Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro výstavbu a rekonstrukce kanalizací, čističky odpadních vod

Veškerý sortiment pro výstavbu kanalizací i rekonstrukce těch stávajících dodává specializovaná společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy. Opatřete si na jednom místě kanalizační potrubí, tvarovky, roury, šachty, retenční nádrže, jímky, septiky, odlučovače ropných látek, lapáky tuků i domovní čistírny odpadních vod.

Interiérové vybavenie ZŠ Plickova - opakovaná

Interiérové vybavenie ZŠ Plickova - opakovaná

Predmetom zákazky je nákup a dodanie interiérového vybavenia pre ZŠ Plickova, podľa špecifikácie tovaru uvedeného v prílohe č. 1 tejto výzvy, ktorá je jej neoddeliteľnou súčasťou, vrátane dopravy, vyloženia, umiestnenia a montáže.
Predmet zákazky je rozdelený na 2 samostatné častí. ČASŤ 2: Školský byt; ČASŤ 5: Šalátový a nápojový pult.
Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť alebo všetky časti predmetu zákazky v súlade s
oznámením o vyhlásení verejného obstarávania a touto výzvou.
Veřejná zakázka vložena:
03.05.2023 10:49

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Rača

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Rača

Zadavatel IČ:
00304557

Zadavatel ulice:
Kubačova 21

Zadavatel PSČ:
831 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Rača

Kontaktní osoba:
Jana Bednaričová

Zadavatel telefon:
+421 249 112 466

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39000000-2
Nábytok (vrátane kancelárskeho nábytku), zariadenie interiéru, domáce spotrebiče (s výnimkou osvetlenia) a čistiace prostriedky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Dřevěný řeznický špalek - deska na krájení, sekání, zpracování masa

Součástí gastro vybavení pro restaurace, školní jídelny, prodejny masa uzenin i jiné potravinářské provozovny je i kvalitní řeznický špalek - dřevěná deska na sekání, krájení, porcování masa, zpracování ryb, zeleniny apod. Společnost BRENUS, s.r.o. je dodavatelem dřevařských materiálů, sídlí v Polešovicích u Uherského Hradiště - Zlínský kraj. Vyrábí i dřevěné řeznické špalky a řeznická prkna (desky z kantového dřeva - mix dřevin). Bytelný špalek stačí napustit stolním olejem a je připraven k použití. Po čase používání se může zdát povrch suchý, potom je vhodné napuštění olejem zopakovat. Kvůli nebezpečí odštípnutí krajních třísek při používání doporučujeme doplnit špalek i obručí. Rozměry řeznického špalku - 500x600x100 mm.


Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Výroba gastro zařízení – nerezové stoly, digestoře, vozíky, regály a další

Potřebujete do kuchyně své restaurace či jídelny kvalitní gastro zařízení z nerezu? Oslovte společnost Nerez Výroba Jež s.r.o. se sídlem v Petřvaldu u Karviné, která se zabývá výrobou a broušením nerez materiálů. Výroba gastro zařízení: - nerez pracovní stoly a desky - digestoře - vozíky - police - regály - umyvadla a dřezy - a další výrobky Vše je vyráběno a svařováno s certifikací z kvalitních atestovaných nerez materiálů. Pro více informací o výrobě nás neváhejte kontaktovat telefonicky, emailem nebo osobně. Využijte naších dlouholetých zkušeností s výrobou z nerez materiálů a nechte si u nás vyrobit gastro zařízení dle vašich požadavků.


Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Chcete si pořídit krásný, kvalitní, odolný a stylový nábytek z teakového dřeva? V tom případě si jej pořiďte od společnosti TPZ, s.r.o., která se zaměřuje na maloobchodní prodej nábytku a dalšího vybavení. Společnost TPZ, s.r.o. prodává teakový nábytek. Teakové dřevo je velmi tvrdé a pevné, má příjemnou medovou až čokoládovou barvu, je odolné vůči vlhkosti, houbám a škůdcům a vhodné do interiéru i exteriéru. Zakoupit je možné lavice, stoly, židle, bary, sety, věšáky, komody, houpačky, lehátka a mnoho dalšího. Mějte nábytek, který Vám bude sloužit celý život a navštivte naši prodejnu co nejdříve!


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Skříně, komody, postele, židle a stoly – atypický nábytek na míru z masivu nebo lamina

Přejete si originálně a kvalitně vybavit ložnici, obývací či dětský pokoj nábytkem, který je funkční a přizpůsobený na míru Vašim potřebám? V tom případě se obraťte na společnost TOM stolařství, která vyrábí pro oblasti Zlína, Brna, Vsetína, Uherského Hradiště a Kroměříže. Společnost TOM stolařství se zabývá výrobou atypického nábytku z masivu, lamina, dýhy nebo LTD. Jedná se například o vestavěné skříně, noční stolky, postele, stoly, židle, vybavení dětského pokoje, pracovny a obývacího pokoje. Nechte si vyrobit nábytek, který Vám bude sloužit dlouho a spolehlivě a kontaktujte nás ještě dnes!


Výroba vestavných skříní na míru – kompletní servis interierového nábytku

Výroba vestavných skříní na míru – kompletní servis interierového nábytku

Hledáte ideální řešení pro každý interiér a výrobce vestavěných skříní, které přináší maximální využití prostoru, design a praktickou funkčnost? V tom případě se obraťte na společnost Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o. vyrábí vestavěné skříně s použitím kvalitních materiálů a moderních technologií tak, aby byly cenově dostupné, estetické, s dlouhou životností a vyrobeny přesně podle přání zákazníků. Pořiďte si vestavěné skříně na míru pro Váš domov nebo kancelář a kontaktujte nás ještě dnes!