Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

MIVOTOP s.r.o.

Plynoinstalace a revize, domovní a průmyslové plynovody v Moravskoslezském kraji

Odborné instalace domovních a průmyslových plynovodů NTL/STL/VTL zajišťuje nejen v Moravskoslezském kraji společnost MIVOTOP, s.r.o. z Opavy. Postaráme se o instalace plynového potrubí, plynových přípojek, plynových spotřebičů, kotlů i průtokových ohřívačů. Po provedené plynoinstalaci vystavíme revizní zprávu.

Rekonštrukcia polyfunkčnej sály a priľahlých priestorov RKC v Prievidzi - I. etapa

Rekonštrukcia polyfunkčnej sály a priľahlých priestorov RKC v Prievidzi - I. etapa

Predmetom investičnej akcie je rekonštrukcia interiéru polyfunkčnej sály regionálneho kultúrneho centra. Rekonštrukcia pozostáva z odstránenia väčšiny priečok, ktoré budú nahradené systémom závesov, odstránením existujúceho SDK podhľadu, vybudovaní nových priečok a presunom stanoviska zvukára. Na pódium sa použije systém variabilných pódiových dosiek. Keramická dlažba sa nahradí liatou podlahou, hlavé javisko sa zrekonštruuje tak, aby bolo v rovine s podlahou na úrovni +0, 000 a vymení sa kobercová krytina. Javisko bude osvetlené osvetľovacou rampou v tvare C. Bežné osvetlenie zabezpečia zavesené svetlá na LED báze s regulovateľným výkonom. Samotná elektroinštalácia sa bude viesť z rozvádzača objektu, odkiaľ budú napájané prípadné podružné rozvádzače a jednotlivé rozvody objektu. V objekte budú zásuvkové, svetelné, ovládacie, silové a iné rozvody, ktoré budú slúžiť na napájanie pevných a pohyblivých elektrických zariadení. Rozvody budú všeobecne vedené pod stropom na rošte, pričom v mieste umiestnenia rozvádzača spolu s tatíčkom hlavného vypínania budú zasekané.
Predmet zákazky je bližšie špecifikovaný v spracovanom výkaze výmer.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi

Zadavatel IČ:
34059113

Zadavatel ulice:
Záhradnícka 19

Zadavatel PSČ:
971 01

Zadavatel obec:
Prievidza

Kontaktní osoba:
Ing. Henrieta Klobušická

Zadavatel telefon:
+421 326 555 864


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Regulace a rozvody technických plynů v průmyslovém odvětví dle aktuálních norem a profesionálně

Regulace a rozvody technických plynů v průmyslovém odvětví dle aktuálních norem a profesionálně

Rozvody technických plynů podléhají celé řadě přísných norem. O to, aby byly technické plyny v průmyslu používány tak, jak mají, se proto staráme ve společnosti Pires. Naším oborem jsou regulace a rozvody technických plynů, postaráme se o modernizace starých regulačních stanic SČA, opravy a revize regulačních stanic, montáže i potřebné zkoušky. Podnikáte – li v průmyslovém odvětví, budou pro vás technické plyny nejspíše nezbytností. Mezi technické plyny totiž patří kyslík, argon, dusík, zemní plyn, vodík i další průmyslové plyny, které jsou v řadě oborů součástí každodenní praxe. Jak ale zajistit, aby byly rozvody technických plynů správné a bezpečné? Spolehněte se na Pires, regulace a rozvody technických plynů zajistíme v malých firmách i velkých výrobních halách přesně dle vašich potřeb. Postaráme se nejen o montáž rozvodů, ale i o jejich případné opravy a revize. Spolupracujeme s osvědčenými zahraničními výrobci hořáků i armatur, montáž i opravy vám můžeme nabídnout pro: - plynová zařízení - regulační stanice - průmyslové plynovody a spotřebiče - rozvody technických plynů - kompletní revizní činnost, vypracování provozních revizí - armatur firmy Protego - hořákové systémy firmy Kromschröder Jsou technické plyny i ve vaší firmě aktuálním tématem? Obraťte se na společnost Pires. Regulace a rozvody technických plynů jsou naší specialitou.


Rekonstrukce, opravy a modernizace železnic a nástupišť - SEŽEV-REKO, a.s.

Rekonstrukce, opravy a modernizace železnic a nástupišť - SEŽEV-REKO, a.s.

Má Vaše železniční stanice či nástupiště vady na kráse? Potřebovalo by rekonstrukci nebo opravu? Aby se nádraží jen blýskalo? Pak se obraťte na společnost SEŽEV-REKO, a.s. z Brna. Společnost na trhu funguje více jak třicet let a za tu dobu má za sebou mnoho úspěšných projektů. Její hlavní činností jsou rekonstrukce a opravy železničních tratí nebo nástupišť. V celkové nabídce služeb pro Vás společnost nabízí tyto práce: - zemní práce a sanace - výstavba a údržba kolejek a výhybek - údržba přejezdů a přechodů - ochrana drážního tělesa - odvodnění tratí a stanic - sanace inženýrských objektů a podloží kolejí Společnost za dobu svého působení na trhu zrekonstruovala a opravila, zmodernizovala železniční tratě a nástupiště v Brně, Jihlavě, Moravském Písku nebo dalších městech.


Elektroinstalace zkušenými profesionály do Vašeho domu či kanceláře

Elektroinstalace zkušenými profesionály do Vašeho domu či kanceláře

Pokud plánujete novou nebo rekonstrukci stávající elektroinstalace, můžete se obrátit na firmu Elektro Mikeš, která nabízí komplexní služby v oblasti elektroinstalací. Elektroinstalace je důležitou součástí každého domu, bytu nebo kanceláře. Je to soustava elektrotechnických zařízení, která zajišťuje přenos a ovládání elektrického proudu nebo signálů. Musí být provedena kvalifikovanými a oprávněnými odborníky, kteří dodržují platné právní předpisy a technické normy. Zabýváme se elektroinstalacemi již více než 20 let. Máme bohaté zkušenosti s realizací elektroinstalací v rodinných domech, bytech, průmyslových objektech, obchodních centrech, školách, nemocnicích a dalších zařízeních. Nabízíme široký sortiment elektroinstalačního materiálu, jako jsou kabely, chráničky, rozvaděče, spínače, zásuvky, svítidla a další. Provádíme revize a servis elektroinstalací, poradenství a projektování. Pokud si chcete zajistit bezpečnou a funkční elektroinstalaci, která splňuje Vaše požadavky na komfort a design, neváhejte kontaktovat naši firmu Elektro Mikeš. Tým profesionálních elektrikářů Vám poskytne kvalitní a spolehlivou práci za přijatelné ceny.


Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Ocelové sloupy veřejného osvětlení a venkovního osvětlení vysoké kvality

Chcete oslovit spolehlivou a kvalitní firmu, která se zabývá ocelovými sloupy a stožáry pro veřejné a venkovní osvětlení vysoké kvality? Pak se neváhejte obrátit na společnost AMAKO, spol. s r.o. poblíž města Břeclav. Výroba sloupů veřejného osvětlení v Amako Strachotín probíhá za přispění automatických, poloautomatických i počítačově řízených výrobních strojů. Při spojení těchto výrobních technologií se zkušenostmi kvalifikovaných pracovníků tak vznikají vysoce odolné sloupy veřejného osvětlení i další stožáry. Společnost Amako nabízí stožáry a sloupy veřejného osvětlení i další typy sloupů a stožárů vhodných pro signalizaci, jako například: - stožáry a sloupy dopravní signalizace - stožáry a sloupy pro dekorativní účely - stožáry a sloupy určené pro železniční dopravu.


Stavební práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavba rodinných domů, bourací práce

Stavební práce, rekonstrukce domů, bytů a koupelen, stavba rodinných domů, bourací práce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám pomůže s vaším stavebním projektem? Ať už potřebujete postavit nový dům, zrekonstruovat starý, nebo jen vylepšit vaše bydlení, máme pro vás řešení. Jsme MAJK-VM s.r.o., firma se zkušenostmi a odborností v oblasti stavebnictví. Naše firma se zabývá stavební činností již mnoho let. Zrealizovali jsme mnoho úspěšných projektů pro naše spokojené zákazníky. Nabízíme vám kompletní stavební servis od A do Z. Mezi hlavní činnosti patří: - stavební práce - výstavba domů - rekonstrukce - instalatérské práce - bourací práce - pokládka podlah - zajištění materiálu - poradenská činnost. Naše firma má k dispozici kvalifikovaný a profesionální tým pracovníků, kteří vám zajistí rychlý a bezproblémový průběh stavby. Používáme moderní technologie a materiály, které splňují nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Dodržujeme termíny a rozpočty, abychom vám ušetřili čas i peníze. Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme nezávaznou cenovou nabídku a poradíme vám s vaším plánem. Těšíme se na spolupráci s vámi. MAJK-VM s.r.o. - vaše cesta k lepšímu bydlení.


Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

Společnost REIN BAU s.r.o.: Stavební a profesionální 3D služby v Praze

REIN BAU s.r.o. je renomovaná firma se sídlem v Praze, která se zaměřuje na dvě hlavní divize: Rein Bau stavební činnosti a Rein Bau 3D služby. Stavební divize se specializuje na kompletní rekonstrukce bytů, zemní a výkopové práce, včetně zahradnických služeb. Naše týmy zajišťují kvalitní práci s využitím moderní techniky, jako jsou rypadla, nakladače a dozery. Druhá divize, Rein Bau 3D služby, se zabývá profesionálním hubením a prevencí výskytu hlodavců, hmyzu a dalších škůdců. Nabízíme široké spektrum speciálních ochranných služeb, včetně deratizace, dezinsekce, dezinfekce a dezodorizace. Zajišťujeme také úklidové služby, odvoz a likvidaci odpadů, ochranu proti ptactvu a monitorování činnosti. S naším profesionálním týmem a individuálním přístupem se postaráme o vaše potřeby. Kontaktujte nás pro možnosti řešení vašeho problému