Poptávám černou rohožku s bílým nápisem bez obvodového pogumování
Dobrý den, poptávám černou rohožku s rozměry 100x100cm a bílým nápisem No.1 bez obvodového pogumování. Rohož bude vložena do podlahy mezi vinil. Formát je upraven na konečnou velikost. Poprosím o nacenění. díky moc s pozdravem Herzán.
Poptáváme výrobu fotoknih, prezentačních katalogů
Poptávám výrobu luxusních fotoknih / prezentačních katalogů typu "layflat", cca 10 ks. Spěchá.
Poptáváme výrobu fanouškovských šál
Dobrý den, rádi bychom udělali pro klienty z recese fanouškovské šály. Jako nosíme na fotbal nebo na hokej. Bude to malá edice - cca 10-20ks. Uměli byste si s takovou věcí poradit? Děkuji.
Poptávám výrobu skleněných klíčů
Poptávám výrobu skleněných klíčů. Jde o firemní událost a klient bude chtít nechat vyrobit cca 10 klíčů, které budou znázorňovat otevření budovy. Zaměřujete se i na tohle, byla by ta možnost? :)
Reklamné predmety
Predmetom zákazky je zabezpečenie výroby a dodania reklamných predmetov na základe grafických návrhov verejného obstarávateľa
Propagačné materiály
Predmetom zákazky sú propagačné materiály projektu: NP Podpora partnerstva a dialógu v oblasti participatívnej tvorby verejných politík II.
Propagačné predmety CKKP Hviezda - Tlač propagačných tlačovín a reklamy out-of-home
Dodanie špecifických reklamných predmetov pre KKC Hviezda.
Športové reklamné a propagačné materiály 2023/2024
dodanie reklamných predmetov požadovaných NŠC v súvislosti s organizovaním podujatí počas roka 2023/2024. Počty a druhy reklamných predmetov sú uvedené v Prílohe č.1: Opis predmetu zákazky
Nákup zápisníkov, pier a šnúrok na krk s potlačou na informačné semináre
Predmetom zákazky je nákup zápisníkov, pier a šnúrok na krk s potlačou na informačné semináre. Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedená v prílohe č. 1 výzvy na predloženie ponuky.
Kultúra v Starom Meste – vybavenie
Predmetom zákazky je dodanie interiérového vybavenia ( Nábytok, elektronika, divadelná technika, pódium, reklamné vybavenie, schodolez) pre kultúrne centrá v Mestskej časti Bratislava Staré Mesto. Zákazka je delená na časti.
Propagačné predmety
Predmetom zákazky sú propagačné predmety Programu cezhraničnej spolupráce Interreg V-A PL-SK 2014-2020. Podrobné informácie o predmete zákazky sú uvedené v Prílohe č. 1 Opis predmetu zákazky.
Nákup reklamných predmetov s potlačou
Predmetom čiastkových zákaziek zadávaných v zriadenom dynamickom nákupnom systéme bude obstarávanie reklamných predmetov a propagačných materiálov ako napríklad: perá, ceruzky, bloky, diáre, kľúčenky atď. Cieľom zriadenia DNS a zadávania čiastkových zákaziek v DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ...
Poptávám skleničky na víno s vlastním potiskem
Dobrý den, poptávám skleničky na víno s vlastním potiskem. Prosím o nacenění.
Zajištění dodavatele reklamních předmětů a poskytovatele tiskařských služeb
Předmětem veřejné zakázky je zajištění propagačních a reklamních předměty s potiskem, provozních tiskopisů, informačních, propagačních a reklamních materiálů.
Dynamický nákupní systém - reklamní a propagační předměty
Zajištění dodávek reklamních a propagačních předmětů.
Zabezpečenie nákupu a potlače propagačných predmetov OPII 2
Predmetom zákazky je nákup a potlač: 300 ks bielych keramických hrnčekov s uškom, 200ks handričiek na okuliare, 200 ks škrabiek na autosklo, 100 ks bezdrôtových slúchadiel, 125 ks (S)+125 ks (M)+50 ks (L) dámskych tričiek z funkčného materiálu, 150 ks (M)+150 ks (L)+150 ks (XL) pánskych tričiek z funkčného materiálu, 250 ks športových fliaš ...
Poptávám pletené šály a prstové rukavice s firemním logem
Dobrý den, zasílám poptávku na pletené šály a prstové rukavice v šedé barvě a s malým firemním logem ( umístěno nenápadně například z boku), pokud by to bylo možné prosím o zaslání cen při odběru 20, 50, a 100 ks., vzorníků barev a materiálů atd. Termín dodání nejdéle do 25.11.2022. Předem moc děkuji a přeji krásný den.
Poptávám potisk skleniček na pivo
Poptávám potisk dvou skleniček na pivo s vlastním logem.
Propagační předměty - Rámcová dohoda
Dodávka propagačních předmětů
Poptávám dodávku kovových propisovacích tužek s potiskem
Potřeboval bych urgentně cca 60 kovových propisovacích tužek s potiskem firmy, ale jedná se o opravdu šibeniční termín, do tohoto čtvrtku.
Zabezpečenie nákupu a potlače propagačných predmetov OPII
Predmetom zákazky bude zabezpečenie propagačných predmetov označených logom EÚ a Operačného programu Integrovaná infraštruktúra 2014-2020 (ďalej iba OPII) s cieľom zvýšenia povedomia a všeobecnej informovanosti o OPII pre nielen odbornú, ale i širokú verejnosť. Predmetom zákazky je nákup a potlač 400 ks bielych keramických hrnčekov, 500ks ...
Poptávám výrobu bílých tašek s potiskem
Poptávám výrobu bílých tašek s růžovým potiskem: 1. Jen s písmenem A 2. Nebo s nápisem Avon 3. Nebo s nápisem Avon + telefonním číslem a e-mailem Jedná se o tři rozměry tašek Malé 20x30cm Střední 30x40cm Velké 40x50cm Velikosti tašek jsou přibližné, nebyl by problém velikost přizpůsobit vašim možnostem. Mohu poprosit o cenové nabídky? ...
Dynamický nákupní systém pro reklamní předměty 2022 - 2025
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky reklamních předmětů pro zadavatele a splnění dalších s tím souvisejících závazků. DNS je rozdělen na tři kategorie, které se liší předmětem plnění dílčích veřejných zakázek, které zadavatel plánuje v DNS zadávat. Kategorie A: Standardní reklamní předměty Kategorie B: Reklamní ...
Dynamický nákupní systém na nákup propagačních předmětů pro potřeby MMR
Předmětem veřejné zakázky je dodávka propagačních předmětů, včetně zajištění potisku, polepu, gravírování, výšivky nebo ražby. Spolu s nákupem propagačních předmětů mohou být v jednotlivých zakázkách zadávaných v DNS požadovány další související služby, a to např. služby v oblasti grafického designu a tisku.
Látkové vlaječky na stůl, Rakousko
Hledáme výrobce látkových vlaječek na stůl a odpovídajících stojanů na vlajky ze dřeva nebo kovu.