Brno, VUZ Tučkova 23 - zlepšení ubytovacích podmínek - 5. a 6. NP

Brno, VUZ Tučkova 23 - zlepšení ubytovacích podmínek - 5. a 6. NP

Předmětem díla je provedení oprav a výměny vnitřních povrchů, vybavení, elektroinstalace, ZTI a VZT v ubytovacích jednotkách, hlavních chodbách a v technickém zázemí v 5. a 6. NP dle vypracované projektové dokumentace „Brno, VUZ Tučkova 23, zlepšení ubytovacích podmínek, 5. a 6. NP“ od společnosti PP Ateliér s.r.o., Křížová 2597/5, 150 00 Praha 5, IČO 08196443 z 04/2021. Oprava bude provedena dle vzorového pokoje č. 602 nacházejícího se v 6. NP.
Veřejná zakázka vložena:
27.02.2023 08:31

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Armádní Servisní, příspěvková organizace

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
29.03.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Armádní Servisní, příspěvková organizace

Zadavatel ulice:
Podbabská 1589/1

Zadavatel PSČ:
160 00

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
Ivana Vorlová

Zadavatel telefon:
+420 725 587 399

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.as-po.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavební práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Komplexní elektroinstalační práce poskytuje svým klientům pan Bc. Miloš Novotný. Pokud hledáte spolehlivého, ochotného a šikovného elektrikáře v okrese Nymburk, neváhejte využít služeb pana Bc. Miloše Novotného. S panem Novotným získáte nejen kvalitně odvedenou práci, ale také spolehlivost a ochotu. Neztrácejte čas hledáním, nejlepší elektrikář v okrese Nymburk je tu pro vás! Více o službách, které pan Novotný poskytuje: Kompletní Elektroinstalační Práce Ať už stavíte nový dům, rekonstruujete byt nebo potřebujete rozšířit stávající elektroinstalaci, pan Novotný je tu pro vás. Poskytujeme kompletní služby od návrhu až po finální realizaci. Elektromontážní práce Potřebujete nainstalovat nové elektrické zařízení nebo provést úpravy stávajících rozvodů? Naše elektromontážní služby zajišťují bezpečnost a efektivitu vaší elektroinstalace. Revize elektro a hromosvodů Bezpečnost je na prvním místě. Provádíme důkladné revize elektroinstalací a hromosvodů, abyste měli jistotu, že vše funguje správně a bezpečně. Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů Rekonstrukce elektroinstalace může být náročná, ale s námi to půjde hladce. Oživte své staré rozvody a zajistěte si moderní a bezpečnou elektroinstalaci. Výměna jističů Zajišťujeme rychlou a spolehlivou výměnu jističů, abyste měli vždy dostatečnou ochranu pro své elektrické zařízení. Přesvědčte se sami o kvalitě nabízených služeb a kontaktujte pana Bc. Miloše Novotného ještě dnes! Spolehlivý a zkušený elektrikář je klíčem k bezpečné a funkční elektroinstalaci.


Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Jakékoliv instalatérské a elektrikářské práce v okolí Uherského Hradiště, Hodonína pro Vás zajistí firma Petr Maňásek RekoArt z Polešovic. Ať už potřebujete novou instalaci nebo rekonstrukci stávajících systémů, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby. Kompletní práce v souvislosti s instalací vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, vypínačů, zabezpečení. Máme bohaté zkušenosti a svoji odbornost si průběžně zvyšujeme. Moderní domácnost i podnik potřebuje spolehlivě provést rozvody vody, topení, plynu i elektro. Instalatérské práce: Od vodovodů a kanalizace, přes topení a plynovody, až po klimatizace - náš tým odborníků zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. Elektrikářské práce: Postaráme se o instalace osvětlení, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů a zabezpečovacích systémů. Postaráme se o pravidelnou údržbu v souladu s předpisy. Od RekoArt můžete očekávat kvalitní řemeslné práce, ale i přátelský přístup a profesionální servis.


Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Velký výběr klimatizací s akčními cenami pro úlevu od vysokých teplot

Pokud Vás v létě trápí vysoké teploty a naopak v zimě Vaše topení nestíhá? Vyberte si z široké nabídky klimatizací za akční ceny od společnosti KlimaTechnik s. r. o. Společnosti KlimaTechnik s. r. o. má ve svém portfóliu výběr z široké řady klimatizací. Jedná se o klimatizace rezidenční, které jsou vhodné do všech prostor, nejčastěji jsou nástěnné a kazetové. V případě větších prostor nebo pro firemní potřebu je možné zvolit klimatizace průmyslové a pokud už vzduchotechniku máte nebo plánujete, můžete si vybrat klimatizaci s přímým chlazením. Podívejte se na výběr akčních klimatizací na našich stránkách.


Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Kompletní, částečná renovace a modernizace bytů včetně rekonstrukcí koupelen a kuchyní

Společnost REIN BAU s.r.o. může Vaše bydlení v Praze přetvořit od základu bez ohledu na to, zda se jedná o částečnou modernizaci například vaší koupelny, či kuchyně nebo celkovou proměnu dispozice celého bytu. Kromě náročných instalatérských a elektrických prací včetně revizí se postaráme i o vymalování, nové podlahy, topení, rozvody vody a odpadu a další drobné úpravy, které jsou nezbytné pro dokonalou renovaci. Můžete využít také možnost nezávazného poradenství, abyste byli plně informováni o všech krocích během celého procesu. Vaše bydlení bude po naší práci zcela nové a přizpůsobené vašim potřebám a přání, a vy se budete cítit ještě více doma ve svém prostředí. Buďte připraveni na úžasnou proměnu a vylepšení vašeho domova.


Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Při modernizaci stávajících rozvoden lze dosáhnout významných úspor v nákladech při dosažení srovnatelných technických parametrů jako u nového zařízení. Dodávky VN rozvodny na klíč. Od projekčních prací, přes dodávky, montáž, odzkoušení, uvedení do provozu po záruční a pozáruční servis. Rekonstrukce kobkových rozvoden - řešení 2 systémové kobky chráněno užitným vzorem. Rekonstrukce dvousystémové kobky pro dva motorové výstupy. Rekonstrukce skříňových rozvoden. Tzv. RETROFIT je zmodernizování stávající rozvodny nejmodernější komponenty, kde docílíme vylepšení jejich technických parametrů a výkonu. Výhody RETROFITu: -výrazná úspora nákladů -rychlost řešení -snížení nákladů na údržbu -minimální provozní prostoje. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.


Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Spolehlivou firmou pro elektroinstalační činnost v lokalitě Zlínský kraj je společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Elektroinstalace nové i rekonstrukce, dodávky nového hromosvodu u bytových, rodinných domů i průmyslových budov a revize, opravíme starší hromosvody. Montáže hromosvodu řešíme v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů. Při instalaci se přihlíží i na objekty sousedící, aby v případě zásahu blesku nebyly ohroženy požárem. Instalace hromosvodů dle norem ČSN EN 62305: - průmyslových budov a hal - bytových domů - rodinných domů. Opravy, revize hromosvodných soustav dle norem ČSN 34 1390.