - jahody, višně v hořké čokoládě - brusinky v mléčné čokoládě - borůvky v hořké čokoládě - lyofilizované maliny v bílé čokoládě. Máme prvotřídní dodavatele a všechny naše produkty jsou v prvotřídní kvalitě. Firma Semenáč má i 5 výdejních míst: - Kroměříž, Hulínská 1799 - jídelna QuickDeli.cz - Zlín-Malenovice, tř. 3. května 1170 - OC Centro Zlín - Ostrava-Hrabová ul. Prodloužená 807 - QuickDeli.cz - Brno-Ivanovice FRESH POINT, Hradecká 408/40 - HM Globus. - Olomouc FRESH POINT, 8. května 24 - Galerie Moritz.


Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Rostlinné a živočišné výrobky - pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, chov krav

Společnost ZEMĚDĚLSKÁ a.s. Opava-Kylešovice podniká v zemědělské prvovýrobě a zaměřuje se na rostlinnou a živočišnou výrobu, kde nabízí pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky a specializuje se na chov krav. V rostlinné výrobě hospodaříme na 2.600 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se na pěstování obilovin, řepky olejné, cukrovky, vojtěšky pro živočišnou výrobu, kukuřice na siláž a kukuřice na zrno. V živočišné výrobě se specializujeme na chov krav s mléčnou produkcí. Kravské stádo čítá 500 kusů skotu. Stabilitu chovu skotu v našem podniku jsme podpořili stavbou zemědělské bioplynové stanice, jejíž hlavní vstupní surovinou je chlévská mrva. Chov krav vidíme do budoucna jako stabilizující prvek naší výroby. Pracovníci rostlinné výroby poskytují služby mechanizačními prostředky i pro okolní farmáře. Naše středisko zajišťuje také skladování a logistiku rostlinných surovin (léčivé rostliny) pro společnost Teva Industries s.r.o. Hlavní činnosti společnosti je rostlinná výroba, která je zaměřená na pěstování: - obilovin - řepky olejné - cukrovky - máku - vojtěšky pro živočišnou výrobu - kukuřice na siláž a zrno. Protože my rozumíme zemědělství!


Rostlinná a živočišná výroba, chov hovězího dobytka, produkce mléka a výroba medu

Rostlinná a živočišná výroba, chov hovězího dobytka, produkce mléka a výroba medu

Hledáte spolehlivého dodavatele polních plodin? AGRO ŽLUNICE, a.s. je firma se sídlem ve Žlunicích, která se již téměř dvacet let aktivně zabývá rostlinnou a živočišnou výrobou a ovocnářstvím. Zaměřujeme se primárně na pěstování polních plodin, především pšenice ozimé, řepky, cukrovky a pěstování pícnin pro krmné účely hospodářských zvířat. Dále se specializujeme na výrobu mléka a hovězího masa, u kterého si navíc zajišťujeme vlastní odchov telat, jalovic a býků. Poslední naší činností je produkce jablek a švestek nejrůznějších odrůd, jejichž součástí je několik včelstev, a tedy i výroba medu. AGRO ŽLUNICE, a.s., kvalitní produkty plné vitamínů a zdraví prospěšných látek.