Dynamický nákupní systém na pořizování nábytku pro Nemocnici Nymburk s.r.o.

Dynamický nákupní systém na pořizování nábytku pro Nemocnici Nymburk s.r.o.

Účelem tohoto zadávacího řízení je zavedení dynamického nákupního systému (dále jen „DNS“) pro zajištění dodávek běžného, obecně dostupného kancelářského i domácího nábytku vč. sedacího a jídelního vybavení a drobných doplňků
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky běžného, obecně dostupného kancelářského vybavení ordinací a zázemí pro personál, zejména kancelářských stolů a nábytkových sestav, knihoven a skříní s různým využitím, dále sedacích souprav, jídelních sestav a jejich příslušenství a drobných doplňků a dekorací.
Veřejná zakázka vložena:
09.09.2021 10:18

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Nemocnice Nymburk s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Nymburk

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
30.09.2022 00:00

Cena veřejné zkázky:
5 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nemocnice Nymburk s.r.o.

Zadavatel IČ:
28762886

Zadavatel ulice:
Boleslavská 425/9

Zadavatel PSČ:
288 01

Zadavatel obec:
Nymburk

Kontaktní osoba:
Tatiana Bastiánová

Zadavatel telefon:
+420 739 579 535


Zadavatel web:
http://www.nemnbk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Spárovka, neboli dřevěná plotna slepená z dřevěných přířezů se využívá zejména k výrobě nábytku. V naší firmě PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína vyrábíme spárovku z těch nejkvalitnějších dřevin, takže Vám zajistíme kvalitní a odolný nábytek. U nás si můžete vybrat tento nábytek ze spárovky: - dveře i s obložením - skříně - kuchyňské desky - schodiště (nebo jen nášlapy na schody) - prahy, police - stoly - noční stolky, postele. Při lepení spárovky používáme lepidlo, které není zdraví škodlivé a může být použito i ve styku s potravinami.


Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Rostoucí, stavitelný nábytek pro děti - dětské psací stoly, židle

Společnost Nábytek Amadeus vyřešila problém, aby jste každý rok nemuseli vybavovat pokojíček své ratolesti novým nábytkem a to v podobě výškově stavitelného dětského nábytku, který je určen pro děti i dospělé. Tento speciální nábytek pro zdravější sezení je nezbytnou prevencí bolestí hlavy, únavy i poškození páteře. U stolu lze nastavit výšku i sklon stolové desky a u židlí lze nastavit výšku i hloubku sezení, aby nohy byly pevně na podlaze a záda se pohodlně opírala. Manipulace s nábytkem je velmi snadná a pohodlná. Podpořte dynamické sezení Vašeho dítěte a pořiďte mu náš revoluční rostoucí nábytek!


Kožené pohovky a sedací soupravy v anglickém stylu Chesterfield vyráběné na zakázku

Kožené pohovky a sedací soupravy v anglickém stylu Chesterfield vyráběné na zakázku

Chcete si pořídit prvotřídní kožené sedačky, které se stanou ozdobou interiéru? Máte rádi elegantní nábytek v anglickém stylu Chesterfield? Pak si objednejte svoji vlastní originální pohovku nebo sedací soupravu u firmy Tradicional. Naše dílna vyrábí maximálně pohodlný čalouněný nábytek s dlouhou životností. Naší specializací je výroba luxusních kožených sedacích souprav a pohovek v anglickém stylu Chesterfield. Každá pohovka i kožená souprava je originálem – zákazník si zvolí odstín kůže a díky metodě patinování se každý kus nábytku rozzáří mnoha barvami.


Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Reprezentativní čalouněný a kožený nábytek pro právnické kanceláře – pracovní křesla, židle a další

Chcete si nechat na míru vyrobit kožený nebo čalouněný nábytek pro Vaši kancelář? Hledáte výrobce čalouněného nábytku pro reprezentativní prostory? Kontaktujte společnost Tradicional. Vyrábíme reprezentativní nábytek pro právnické kanceláře či soukromé pracovny. Elegance, pohodlí a nádech luxusu – to je nábytek pocházející z dílny firmy Tradicional. Na zakázku Vám vyrobíme pracovní křesla, kůží potažené židle do zasedací místnosti, či pohodlná čalouněná křesla.


Prodej kancelářských i zdravotních židlí pro děti i dospělé, možnost dokoupit poškozených dílů

Prodej kancelářských i zdravotních židlí pro děti i dospělé, možnost dokoupit poškozených dílů

Plánujete si koupit novou kancelářskou židli do své domácí pracovny? Hledáte zdravotní židli pro děti do pokojíčku? Přáli by jste si, aby byly výškově nastavitelné? Prohlédněte si katalogy kancelářských židlí na webových stránkách společnosti Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s., nebo navštivte naši prodejnu, kterou najdete v Novém Šaldorfě u Znojma. Máme velký výběr kancelářských židlí, které jsou výškově nastavitelné a šetří Vaše záda. Vybírat můžete nejen pro sebe, ale i pro děti. Židle jsou moderní, lze kombinovat různé barevné látky, aby se hodily do jakéhokoliv interiéru. Pro zdravé sezení u stolu Vám doporučujeme zdravotní židle Löffler. Zakoupit můžete u nás i zajímavé, designové jídelní židle. Dále máte možnost dokoupit pouze náhradní díly. V případě zájmu si u nás můžete vybrat i doplňky, jako jsou podložky, zásuvkové moduly, paravány na oddělení kancelářských míst, či rovnou si můžete zařídit celou kancelář od podlahy až po stůl. Vše Vám zhotovíme na míru dle Vašich požadavků.


Výroba nábytku, postelí, vestavěných skříní a doplňků pro děti

Výroba nábytku, postelí, vestavěných skříní a doplňků pro děti

Hledáte-li na Třebíčsku výrobce kvalitního dětského nábytku, vestavěných skříní či postelí z masivu, pak se bez váhání obraťte na naše truhlářství Kafka! Specializujeme se na zakázkovou výrobu nábytku z masivu, lamina a dýhované dřevotřísky. Vyrobíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětský nábytek, postele, komody, stolky, židle, kancelářský nábytek, ložnice, interiérové dveře, dřevěné podlahy, obývací stěny, altány, pergoly, lavice, poličky, šuplíky, botníky, šatní skříně ad. Provádíme také obklady stěn, stropů a podhledů v interiérech. Více informací naleznete na našich www stránkách!