Múzeum Slovenského Krasu - Zádielska Tiesňava

Múzeum Slovenského Krasu - Zádielska Tiesňava

Predmetom zákazky v stavbe :Múzeum Slovenského Krasu - Zádielska Tiesňava budú realizované vymenované nasledovné práce:
1. Plynoinštalácia
2.Zdravotechnika
3.Vykurovanie
4.Elektroinštalácia
Ostatné stavebné práce na objekte múzea nie sú predmetom tohto verejného obstarávania.
Veřejná zakázka vložena:
31.03.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Zádiel

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
29.05.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Zádiel

Zadavatel IČ:
00691437

Zadavatel ulice:
Zádiel 83

Zadavatel PSČ:
044 02

Zadavatel obec:
Zádiel

Kontaktní osoba:
Attila Nehoda

Zadavatel telefon:
+421 554 662 446

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45300000-0
Stavebno-inštalačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Instalace, výstavby technologických celků pro chemický i hutní průmysl

Zkušenosti pracovníků ve firmě Schuh Industry Group jsou bohaté - zprostředkujeme zakázky z různých průmyslových odvětví jako je chemický, potravinářský, energetický, dřevozpracující průmysl a další. Výstavbu a instalaci technických celků provádíme zejména pro chemický a hutní průmysl, zpracování ropy a plynu, teplovodní potrubní rozvody, potrubní systémy tepelných elektráren a parních kotlů. Soustředíme se nejen na velké firmy, ale také své služby poskytujeme pro fyzické osoby i menší firmy. Své zkušenosti také vkládáme do instalací parovodů a horkovodů. Zaměřujeme se také na výrobu a montáž tlakových celků (plynové rozvody, tlakové nádoby, komory, ohřevná zařízení a další). Soustředíme se nejen na zakázky po celé České republice, ale také na Slovensku i v zahraničí - všem poskytneme odborné poradenství a demontáže technologických celků, opravy a rekonstrukce potrubních rozvodů nebo opravy potrubních systémů pro výrobní zařízení.


Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Jakékoliv instalatérské a elektrikářské práce v okolí Uherského Hradiště, Hodonína pro Vás zajistí firma Petr Maňásek RekoArt z Polešovic. Ať už potřebujete novou instalaci nebo rekonstrukci stávajících systémů, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby. Kompletní práce v souvislosti s instalací vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, vypínačů, zabezpečení. Máme bohaté zkušenosti a svoji odbornost si průběžně zvyšujeme. Moderní domácnost i podnik potřebuje spolehlivě provést rozvody vody, topení, plynu i elektro. Instalatérské práce: Od vodovodů a kanalizace, přes topení a plynovody, až po klimatizace - náš tým odborníků zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. Elektrikářské práce: Postaráme se o instalace osvětlení, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů a zabezpečovacích systémů. Postaráme se o pravidelnou údržbu v souladu s předpisy. Od RekoArt můžete očekávat kvalitní řemeslné práce, ale i přátelský přístup a profesionální servis.


Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Pořídili jste si nový plynový sporák a hledáte firmu, který zajistí jeho zapojení? Potřebujete nainstalovat plynový kotel nebo elektrický ohřívač vody? Všechny tyto činnosti můžete svěřit do rukou firmy Ungrmat s.r.o. z Rajhradu, která působí v Brně a jeho širším okolí. Poskytujeme komplexní servis na poli topenářství. Zajistíme montáž plynových i elektrických zařízení v domácnostech včetně kotlů. Postaráme se i o dodávku, montáž, opravy plynu nebo rozvodů vody. Pokud máte problém s topením nebo instalací plynových či elektrických zařízení, neváhejte se na nás obrátit.


Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Komplexní elektroinstalační práce poskytuje svým klientům pan Bc. Miloš Novotný. Pokud hledáte spolehlivého, ochotného a šikovného elektrikáře v okrese Nymburk, neváhejte využít služeb pana Bc. Miloše Novotného. S panem Novotným získáte nejen kvalitně odvedenou práci, ale také spolehlivost a ochotu. Neztrácejte čas hledáním, nejlepší elektrikář v okrese Nymburk je tu pro vás! Více o službách, které pan Novotný poskytuje: Kompletní Elektroinstalační Práce Ať už stavíte nový dům, rekonstruujete byt nebo potřebujete rozšířit stávající elektroinstalaci, pan Novotný je tu pro vás. Poskytujeme kompletní služby od návrhu až po finální realizaci. Elektromontážní práce Potřebujete nainstalovat nové elektrické zařízení nebo provést úpravy stávajících rozvodů? Naše elektromontážní služby zajišťují bezpečnost a efektivitu vaší elektroinstalace. Revize elektro a hromosvodů Bezpečnost je na prvním místě. Provádíme důkladné revize elektroinstalací a hromosvodů, abyste měli jistotu, že vše funguje správně a bezpečně. Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů Rekonstrukce elektroinstalace může být náročná, ale s námi to půjde hladce. Oživte své staré rozvody a zajistěte si moderní a bezpečnou elektroinstalaci. Výměna jističů Zajišťujeme rychlou a spolehlivou výměnu jističů, abyste měli vždy dostatečnou ochranu pro své elektrické zařízení. Přesvědčte se sami o kvalitě nabízených služeb a kontaktujte pana Bc. Miloše Novotného ještě dnes! Spolehlivý a zkušený elektrikář je klíčem k bezpečné a funkční elektroinstalaci.


Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Nevíte, koho si vybrat v regionu Uherské Hradiště pro instalaci podlahového vytápění či montáž a servis ústředního topení ? Můžete se obrátit na firmu VTP PELKA Staré Město, která má dlouholeté zkušenosti v oboru - tel.:605255997. Zajistíme veškeré instalatérské práce - vodoinstalatérské, topenářské i plynařské včetně montáže a servisu podlahového vytápění i ústředního topení, opravíme ohřívače vody, otopná tělesa, tepelná čerpadla, kotle. Řešíme také rekonstrukce kotelny, topných systémů, kotlů. Veškerý instalační materiál a sanitární keramiku nabízíme na prodej. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé České republice i na Slovensku a v Rakousku. Kontaktovat nás můžete na tel.: 605255997.


Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Při modernizaci stávajících rozvoden lze dosáhnout významných úspor v nákladech při dosažení srovnatelných technických parametrů jako u nového zařízení. Dodávky VN rozvodny na klíč. Od projekčních prací, přes dodávky, montáž, odzkoušení, uvedení do provozu po záruční a pozáruční servis. Rekonstrukce kobkových rozvoden - řešení 2 systémové kobky chráněno užitným vzorem. Rekonstrukce dvousystémové kobky pro dva motorové výstupy. Rekonstrukce skříňových rozvoden. Tzv. RETROFIT je zmodernizování stávající rozvodny nejmodernější komponenty, kde docílíme vylepšení jejich technických parametrů a výkonu. Výhody RETROFITu: -výrazná úspora nákladů -rychlost řešení -snížení nákladů na údržbu -minimální provozní prostoje. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.