Dodávky v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol doprovodná vzdělávací opatření

Dodávky v rámci školního projektu Ovoce a zelenina do škol doprovodná vzdělávací opatření

Předmětem veřejné zakázky je dodávka kvalitního čerstvého ovoce, zeleniny a exotických plodů do škol na území České republiky v rámci doprovodného vzdělávacího opatření v rámci projektu Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) s názvem „Školní projekt Ovoce a zelenina do škol“, a to na základě aktuálních potřeb zadavatele. Zadavatel se nezavazuje odebrat určité minimální množství ovoce, zeleniny a exotických plodů. Dodávky budou zahrnovat některý z následujících druhů ovoce, zeleniny, exotických plodů (dále jen „seznam“):
Avokado Ananas Nashi Granátové jablko Kiwi Mango Physalis Pitahaya Ředkev Mozzarella- Karambola-Bluma-Cherimoya
Veřejná zakázka vložena:
14.11.2022 10:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
BOVYS, s.r.o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.12.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 218 580 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
BOVYS, s.r.o.

Zadavatel IČ:
62028626

Zadavatel ulice:
Dědová 40

Zadavatel PSČ:
539 01

Zadavatel obec:
Hlinsko

Kontaktní osoba:
Mgr. Marcela Hřebíčková, advokátka

Zadavatel telefon:
+420 732 707 024

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.bovys.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03220000-9
Zelenina, ovoce a ořechy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Ořechy přírodní, pražené nebo v čokoládě a široký výběr sušeného ovoce

Jste milovníky ořechů a suchých plodů? Nemůžete se rozhodnout, zda si vybrat přírodní, pražené nebo v čokoládě? Vyberte si od každého něco u společnosti Drago spol. s r.o. ve Zlíně. Z ořechů si můžete vybrat například kešu, arašídy, chia semínka, dýňová semínka a ze sušeného ovoce datle, banány, brusinky, švestky a mnoho dalšího. Poté se stačí rozhodnout zda navštívíte prodejnu ve Zlíně, nebo si vše objednáte z pohodlí domova on-line. Společnost Drago spol.s r.o. si také poradí i s krmivy, hnojivy, cibulovinami, kořením a dalším sortimentem.


Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Hrušky, jablka, cibule a kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer na uskladnění

Pro chladné období roku je vhodné mít doma po ruce ovoce jako zásobu vitamínů. Přijďte si nakoupit hrušky a jablka vhodné na uskladnění do zahradnictví Tlumačov. Talašovo zahradnictví s.r.o. má z letošní sklizně na prodej i mrkev, petržel, celer a cibuli k uskladnění. K uskladnění u nás na prodej: - jablka GALA, RUBINOLA, JAMES GRIEVE - hrušky WILLIAMSOVA, LUCASOVA - čerstvá kořenová zelenina - mrkev, petržel, celer - cibule. Poradíme Vám, jak vhodně uskladnit ovoce i zeleninu, aby Vám vydrela co nejdéle čerstvá.


Farma, ekologické zemědělství, BIO produkty, pěstování brambor, chov skotu, prodej sena

Farma, ekologické zemědělství, BIO produkty, pěstování brambor, chov skotu, prodej sena

Představujeme společnost Farma Jandrt s.r.o., která se orientuje na ekologické zemědělství v podhůří Hrubého Jeseníku v okrese Šumperk. Naše certifikované BIO produkty jsou brambory, skot, senáž a seno. Postup produkce je každoročně kontrolován certifikační organizací, proto Vám můžeme zaručit, že u nás nebyly použity nepovolené látky. BIO brambory nabízíme: Rosára, Sunita, Princess a BIO brambory krmné. Chovu krav se věnujeme bez tržní produkce mléka. Skot je od jara do podzimu na rozsáhlých loukách a pastvinách a v zimě je volně ustájen. Vlastníme plemena Hereford, Simentál a Piemontese.


Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Červená řepa, křen jsou vitamínová bomba a skvělá prevence proti chřipce, virózám - prodej v zahradnictví

Vitamínové bomby, kterými jsou červená řepa i křen můžete stále nakoupit na prodejně Talašova zahradnictví v Tlumačově. Máme široký sortiment, zveme k nákupu zákazníky z širokého okolí Zlína i Kroměříže. Při správném skladování Vám vydrží červená řepa i křen celou zimu. Ideální je uchovávat ve vlhku a chladu. Nejlepší je sklep i lednice je však vhodným místem. Červená řepa je zdrojem vitamínu C, železa, kyseliny listové i vitaminů B1 pro správnou funkci srdce a nervů, B2 pro zdraví nervů, kůže a očí a vitamin B6. Pomáhá detoxikovat organismus, léčí chudokrevnost, pomáhá při dně a při vysokých hladinách kyseliny močové v krvi. Křen obsahuje vitamín C ve vysokém množství, množství minerálních látek, silice, glukosinoláty, sacharidy, enzymy, organické kyseliny a flavonoidy. Má zázračné účinky na lidskou imunitu, působí antibakteriálně, pomáhá udržovat střevní mikroflóru, odhleňuje průdušky, skvělý při nemoci i pro rekonvalescenci.


Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Červené krouhané zelí - prodej a plnění do nádob směsí dle vlastní receptury

Pokud jste si oblíbili kysané zelí, zkuste si letos naložit i červené krouhané zelí podle receptury Talašova zahradnictví s.r.o.. Pouze jeden den 18.11. bude probíhat plnění zelí do nádob. Vy jej pak za pár týdnů budete mít po ruce. Kysané zelí je velmi zdravé, patří mezi superpotraviny s vysokým obsahem vitamínu C. V zimním období tedy přijde vhod. Od 7. do 16. listopadu bude probíhat plnění hotovou směsí bílého zelí do nádob. PO-PÁ 8-16 , SO 8-10.30. Aktuálně na prodej naše kysané zelí za akční cenu - 1kg / 49Kč, 3kg / 147,- Kč.


Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření a kořenící směsi, sušené plody a ovoce a zelenina od J.K.FOOD

Koření je základem každé dobré kuchyně a každého dobrého vaření. Bez koření by bylo jídlo ochuzeno o mnoho vybraných chutí. Pokud sháníte firmu, který vyrábí a sama míchá koření a kořenící směsi, pak se obraťte na společnost J.K.FOOD pana Jaroslava Kostery z Větřkovic u Opavy. Spolenčost J.K.FOOD ve své podobě existuje na trhu již přes dvacet let a během těch dvaceti let se pro ni nic nezměnilo. Na prvním místě je kvalita produktu a spokojený zákazník. Jako výrobci dehydratovaných potravin se soustřeďují především na výrobu koření, kořenících směsí, sušených plodin, ovoce a zeleniny, ale také hub nebo těstovin. V širokém spektru vyráběných produktů tak najdete: - koření a kořenící směsi - sušené ovoce, zeleninu, houby - omáčky a šťávy - těstoviny - bujóny a polévky - výrobky z brambor Protože společnost J.K.FOOD při výrobě nepoužívá žádné konzervanty, chemii nebo barviva, její výrobky se tak dostávají do zařízení jako školky, školy nemocnice ale i špičkových restaurací.