Pokrývačské a klempířské práce, pokládka střešní krytiny, oplechování střech

TOM střechy

Pokrývačské a klempířské práce, pokládka střešní krytiny, oplechování střech

Kompletní výstavbu nové střechy od zhotovení a instalace střešní konstrukce přes pokládku vybrané střešní krytiny až po klempířské práce, tzn. oplechování, montáž okapového systému, střešních bezpečnostních prvků, hromosvodu, nabízí firma TOM střechy ze Zlínského kraje.

Digitální transformace společnosti STREKON A-Z, s.r.o.

Digitální transformace společnosti STREKON A-Z, s.r.o.

Předmětem zakázky je pořízení následujících technologií:
- Hydraulický lis pro výrobu dřevěných vazníků vč. příslušenství pracovních stolů a dopravníků;
- Vyvážecí dopravník vč. ejektorů (vyhazovačů vazníků) pro podélné vyvážení a JIGG (zařízení pro nastavení tvaru vazníků);
- Laserová projekce pro výrobu vazníků;
- Automatizace a propojení na IS (HW);
- Automatizace a propojení na IS (SW).
Veřejná zakázka vložena:
13.03.2023 09:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
STREKON A-Z, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
23.03.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
13 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
STREKON A-Z, s.r.o.

Zadavatel IČ:
27711501

Zadavatel ulice:
93

Zadavatel PSČ:
691 23

Zadavatel obec:
Pohořelice

Kontaktní osoba:
Ing. Stanislav Zámečník

Zadavatel telefon:
+420 519 425 599

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.strekon.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42100000-0
Strojní zařízení pro výrobu a použití mechanické síly

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Potřebujete zajistit servis Vašich dopravníků, dopravních a manipulačních systémů? Hledáte někoho, kdo zajistí pravidelnou údržbu i opravy? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. provádí kromě dodávky nových systémů i servis zařízení, pravidelné prohlídky, úpravy řídícího softwaru, rozšiřování mechanické a elektrické části a úpravy pro prodloužení životnosti. Při bezplatné návštěvě jsou následně navrženy možnosti pro prodloužení životnosti formou servisních zásahů. Mějte systémy v pořádku, prodlužte životnost pravidelným servisem a kontaktujte nás co nejdříve!


Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ve světě logistiky je klíčové mít spolehlivou a efektivní manipulační techniku. A právě společnost Linde Material Handling s.r.o. má k dispozici nejnovější přírůstky vozíků, které jsou nyní dostupné na jejich e-shopu. Základem každého skladu jsou paletové vozíky, které mohou být ruční a elektrické. Při manipulaci jsou synonymem pro flexibilitu a spolehlivost. V Linde Material Handling s.r.o. naleznete širokou škálu modelů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a pracovním podmínkám. Pro manipulaci s těžkými břemeny ve větších výškách jsou ideálním vysokozdvižné vozíky, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a aby bylo možné využít plný potenciál každého vozíku, disponujeme také příslušenstvím a doplňky - od baterií a nabíječek po různé druhy vidlic a adaptérů. U nás naleznete vše, co potřebujete pro bezproblémovou práci.


Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce se používají v těžkých provozních podmínkách a tam, kde jsou požadovány velké tažné síly. Výrobu a repasi hydraulických válců Vám poskytne firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která sídlí v Opavě a zabývá nejenom vývojem, ale také výrobou a prodejem hydraulických válců. Hydraulické dvojčinné válce: - průměru pístu 600 mm - maximální zdvih 2500 mm - regulovatelné tlumení v obou krajních polohách na přání - maximální provozní tlaky 400 bar - těsnivo firmy Busak + Shamban nebo Hennlich Mezi naše služby patří také zkoušení hydraulických válců a prvků, ke kterým vystavíme protokoly a grafy z měřících a diagnostických přístrojů. Dodávka zařízení je ve velmi krátkých termínech a jednotlivé etapy jsou vždy v průběhu konzultovány se zákazníkem.


Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Chcete zvýšit efektivitu a bezpečnost při manipulaci s materiálem? Hledáte společnost pronajímajjící manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky? V tom případě se obraťte na společnost DAMATECH, spol. s r. o. Společnost DAMATECH, spol. s r. o. má široký výběr vozíků různých typů, velikostí a nosností s možností pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období. Mezi výhody pronájmu se řadí úspora nákladů, flexibilita, snadná dostupnost a servis. Pronajměte si VZV za bezkonkurenční ceny a navštivte naši společnost ještě dnes!


Paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů – automatizace jako klíč k efektivitě

Paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů – automatizace jako klíč k efektivitě

Hledáte partnera, který Vám pomůže v dnešním rychle se rozvíjejícím průmyslu a počítáte s tím, že automatizace je klíčem k efektivitě? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. se se svými projekty ve Slovenské Šale nebo Rohatci u Hodonína týkající se paletizace zatravňovacích dlaždic nebo výplňových kartonů ukázal, že se dokáže přizpůsobit své technologie specifickým potřebám zákazníka tak, aby zvýšil produktivitu a snížil náklady na pracovní sílu. Nenechte se zpomalit manuálními procesy a posuňte s námi svou výrobu na novou úroveň efektivity a inovace!


Dopravníkové točny a systémy – efektivní změna směru u přepravovaných palet

Dopravníkové točny a systémy – efektivní změna směru u přepravovaných palet

Přejete si mít ty nejmodernější prvky v logistickém řetězci a zjednodušit přepravu palet ve Vaší společnosti? Hledáte dopravníkové systémy, které umožní rychlou a bezpečnou manipulaci? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. se specializuje na dopravníkové točny, které zvyšují produktivitu a minimalizují lidskou práci. Točny lze snadno integrovat do stávajících logistických systémů a jsou ekonomicky výhodným řešením pro dynamické podnikové prostředí, které zajišťují, že je každá paleta přesunuta na správné místo bez zbytečného zdržení. Otevřete dveře novým logistickým a dopravním systémům a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!