Nasavrky, dostavba vodovodu  ul. Strádovská, Sportovní, Včelařská

Nasavrky, dostavba vodovodu ul. Strádovská, Sportovní, Včelařská

Předmětem veřejné zakázky je dostavba vodovodu v severní části Nasavrk v ulici Sportovní, výstavba nových vodovodních řadů v délce 584 m (d63 až d110) a 4 ks vodovodních přípojek d32 (28 m) v místech, kde zatím veřejný vodovod není.
Veřejná zakázka vložena:
19.07.2022 07:23

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Nasavrky

Originální záznam:

Okres:
Chrudim

Hlavní místo plnění:
Pardubický kraj

Platnost veřejné zakázky:
11.08.2022 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Nasavrky

Zadavatel ulice:
Náměstí 77

Zadavatel PSČ:
538 25

Zadavatel obec:
Nasavrky

Kontaktní osoba:
Mgr. Milan Chvojka

Zadavatel telefon:
+420 469 677 104

Zadavatel email:

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45232150-8
Práce vztahující se k vodovodnímu potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pokládka inženýrských sítí Mníšek pod Brdy – zasíťování pozemku kdekoliv si budete přát

Pokládka inženýrských sítí Mníšek pod Brdy – zasíťování pozemku kdekoliv si budete přát

Stavební firma Miroslav Slabihoudek vám s vybudováním pomůže, a to konkrétně s inženýrskými sítěmi. Nabízí veškeré zemní a výkopové práce. Ve firmě používají stroje, jakou jsou minibagry, nákladní vozy, rypadla a mnoho dalšího. Díky tomu vám dokážou zařídit pokládku inženýrských sítí a pokud si budete přát i jiné služby ani to pro ně není překážka. Pronajme vám stavební buňky nebo provádí recyklaci stavebního odpadu. Podívejte se na webové stránky firmy z Mníšku pod Brdy, naleznete zde kompletní služby a také kontakt pro případnou spolupráci


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Kompletní dodávka tlakové kanalizace pro rodinné domy, firmy, obce a města

Uvažujete o vybudování tlakové kanalizace? Hledáte firmu, která se postará o kompletní dodávku tlakové kanalizace? V tom případě se obraťte na firmu PRESSKAN system z Olomouce. Provádíme kompletní projektování, hydraulické výpočty, montáž i výstavbu inženýrských sítí. Tlaková kanalizace PRESSKAN system: - široké spektrum využití – rodinné domy, firmy, obce a města - systém je založen na odvádění splaškových vod pomocí čerpadla v čerpací šachtě - čerpadlo je řízeno ovládací automatikou THS – postará se o napájení, jištění, řízení chodu kalových čerpadel - nízké investiční náklady


Výkopové a zemní práce Praha 5 – pomůžeme vám s výstavbou domů a průmyslových objektů

Výkopové a zemní práce Praha 5 – pomůžeme vám s výstavbou domů a průmyslových objektů

Jsme tu s vámi od roku 1997 a proto se řadíme mezi spolehlivé a zkušené společnosti, které mají velmi kvalifikované pracovníky. Díky mnohaletým zkušenostem jsme si na trhu vybudovali velmi dobré jméno, a to také díky tomu, že termíny, které si spolu domluvíme opravdu dodržíme. Provádíme zemní a výkopové práce spojené s výstavbou objektů, občanských staveb a rodinných domů. Provádíme terénní úpravy, demoliční bourací práce, příjezdové cesty a podklady, výkopy pro bazény a inženýrské sítě a mnoho dalšího. Také provádíme veškeré stavební práce a vybudovali jsme největší solární elektrárnu. Že nevíte kde? No přece v Ralsku a tím naše práce nekončí. Buďte další náš zákazník, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo se podívejte na naší práci na webových stránkách. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Poptáváte výkopové práce? Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu. Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.


Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Oslovte odborníka na pokládku obrubníků a zámkové dlažby, či realizaci kanalizací

Poptáváte firmu, která se nebojí zrealizovat pokládku zámkové dlažby a obrubníků, výstavbu opěrných zdí, či odborných prací, jako je například napojení dešťové kanalizace a kanalizační přípojky k nemovitostem? Nebo potřebujete třeba jen srovnat terén, zhutnit podloží, upravit dvorek nebo příjezdovou cestu? Pak neváhejte a oslovte společnost Autodoprava Bohdálek, která se zabývá nejrůznějšími stavebními činnostmi. Mimo jiné společnost rozšiřuje obor vykonávaných služeb a prací a kromě nákladní dopravy se věnujeme také zemním pracím, zpracování dřeva, a také fungujeme jako půjčovna nářadí, nebo mobilních toalet. Pro více informací navštivte naše webové stránky.