Mlieko a mliečne výrobky

Mlieko a mliečne výrobky

Predmetom zákazky je nákup potravín rozdelený do 6 častí.
Časť 1 Mlieko a mliečne výrobky
Časť 2 Mäso a mäsové výrobky
Časť 3 Základné potraviny
Časť 4 Chlieb a pekárske výrobky
Časť 5 Mrazené mäso a mrazené výrobky
Časť 6 Bezlepkové potraviny
Veřejná zakázka vložena:
04.01.2023 07:45

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.01.2023 08:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach

Kontaktní osoba:
Ing. Iveta Beslerová

Zadavatel telefon:
+421 905 642 149

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.hospital-bojnice.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15000000-8
Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Domácí poctivé klobásy bez separátů, sójové mouky a chemikálií

Domácí poctivé klobásy bez separátů, sójové mouky a chemikálií

Máte chuť na pořádnou domácí klobásu? Preferujete poctivé uzeniny vyrobené pouze z masa, bez přidaných separátů a chemikálií, Kvalitní domácí klobásy nakoupíte v Poctivém uzenářství v Prosiměřicích. Klobásy plné chemikálií nebo sójové mouky u nás nenajdete. Naše klobásy jsou opravdu poctivé, vyrobené pouze z masa, které si sami bouráme. Při výrobě klobás nepoužíváme ani separáty na nastavování, jako jsou kosti, hlavy či kůže. Lahodnou chuť navíc klobásám dodává i uzení na bukovém dřevě. Pro poctivé klobásy si zajeďte do Prosiměřic!


Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Mléčné výrobky z Vysočiny – sýry, jogurty, tvaroh a další

Preferujete regionální výrobky? Chcete si pochutnat na kvalitních mléčných výrobcích z Vysočiny? Navštivte prodejnu Zelená zahrada ve Znojmě, kde si vyberete ze širokého sortimentu čerstvých mléčných výrobků regionální produkce. Máme pro Vás připravený široký sortiment mléčných výrobků: - měkké a tvrdé sýry - jogurty - tvaroh, zakysaná smetana - pomazánková másla - sýrové speciality - korbačíky, parenice, oštiepky


Prodej a výroba pekařských výrobků, Pekařství Stolínovi

Prodej a výroba pekařských výrobků, Pekařství Stolínovi

Dlouholetou tradici ve výrobě a prodeji pekařských výrobků má Pekařství Stolínovi z Loun. Veškeré pečivo je vyráběno z čerstvých a kvalitních surovin. Pekařství Stolínovi má v nabídce široký sortiment slaného i sladkého pečiva. Několik druhů chleba, včetně chleba pečeného v parní peci a více než 70 druhů sladkého a slaného pečiva. Chleba, běžné pečivo, vícezrnné, tmavé pečivo pečivo, plundrové pečivo, listové pečivo, jemné pečivo, řezy, lité koláče a další pečivo. Prodejnu pečiva naleznete na adrese Karlova 612, Louny.


Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o.

Rádi si zamlsáte? Máte rádi sladké a nebo Vás potěší poctivě upečený chléb, který má křupavou kůrku? Pak si zajděte do Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o., které najdete ve městě Mníšek pod Brdy. Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. je tu pro Vás už od roku 1993 a peče vynikající dorty, chléb a další pečivo nebo zákusky. Chcete upéct dort na rodinou oslavu nebo svatbu? Máte rádi pečivo a chléb, který je dělaný poctivě z kvalitních surovin? Pak se můžete spolehnout, že Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. to pro Vás upeče. Dodržování správných technologických postupů, roky zkušeností a receptury starých mistrů. To je zárukou kvality všech jejich výrobků. Upečeme pro Vás dost na míru, zařídíme vynikající zákusky na každou oslavu a po domluvě můžeme i dovézt rovnou k Vám domů. Jsme Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o. z Mníšku pod Brdy.


Potravinové doplňky působící blahodárně na zdraví Vašich očí

Potravinové doplňky působící blahodárně na zdraví Vašich očí

Chcete podpořit zdraví Vašich očí? Galenická laboratoř Ostrava je výrobcem a distributorem tohoto potravinového doplňku, který má vynikající účinky na Váš zrak. Její koupí získáte kůru na 3měsíce. Karotenoidy šafránu patří mezi velmi ceněné antioxidanty. Zlepšuje zrakové funkce a přitom nenarušuje funkci fotoreceptorů sítnice a citlivost sítnice na blikání. 1tbl obsahuje kromě 48mg laktózy, 20mg Affron®EYE. Klinická studie naznačuje, že pravidelné užívání po dobu 3měsíců zlepšuje některé parametry makulárního elektroretinogramu. U některých glaukomů byl zpozorován pozitivní vliv již po 3týdnech užívání. Objednávejte na našem e-shopu.


Sušené hovězí a vepřové maso bez chemie a éček – uzenářství s poctivými výrobky

Sušené hovězí a vepřové maso bez chemie a éček – uzenářství s poctivými výrobky

Rádi si pochutnáváte na sušeném hovězím a vepřovém mase? Chcete připravit na Váš stůl něco výjimečného pro Vaše blízké či návštěvu? Navštivte naše Poctivé uzenářství ve Znojmě - křupavé sušené maso je vynikající pochoutka, která může být součástí obložené mísy a rautu, na kterých si pochutná celá rodina. Zakládáme si na kvalitním zpracování, do výrobků nepřidáváme sojovou mouku, vodu ani žádné další aditiva. Navštivte naše uzenářství a ochutnejte naše sušené hovězí a vepřové maso!