Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

MONADA spol. s r.o.

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie a neurologie

Fyzioterapie, chiropraxe, neinvazivní laserová terapie, psychoterapie, neurologická vyšetření je soubor léčebných metod a postupů, které provádí specializovaní lékaři z oborů neurologie, psychologie, neurochirurgie, lékařské rehabilizace v soukromé klinice MONADA spol. s r.o. v Praze. Zkušení fyzioterapeuti, masážní techniky a neinvazivní laserová terapie vytváří ucelený léčebný postup při akutních i chronických onemocněních pohybového ústrojí a pooperační rekonvalescenci.

CHS Nový Jičín - dodávka interiérového vybavení

CHS Nový Jičín - dodávka interiérového vybavení

Dodávka a montáž interiérového vybavení nové Centrální hasičské stanice Nový Jičín.
Veřejná zakázka vložena:
13.01.2023 08:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Originální záznam:

Okres:
Jičín

Hlavní místo plnění:
Moravskoslezský kraj

Platnost veřejné zakázky:
13.02.2023 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 612 060 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Zadavatel IČ:
70884561

Zadavatel ulice:
Výškovická 2995/40

Zadavatel PSČ:
700 30

Zadavatel obec:
Ostrava

Kontaktní osoba:
podatelna HZS MSK

Zadavatel telefon:
+420 950 730 305

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hzsmsk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Novinka, která nemá konkurenci - inovativní regál na pneumatiky Heavy Pneu

Novinka, která nemá konkurenci - inovativní regál na pneumatiky Heavy Pneu

Potřebujete – li do Vaší dílny, pneuservisu, garáže či skladu kvalitní regál, police, jste tady na správném místě. Kontaktujte naši společnost KOVONA SYSTEM. Regál slouží pro to nejlepší řešení uskladnění Vašich pneumatik. Umožňuje snadnou manipulaci a skladování pneumatik na té nejvyšší úrovni. Jelikož se vrchní police pyšní maximální nosností až 200 kg, regál může být celoplošně využit pro skladování pneumatik či dalšího těžšího nářadí ve Vašem servise. Navíc každé podlaží má pevnou konstrukci, která snese 100 kg, atak nemusíte mít obavy z přetížení. Díky našemu regálu zajistíte kvalitní uskladnění zaručující delší životnost pneumatika tím vyšší bezpečnost Vaší jízdy. Kontaktujte nás a nechte se překvapit kvalitou našeho regálu Heavy Pneu!


Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zdravotní rostoucí nábytek pro děti – stavitelné stoly a židle – se představí na veletrzích

Zařizujete pokojíček pro své děti? Dbáte na správné držení těla, aby měly děti zdravou páteř? Ale ocenili by jste, kdyby židle dítěti vydržela více než jeden rok? Firma Nábytek Amadeus přinesla na český trh zdravotní rostoucí nábytek pro děti, který je vhodný do pokojíčků všech holek a kluků v různých barvách, aby si každý mohl vybrat dle svého přání. Přijďte společně se svými ratolestmi si osobně prohlédnout dětský nábytek, který pomáhá správnému držení těla dítěte a tím i jeho správnému rozvoji. Díky správnému sezení lze zabránit budoucím bolestem zad, výrazně odlehčit krční páteři, která dlouhodobým sezením trpí, čímž se snažíme předejít i kulatým zádům a dalším nežádoucím projevům v držení těla. Výrobou a prodejem školního a kancelářského nábytku se naše firma zabývá již dlouhodobě, dbáme na kvalitu a nadčasovost našich výrobků.


Nové, moderní a vylepšené webové stránky Nábytek LINEA - kvalitní a designový nábytek

Nové, moderní a vylepšené webové stránky Nábytek LINEA - kvalitní a designový nábytek

Sháníte moderní a kvalitní nábytek do svého domova? Hledáte kvalitu českých a slovenských výrobců? Pak se podívejte na nové a přehledné webové stránky firmy Nábytek LINEA, která má i prostornou prodejnu poblíž centra Liberce. Nábytek Linea působí na českém trhu již od roku 1994 a zaměřuje se na prodej kvalitního a moderního nábytku od lety ověřených výrobců. Pohodlí, design, komfort a k tomu kvalitní servis, to jsou hlavní priority nábytku. Vybrat si můžete z širokého sortimentu zboží: - sedací soupravy - obývací pokoje - jídelní sestavy - postele - madrace - dětské a studentské pokoje - bytové doplňky Nábytek si můžete přijít vyzkoušet a objednat do prodejny v Liberci a nebo prolistovat a napsat požadavek na nových webových stránkách. Předností firmy je také zajištění dovozu nábytku po Liberci a okolí a jeho montáž.


Servis pojízdných a stacionárních regálů Uherský Brod, paletové a konzolové, archivní regály

Servis pojízdných a stacionárních regálů Uherský Brod, paletové a konzolové, archivní regály

Představujeme Vám firmu Mobile Storage s.r.o. z Uherského Brodu, která svoji činnost zaměřila na servisní služby pro pojízdné a stacionární regály. Náš odborný personál provede zaměření skladových prostor, sumarizaci projektové a výkresové dokumentace a správný návrh projektu. Zajišťujeme pravidelný servis regálů a aktuální opravy regálů. Součástí nabízených služeb je také pozáruční servis, který v rámci smlouvy zabezpečí pravidelné kontroly stavu a plynulého chodu jednotlivých klíčových prvků. Pokud Vás náš servis pojízdných a stacionárních regálů zaujal, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese U Korečnice 2653, Uherský Brod.


Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Pojízdné - posuvné regály Compactus - optimalizujte svůj prostor pro archivaci

Jednoduché ovládání a odolné provedení vám zajistí plynulý a tichý chod regálů. Vyberte si ideální řešení pro archivaci, kanceláře nebo průmyslové skladování. Pojízdné regály značky Compactus jsou skvělým řešením pro archivaci, kanceláře a průmyslové skladování. Jejich inovativní konstrukce umožňuje maximalizaci využití prostoru ve vaší organizaci. Nezáleží, zda potřebujete uspořádat dokumenty, materiály nebo vzorky, pojízdné regály Compactus vám poskytnou flexibilitu a praktičnost. Tyto regály jsou navrženy tak, aby odolaly nárokům běžného provozu. Robustní kolejnice zajišťují hladký a tichý chod, zatímco odolné podvozky s manuálním nebo elektrickým pohonem usnadňují pohyb regálů. Ovládání je intuitivní a jednoduché, což vám umožňuje snadno přistupovat k požadovaným položkám. Regály Compactus jsou vybaveny různými mechanismy zakrývajícími ovládací mechanismus. Od prostých krytů řetězového převodu po dekorativní čelní desky s lakovaným plechem nebo elegantním lamino v různých dekorech, které přispívají k estetickému vzhledu prostoru. Vyberte si regálový systém Compactus, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Ušetřete prostor, zlepšete organizaci a získáte přehlednost ve své organizaci v Kontaktujte nás pro více informací a nechte se inspirovat možnostmi, jak efektivně archivovat a uspořádat své dokumenty a materiály.


Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Archivační regály - kvalitní, designové a praktické regály pro archivaci dokumentů

Máte rádi ve věcech pořádek? Potřebujete seřadit své dokumenty? Pak není nic praktičtějšího, než si pořídit archivační regály. Kvalitně zpracované regály pořídíte od firmy Altic Point s.r.o.. Společnost Altic Point s.r.o. vyrábí praktické, kvalitní archivační regály, kde budou Vaše dokumenty v bezpečí a pěkně uspořádané. Kvalitní lakované policové regály v sobě snoubí nejen funkčnost, ale taky pěkný design. Využití tak najdou nejen do archivů, ale také knihoven, muzeí nebo kanceláří. Regály je možné ovládat mechanicky nebo elektronicky, přičemž elektronické ovládaní lze doplnit o zabezpečení PIN kódem. Regály lze dodat v různých velikostech a doplnit o další doplňky. Pro více informací se neváhejte obrátit na společnost Altic Point s.r.o..