Drobné opravy a údržba budov KP SR

Drobné opravy a údržba budov KP SR

Predmetom zákazky je zabezpečiť práce v rozsahu bežných opráv a údržby objektov a areálov v správe objednávateľa KP SR (v lokalite BA - Grassalkovichov a Karácsonyiho palác a Prezidentská rezidencia na Slavíne) vrátane údržby a opráv interiérového vybavenia a to na dennej báze.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kancelária prezidenta SR

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kancelária prezidenta SR

Zadavatel IČ:
30845157

Zadavatel ulice:
Štefánikova 863/2

Zadavatel PSČ:
811 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Matúš Matracz

Zadavatel telefon:
+421 259 333 188


Slovník veřejné zakázky (CPV)

50000000-5
Opravárske a údržbárske služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Jedním z klíčových aspektů chytrých budov je měření a regulace vytápění. Nejlepší řešení v této oblasti Vám pomůže najít společnost RX servis s.r.o. z Brna. Díky termostatickým ventilům a termostatickým hlavicím lze individuálně řídit každé otopné těleso v budově. Zónová regulace umožňuje nastavení teploty v jednotlivých místnostech podle aktuálních potřeb. Automatizace budov je dalším důležitým prvkem. Chytré systémy reagují na venkovní podmínky a optimalizují vytápění. Solární kolektory, tepelná čerpadla a výměníkové stanice jsou součástí moderních systémů měření a regulace. Společnost RX servis s.r.o. se specializuje na oblast měření a regulace. Nabízí komplexní služby od domovních kotelen až po průmyslové projekty. Jejich odborníci se zaměřují na vytápění, tepelná čerpadla a další technologie spojené s energetickým managementem.


Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Vodo topo plyn pro firmy i domácnosti - kompletní práce včetně dodávky materiálu

Potřebujete opravit koupelnu, zavést nové topení nebo zajistit kompletní plynařské práce? Přesně to vám zajistí specializovaná společnost ŠIMEK VODO-TOPO-PLYN - v oblasti vodo topo plyn máme již více než 20 let zkušeností. Působíme nejen v oblasti Jižní Moravy, Hodonína, Kyjova, Veselí nad Moravou, ale i po celé České Republice. Vodoinstalatérské, plynařské a topenářské práce včetně dodávky materiálu zajistíme jak pro firmy, tak pro domácnosti. Komplexně vybavíme rodinné domy, investiční celky i průmyslové objekty. Žádnou překážkou pro nás nejsou ani rekonstrukce, drobné opravy a servis.


Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky pro dokonale rovné a hladké stěny

Strojní omítky od společnosti Alfréd Popek jsou synonymem pro dokonalost a preciznost ve světě stavebnictví. Představte si hladké, dokonale rovné stěny, které jsou odrazem moderního bydlení a kvalitní práce. To je právě to, co nabízíme. Od roku 1997 se věnujeme strojním omítkám, a to s takovou zručností, že je naše práce je často přirovnávána k uměleckému dílu. Nezáleží na tom, zda potřebujete omítku sádrovou, štukovou, vnitřní či vnější, naše společnost je připravena splnit vaše přání s nejvyšší pečlivostí. Každý projekt je pro nás výzvou, kterou přijímáme s nadšením a profesionalitou. Ať už se jedná o malý rodinný dům nebo velký komerční prostor, přístup zůstává stejný, 100% kvalita a spokojenost zákazníka.


Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Kompletní dodávka i profesionální montáže solárních zařízení pro ohřev TUV a bazénů

Vlastníte rodinný dům s bazénem? Rádi by jste se koupali i když už venku není horko? Chcete levný způsob ohřevu vody nejen v bazénu, ale o pro ohřev teplé užitkové vody? Hledáte spolehlivého dodavatele solárních zařízení? A ocenili by jste i odbornou montáž? Pak se obraťte na společnost Topenářství Kříž, která se specializuje na kompletní instalatérské a topenářské práce v Brně a v jeho širokém okolí. Solární zařízení pro ohřev teplé užitkové vody a bazénů Vám nejen dodáme, ale zajistíme i profesionální montáž. Veškeré naše práce realizujeme jak pro rodinné a bytové domy, ale jsme schopni zrealizovat i velké zakázky, jako jsou školy, průmyslové celky, ČOV i větší firmy. Solární zařízené Vám efektivně a rychle dopřeje skvělý pocit při koupání. Navíc je toto řešení ekonomické a ekologické. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit.


Dodávka a montáž průmyslových potrubních systémů voda – plyn – topení – komplexní služby od profesionálů

Dodávka a montáž průmyslových potrubních systémů voda – plyn – topení – komplexní služby od profesionálů

Hledáte stabilní společnost zaměřující se na obor voda, plyn a topení v Moravskoslezském kraji a má bohaté zkušenosti s průmyslovými potrubními systémy? V tom případě se obraťte na společnost MIVOTOP s.r.o. Společnost MIVOTOP s.r.o. se specializuje na instalatérské a topenářské práce, dodávku, výstavbu a montáž vodovodních a plynových řádů a potrubních systémů voda – plyn – topení a na zajištění vytápění v průmyslových objektech včetně dodávky zdrojů. Spolehněte se na firmu s mnohaletými zkušenostmi a kontaktujte nás ještě dnes!


Topenářství, opravy a rekonstrukce rozvodů topení v domech, nebytových objektech

Topenářství, opravy a rekonstrukce rozvodů topení v domech, nebytových objektech

Firma FATO Hlaváč, která sídlí v Moravském Krumlově, provádí topenářské práce v okolí Ivančic a Moravského Krumlova. Potřebujete udělat nové rozvody topení ve starém domě nebo nebytovém objektu? Obraťte se na nás! Naší specializací jsou opravy a rekonstrukce rozvodů topení v domech, bytech i nebytových objektech. Navrhneme Vám ideální systém topení pro Váš dům, byt či nebytový objekt. Provádíme rekonstrukce jak ústředního, tak podlahového či etážového topení. Vyřešíme i veškeré havarijní stavy nebo poruchy topení.