Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků

Čištění fasád Zlín

Antigraffiti servis – odstranění graffiti z povrchů, použití ochranných prostředků

Antigraffiti servis představuje efektivní odstranění graffiti z fasád domů a použití preventivních ochranných prostředků. Čištěním graffiti na fasádách domů, vchodových dveří, výtahů, výlohách se zabývá profesionální společnost Čištění fasád Zlín v celém Jihomoravském kraji.

Nákup stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek

Nákup stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek

Předmětem veřejné zakázky je zavedení dynamického nákupního systému (DNS) na dodávky stavebního materiálu pro opravu chodníků, uličních vpustí, dešťové kanalizace, opěrných zídek a schodišť. DNS je rozdělen do kategorií A až C. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v jednotlivých kategoriích DNS jsou dodávky výrobků pod CPV kódy uvedenými v jednotlivých kategoriích DNS nebo pod CPV kódy, které jsou těmto CPV kódům podřízeny.
Veřejná zakázka vložena:
22.07.2021 07:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Technické služby Zlín, s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Zlín

Hlavní místo plnění:
Zlínský kraj

Platnost veřejné zakázky:
20.08.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
4 350 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technické služby Zlín, s.r.o.

Zadavatel IČ:
60711086

Zadavatel ulice:
Záhumení V 321

Zadavatel PSČ:
763 02

Zadavatel obec:
Zlín

Kontaktní osoba:
Ing. Tereza Odstrčilová

Zadavatel telefon:
+420 577 111 454

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.tszlin.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44132000-4
Stokové komponenty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Podlahy pro nadměrnou zátěž, odolné vůči vlhku – čerpání cementového potěru

Potřebujete zhotovit novou podlahu do průmyslové haly? Hledáte vhodnou podlahu pro prostory s vysokou vlhkostí? Kontaktujte firmu Beton Znojmo. Postaráme se o čerpání cementového potěru. Cementový potěr je ideální volbou pro průmyslové objekty – tento typ podlah odolá nadměrné zátěži a jsou velice odolné vůči trvalé vlhkosti. Beton Znojmo dodávku a čerpání cementového potěru nejen v širokém okolí Znojma a Třebíče, ale i v okolí Břeclavi a Brna.


Betonové ploty od kvalitního českého výrobce - levné a v moderním designu

Betonové ploty od kvalitního českého výrobce - levné a v moderním designu

Kvalitní a levné betonové ploty od Českého výrobce? Takové jsou betonové ploty Harašta! Vybrat si můžete z 30 druhů betonových plotů v mnoha provedeních. Záleží už jen na vás a vaší představě. Betonové ploty dodáváme nejen pro lokality jako jsou Brno nebo Praha, spoustu spokojených zákazníků máme po celé České republice a také v zahraničí. Levné betonové ploty v moderním designu: - 30 stylových druhů (jednotlivé dílce se mohou vzájemně kombinovat) - dlouholetá životnost (až 50 let) - snadná a rychlá montáž. Zaměřujeme se nejen na výrobu betonových plotů, zajistíme také zajistí dopravu na místo určení včetně následné montáže a odborného poradenství.


Prodej stavebnin, zdícího materiálu - pórobeton, cement, tvárnice, cihly

Prodej stavebnin, zdícího materiálu - pórobeton, cement, tvárnice, cihly

Naše stavebniny jsou největší ve Východních Čechách, což zajišťuje nepřeberný výběr možností. Zbožní naleznete na 1500 m2, kde můžete vybírat, co potřebujete. Nejen, že si u nás můžete vybrat a nakoupit, ale rádi Vám si vším poradíme a pomůžeme. Najdete u nás pórobeton - Ytong tvárnice pro obvodové zdivo, nosné zdivo, pro příčky nebo obezdívky. Cement pro výrobu obyčejného, těžkého nebo lehkého betonu. Pálené zdící materiály - cihly. Zastavte se u nás a vyberte si, co potřebujte!


Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, interiérové a exteriérové obložení budov v mnoha barvách

Perforované panely, desky HPL - odolné obklady stěn, interiérové a exteriérové obložení budov v mnoha barvách

Nová technologie, kterou využívá firma Frajt s.r.o. Kroměříž je perforace desek vysokotlakého laminátu HPL, jde o tvrdý, velmi odolný materiál. Perforované panely jsou novou cestou, jak obohatit vzhled budov i vnitřního prostoru - jsou vhodné jako obklady stěn i interiérové a exteriérové obložení budov. Použití: - obklady stěn stadionů, tělocvičen - akustické obklady - výplně zábradlí - wellness, SPA, bazény - venkovní obložení budov - designová provětrávaná fasáda - zastínění prostor - pergoly - výplně zábradlí - balkónové výplně. HPL deska perforací získává nejen atraktivní vzhled, ale i vlastnosti, kterých lze využít tam, kde jsou vysoké nároky na mechanicko–fyzikální vlastnosti, nebo je žádoucí pohlcování zvuku. Navíc se perforované desky snadno montují, udržují a čistí. Vlastnosti perforované HPL desky: - dekorativní, moderní design - dostupnost v mnoha barvách - optimální barevná stálost - odolnost proti poškrábání - odolnost proti vodě, vodní páře i rozpouštědlům - rázová odolnost - vysoká mechanická pevnost - jsou samonosné - nekorodují - fyziologicky nezávadné - neohrožují životní prostředí - neobsahují organické halogeny, sloučeniny síry ani těžké kovy a azbest.


Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Betonové komponenty a služby spojené s betonováním

Hledáte takového dodavatele betonových produktů, který umí skloubit vysokou kvalitu výrobku s příjemnou cenou s bezkonkurenčním servisem? Hledejte v naší společnosti HB Beton s.r.o. a s jistotou Vám zajistíme všechny výše zmíněné parametry. Na trhu prodáváme veškeré betonové produkty potřebné zejména k stavebním účelům. Z našeho sortimentu si můžete zakoupit zboží potřebné pro zahradní a terénní úpravy, a to veškeré betonové dlažby, obrubníky, svahovky, zatravňovací betonové systémy. Co se týče stavebního materiálu, nabízíme betonové rošty, překlady, hrazení, ale i stropnice, skruže nebo tvárnice s cihlami. Velmi žádanou službou je transportbeton a čerpání betonu přímo na místě stavby. Jako doplňkovou službu pro zákazníky máme přepravu materiálu, zejména kameniva a cementu, disponujeme sklápěčkou, pumpomixem i hydraulickou rukou, takže s manipulací není žádný problém. Navštivte nás denně od 6:00 do 14:30 na adrese Horní Žďár 37, v Jindřichově Hradci. Pro případné dotazy volejte na telefonní čísla nebo využijte e-mailové adresy.


Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Jedinečné betonové bloky jako dočasná stavba i bez nutnosti stavebního povolení

Nejen v oblasti rychlých a dočasných staveb vám bude výborným partnerem firma Andrla CZ s.r.o. z Opavy. Kromě štěrku, písku, kamene, paliva a jiných u nás nově naleznete stavebnicový systém betonových bloků, který je tvořený z jednotlivých kostek. Výhodou je, že u určitých typů staveb nemusíte mít stavební povolení. V čem jsou tedy betonové bloky tak unikátní? - jedná se o rychlou výstavbu z kostek a to garáží, opěrných zdí či průmyslových objektů, kde je lze použít i jako základové zdivo pro ocelové konstrukce hal - díky stavebnicovému systému je snadná jejich montáž či demontáž - vyznačují se velkou stabilitou a možností instalace na zpevněné podloží bez zabetonování základů - jsou využitelné také pro šrotové hospodářství, zemědělství, betonárky, uhelné sklady i pro třídění různorodého sypkého materiálu a výstavbu boxů V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.