Oprava priestoru kuchyne v objekte č. 2

Oprava priestoru kuchyne v objekte č. 2

Oprava priestoru kuchyne zahŕňa osekanie, vybúranie podláh a obkladov. Uskutočnenie nivelácie podláh, novej dlažby, obkladu, sanity a stierok. Výmenu, úpravu rozvodov vody, ústredného kúrenia, kanalizačných rozvodov, elektroinštalácie a vzduchotechniky.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v prílohe č. 1 výzvy (Výkaz výmer).
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody

Zadavatel IČ:
00738395

Zadavatel ulice:
Budovateľská, priečinok 28 1

Zadavatel PSČ:
040 15

Zadavatel obec:
Košice-Šaca

Kontaktní osoba:
Ing. Peter Grutka

Zadavatel telefon:
+421 552 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Komplexní elektroinstalační práce poskytuje svým klientům pan Bc. Miloš Novotný. Pokud hledáte spolehlivého, ochotného a šikovného elektrikáře v okrese Nymburk, neváhejte využít služeb pana Bc. Miloše Novotného. S panem Novotným získáte nejen kvalitně odvedenou práci, ale také spolehlivost a ochotu. Neztrácejte čas hledáním, nejlepší elektrikář v okrese Nymburk je tu pro vás! Více o službách, které pan Novotný poskytuje: Kompletní Elektroinstalační Práce Ať už stavíte nový dům, rekonstruujete byt nebo potřebujete rozšířit stávající elektroinstalaci, pan Novotný je tu pro vás. Poskytujeme kompletní služby od návrhu až po finální realizaci. Elektromontážní práce Potřebujete nainstalovat nové elektrické zařízení nebo provést úpravy stávajících rozvodů? Naše elektromontážní služby zajišťují bezpečnost a efektivitu vaší elektroinstalace. Revize elektro a hromosvodů Bezpečnost je na prvním místě. Provádíme důkladné revize elektroinstalací a hromosvodů, abyste měli jistotu, že vše funguje správně a bezpečně. Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů Rekonstrukce elektroinstalace může být náročná, ale s námi to půjde hladce. Oživte své staré rozvody a zajistěte si moderní a bezpečnou elektroinstalaci. Výměna jističů Zajišťujeme rychlou a spolehlivou výměnu jističů, abyste měli vždy dostatečnou ochranu pro své elektrické zařízení. Přesvědčte se sami o kvalitě nabízených služeb a kontaktujte pana Bc. Miloše Novotného ještě dnes! Spolehlivý a zkušený elektrikář je klíčem k bezpečné a funkční elektroinstalaci.


Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Jakékoliv instalatérské a elektrikářské práce v okolí Uherského Hradiště, Hodonína pro Vás zajistí firma Petr Maňásek RekoArt z Polešovic. Ať už potřebujete novou instalaci nebo rekonstrukci stávajících systémů, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby. Kompletní práce v souvislosti s instalací vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, vypínačů, zabezpečení. Máme bohaté zkušenosti a svoji odbornost si průběžně zvyšujeme. Moderní domácnost i podnik potřebuje spolehlivě provést rozvody vody, topení, plynu i elektro. Instalatérské práce: Od vodovodů a kanalizace, přes topení a plynovody, až po klimatizace - náš tým odborníků zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. Elektrikářské práce: Postaráme se o instalace osvětlení, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů a zabezpečovacích systémů. Postaráme se o pravidelnou údržbu v souladu s předpisy. Od RekoArt můžete očekávat kvalitní řemeslné práce, ale i přátelský přístup a profesionální servis.


DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

DVL Plus s.r.o. - přední realizátor stavebních a řemeslných řešení

Stavební činnost je oborem, kde se zkušenosti a kvalita odrazí na každém kroku. Společnost DVL Plus s.r.o., s bohatými zkušenostmi v tomto odvětví, nabízí široký rozsah stavebních a řemeslných prací, od zednických přes obkladačské až po elektroinstalační práce. Působíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších regionech České republiky, kde se zaměřujeme na novostavby, rekonstrukce, modernizace bytů a rodinných domů, stejně jako na stavební úpravy a údržbu objektů občanské vybavenosti. Naše práce zahrnují i specializované projekty, jako jsou rekonstrukce koupelen a bytových jader, stavební úpravy interiérů, zateplení fasád bytových a panelových domů či objektů občanské vybavenosti. Dále se věnujeme demolicím a odvozu stavebního odpadu, zemním, výkopovým a terénním pracím díky vlastnímu parku těžkých stavebních a zemních strojů. Kromě tradičních stavebních služeb nabízíme i inovativní řešení v oblasti revitalizace vodních toků a modelace terénu, což podtrhuje naši snahu o harmonii s přírodním prostředím. Spolupráce s renomovanými partnery jako Stavebniny PRO-DOMA, DEK a SIKO nám umožňuje využívat kvalitní materiály a zaručuje vysoký standard dokončených staveb. Zvolte společnost DVL Plus s.r.o. pro vaše stavební a řemeslné projekty. Díky naší odbornosti, širokému spektru služeb a spolupráci s předními dodavateli materiálů vám můžeme zajistit, že váš projekt bude realizován kvalitně, efektivně a v dohodnutých termínech. Slibujeme nejen dokonalost ve výsledku, ale i transparentní proces během celé realizace vašeho projektu.


Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Společnost REIN BAU s.r.o. může Vaše bydlení v Praze přetvořit od základu bez ohledu na to, zda se jedná o částečnou modernizaci například vaší koupelny, či kuchyně nebo celkovou proměnu dispozice celého bytu. Kromě náročných instalatérských a elektrických prací včetně revizí se postaráme i o vymalování, nové podlahy, topení, rozvody vody a odpadu a další drobné úpravy, které jsou nezbytné pro dokonalou renovaci. Můžete využít také možnost nezávazného poradenství, abyste byli plně informováni o všech krocích během celého procesu. Vaše bydlení bude po naší práci zcela nové a přizpůsobené vašim potřebám a přání, a vy se budete cítit ještě více doma ve svém prostředí. Buďte připraveni na úžasnou proměnu a vylepšení vašeho domova.


Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Parketové podlahy – pokládka nových parket, renovace a broušení parket

Nevíte si rady s tím, jak správně zrenovovat parketovou podlahu? Případně uvažujte o pokládce nových parket, ale nevíte, na koho se obrátit? Komplexní servis související s pokládkou a renovací parket a parketových podlah Vám poskytne Podlahářství Tom&Ka s.r.o.z Opavy. Podlahářství Tom&Ka s.r.o Vám může poskytnout: - renovace a broušení parket a parketových podlah - pokládka nových parket z tvrdého dřeva – například dub, buk, jasan – do vzoru stromečku nebo řemene - pokládka parket s perodrážkou nebo třívrstvá dřevěná plovoucí podlaha – vícevrstvá parketová deska - povrchová úprava parket lakem nebo olejem


Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Při modernizaci stávajících rozvoden lze dosáhnout významných úspor v nákladech při dosažení srovnatelných technických parametrů jako u nového zařízení. Dodávky VN rozvodny na klíč. Od projekčních prací, přes dodávky, montáž, odzkoušení, uvedení do provozu po záruční a pozáruční servis. Rekonstrukce kobkových rozvoden - řešení 2 systémové kobky chráněno užitným vzorem. Rekonstrukce dvousystémové kobky pro dva motorové výstupy. Rekonstrukce skříňových rozvoden. Tzv. RETROFIT je zmodernizování stávající rozvodny nejmodernější komponenty, kde docílíme vylepšení jejich technických parametrů a výkonu. Výhody RETROFITu: -výrazná úspora nákladů -rychlost řešení -snížení nákladů na údržbu -minimální provozní prostoje. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.