HONGKONG; Reklamní zrcadlo

HONGKONG; Reklamní zrcadlo

Jsme čínská firma vyrábějící fotografické vybavení. Máme na prodej nový výrobek, reklamní zrcadlo - nová koncepce a výrobek, který může vytvořit trh, jenž dříve neexistoval. Více informací na našich webových stránkách www.tipsticker.com. Hledáme obchodní spolupráci.

Původní znění:
Establishing business cooperation
Dear Sir/Madam,

We are a photographic equipment manufacturer from Hong Kong/China. We have a new product for sale, Ad Mirror - a very new concept and product which can create a market that did not exist before.

Please see the attached picture and our website www.tipsticker.com for detail information.

Regards,
Yeung KF
Marketing Manager
Treasure Island Photo Systems
Rm 402, Ho Lik Centre, 66A Sha Tsui Road, Tsuen Wan, N.T., Hong Kong
Tel : (852) 3597 0265
Fax : (852) 3109 9806
Mobile: (852) 92763152
Email: tipsmirror@gmail.com
Poptávka byla vložena dne:
25.05.2009 10:08

Platnost poptávky:
25.08.2009 09:13

Kontaktní osoba:
Yeung KF

Kontaktní email:
platnost poptávky vypršela

Telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Předpokládaná cena:
platnost poptávky vypršela

Země:
Hong Kong

Obrázek:
HONGKONG; Reklamní zrcadlo

Zadavatel:
platnost poptávky vypršela

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Propagační paravany, zástěny a poutače - výstavní plocha pro Vaši reklamu

Přemýšlíte, jak propagovat svou firmu? A co takhle využit šikovných paravanů, poutačů a zástěn od brněnské firmy Activity promotion s.r.o., které poskytuje prezentační a reklamní systémy. Pokud uvažujete o reklamě, která bude tištěna velkoformátově, nebo chcete naopak využít více reklamních motivů na jedné ploše, pak je pro Vás nejvhodnější reklamní paravan či zástěna. Paravany jsou stavěny na principu stavebnice. S flexibilními rámy Flexiframe si můžete sestavit různé tvary. Stejně tak můžete zvolit variabilní výplň rámů. Speciální látka velco navíc umožní připínat fotografie, letáčky a další propagační listiny, přičemž je můžete libovolně měnit. Pro Vaši propagaci si můžete vybírat z: - konferenčních paravanů - výstavních stěn - reklamních věží - reklamních stolků - reklamních věží Neváhejte a propagujte svou reklamu snadně, prakticky a efektivně s šikovnými propagačními systémy od brněnské firmy Activity promotion s.r.o.


Svinovací reflexní pásky na ruku, bezpečnostní prvek pro chodce i cyklisty

Svinovací reflexní pásky na ruku, bezpečnostní prvek pro chodce i cyklisty

Uvažujete o vhodném bezpečnostním reflexním prvku na Vaše cesty a výlety? Pořiďte si svinovací reflexní náramky od společnosti IdentCORE s.r.o. Základní bezpečnostní prvek vhodný pro chodce i cyklisty, který zvýší Vaši viditelnost. Náramky lze obmotat kolem ruky, nohy, batohu, kabelky či kola. Jsou vyráběny z kvalitních materiálů, pokryté vrstvou silikonu či PVC a opatřeny reflexním prvkem, který ve tmě odráží světlo. Vybírat můžete z velkého množství barev s možností libovolného potisku. Náramek může sloužit také jako zajímavý a praktický reklamní předmět. Více se o našich náramcích dozvíte na www.silikonovenaramky.com


Přenosné firemní vlajky (muší křídla) s oboustranným potiskem - výroba beach flag na míru

Přenosné firemní vlajky (muší křídla) s oboustranným potiskem - výroba beach flag na míru

Pořiďte si reklamní poutače tištěné na textil od společnosti ŽÍDEK tisk s.r.o., která působí po celé Opavě i Ostravě. Firemní vlajky neboli beach flag či muší křídla představují mobilní, výraznou, dynamickou a snadno přenosnou reklamu za velice příznivou cenu. Vlajka je velice oblíbeným reklamním poutačem, protože je určená pro venkovní i vnitřní provedení. Nově navíc nabízíme oboustranný potisk. K vlajkám si můžete dokoupit toto příslušenství: - křížový stojan - železný stojan - stojan pod kola os. aut - zapichovák do země - vrut do země - držák na stěnu - vodní stojan. Zrealizujeme Vám celou vlajku včetně prutu nebo jen samotný tisk vlajky bez prutu. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše stránky, kde najdete odkaz na vzory tvarů a velikosti.


Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

Dřevěné reklamní předměty s logem a dřevěná kulatina

Sháníte firmu, která se specializuje na dřevěné reklamní předměty a dřevěnou kulatinu pro hračkáře? Neváhejte se tedy obrátit na společnost DIKADESIGN s.r.o. ve Višňové u Znojma. Specializujeme se na reklamních předmětů s logem Vaší firmy, navrhneme a vyrobíme pro Vás mnoho zajímavých předmětů, která Vám dodáme i včetně dárkového balení. A pro nábytkáře, stolaře, hračkáře dodáváme dřevěnou kulatinu od průměru 4 mm do průměru 150 mm v různých dřevinách, délkách a kvalitách. Rádi pro Vás také vypracujeme konkrétní nabídku. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.


Rozlučkové a svatební doplňky - rozlučková trička a svatební šerpy, placky a vývazky

Rozlučkové a svatební doplňky - rozlučková trička a svatební šerpy, placky a vývazky

Chystáte-li svatbu nebo rozlučku se svobodou a nemůžete-li sehnat sehnat žertovní rozlučková trička či svatební doplňky, jako jsou svatební šerpy, placky a vývazky, navštivte e-shop společnosti Reklamní potisk s.r.o. Právě na našem e-shopu naleznete všechny potřebné doplňky pro svatby a rozlučky se svobodou. Na e-shopu Reklamní potisk s.r.o. zakoupíte: - rozlučková trička pro ženicha a nevěstu v několika barevných provedeních a velikostech s různými nadpisy a možností výběru barvy nadpisu - svatební vývazky v různých barvách - taftové, atlasové nebo třpytivé šerpy pro ženicha a nevěstu v různých barvách s možností výběru barvy potisku - svatební placky – možnost nechat si vytvořit placky na památku pro svatebčany podle vlastního návrhu


Reklamní, igelitové tašky s potiskem i bez potisku - výroba

Reklamní, igelitové tašky s potiskem i bez potisku - výroba

Firma OBALIA, s.r.o. v Prostějově je specialistou na výrobu reklamních tašek a igelitek s potiskem, ale i bez potisku. Tašky provádíme v různých velikostech i barvách dle vašeho přání. Reklamní tašky jsme schopni opatřit až osmibarevným tiskem. Vybrat si můžete z těchto druhů reklamních tašek: - s průsekem ztuženým podvařením, ale i bez ztužení - s páskovým uchem - se spodním plněním (otevřené dno) - s košilkovým výsekem v HDPE provedení - s "C" průsekem v HDPE provedení. Reklamní tašky vyrobíme ve vámi požadované síle materiálu, rozměru a množství.