Dynamický nákupní systém na tiskoviny a propagační předměty Úřadu práce ČR

Dynamický nákupní systém na tiskoviny a propagační předměty Úřadu práce ČR

Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky a služby v rozsahu blíže specifikovaném vždy v konkrétní dílčí veřejné zakázce.

Předmětem plnění je zajištění grafických prací (tj. grafický návrh vč. zdrojových dat a fotografií), překlady, jazykové korektury, sazba, předtisková příprava a výroba tiskovin a výroba a dodávka propagačních předmětů, včetně zajištění jejich brandingu potiskem, polepem, opatření výšivkou, gravírováním či ražbou atd. a zajištění distribuce na pracoviště Úřadu práce ČR.
Veřejná zakázka vložena:
29.03.2021 10:51

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Úřad práce České republiky

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
29.04.2021 00:00

Cena veřejné zkázky:
28 000 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Úřad práce České republiky

Zadavatel IČ:
72496991

Zadavatel ulice:
Dobrovského 1278/25, 170 00 Praha 7

Zadavatel PSČ:
170 00

Zadavatel obec:
Praha

Kontaktní osoba:
Mgr. Dominik Lukács

Zadavatel telefon:
+420 739 596 431

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.uradprace.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30192000-1
Kancelářské potřeby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Reklamní předměty pro školky a školy - rychlé dodání a nízké ceny

Reklamní předměty pro školky a školy - rychlé dodání a nízké ceny

Ať už máte doma předškoláka, prvňáčka, maturanta nebo absolventa, myslíme na všechny! Naše společnost Reklamní potisk s.r.o. má připravené motivy potisku pro všechny věkové kategorie. Zabýváme se potiskem reklamních předmětů pro školáky i předškoláky, můžete si nechat potisknout: - trička, mikiny, košile, polokošile - placky, šňůrky na krk - vaky a sáčky - stužky a šerpy - skleničky - kravaty - šály, kšiltovky, šátky - sportovní textil - nákupní tašky a ručníky U textilu si můžete vybrat různé barvy, ale musíte mít stejnou barvu potisku. Po předchozí domluvě můžeme potisk umístit i na okraj spodního lemu textilu, na kapuci, kapsu atd. Při objednání více než 15 ks stužek, šerp nebo triček, máme pro vás jedno pro třídního učitele zcela zdarma. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Velkoplošné plakáty, samolepky - velkoplošný digitální tisk

Velkoplošné plakáty, samolepky - velkoplošný digitální tisk

Tiskárna KODIAK print je vybavena pro velkoplošný digitální tisk. Můžete si tedy na našich provoznách Zlín i Holešov nechat vytisknout velkoplošné plakáty, samolepky i další propagační materiály. Dodáme materiály pro výlohy či firemní štíty. Tisk realizujeme na velkoplošné tiskárně ve vysokém rozlišení. Pokud si zadáte tisk plakátů ve větším nákladu, máte zaručenu vysokou kvalitu tisku při minimálních nákladech. Tiskneme v různých barvách, jednostranně i oboustranně, ve všech běžných formátech (A1, A2, A3, A4, B2, B3, B4) nebo ve Vámi požadovaném formátu. Můžete zvolit i různé druhy papíru. Kontaktujte nás pro bližší informace.


Kvalitní sítotisk, tisk na textil - potisk triček, pracovních oděvů, mikin i košil

Kvalitní sítotisk, tisk na textil - potisk triček, pracovních oděvů, mikin i košil

Potřebujete potisknout trička nebo pracovní oděvy? Zvolte si trvanlivý tisk, který vydrží i časté praní. Kvalitní sítotisk je přímý tisk na textil. Ve společnosti Reklamní potisk, s.r.o. v Telči opatříme textil sítotiskem dle vašeho návrhu. Potiskneme trička, pracovní oděvy, mikiny i košile. Sítotisk také doporučujeme na šerpy, stužky, šály a šňůrky. Poskytneme vám vstřícný a profesionální přístup. Tiskneme pro jednotlivce, pro firmy, podniky, organizace a také dodáváme do spousty reklamních agentur. Tisk na textil: - trička, mikiny - pracovní oděvy - kalhoty - dresy - tašky… Grafické úpravy na přání zákazníka děláme zdarma.


Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

Návrhy a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů

ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav Potřebujete dát o sobě vědět? Přemýšlíte jak svou firmu nebo služby zviditelnit? Je to jednoduché, stačí oslovit naší firmu ROMMY AGENCY Liberec, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav. Naše letité zkušenosti vás ohromí. Poskytujeme zákazníkům maximálně komplexní reklamní a propagační servis. Nabízíme jednotnou propagační prezentační firemní linii - firemní layout - se všemi prvky, které náš zákazník potřebuje - ucelené reklamní, mediální a public relations kampaně, dílčí reklamní a propagační služby včetně návrhů a realizace designu firemních, osobních i závodních vozů, prostředků MHD, nákladních vozů.


Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů

Nylonové náramky pro RFID hodinky – kombinace s různými druhy bezkontaktních, vstupních čipů

Potřebujete u svých vstupních čipů vyměnit náramky? Pak se obraťte na společnost IdentCORE s.r.o., kde si můžete vybrat z více druhů bezkontaktních, identifikačních čipů a kde naleznete i nylonové náramky pro RFID hodinky. Tento nosič čipů je využíván v místech, kde je zapotřebí jednoduchá a rychlá identifikace. Využití: - vstupní a identifikační systémy - wellnes centra - sportovní areály - lázně - aquaparky - fitness centra - při jednorázových událostech (koncerty) Nylonové náramky jsou zakončené kovovou sponou a máme je skladem ve dvou provedeních s povrchovou úpravou, díky které odolávají vlivům chlorované vody. K dostání jsou ve více barevných provedeních. Kombinovat můžete s různými druhy bezkontaktních čipů: MIFARE S50 1k 13,56MHz, EM4102 125kHz, MIFARE. Dodáváme do druhého dne od objednání.


Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká trička, tílka a kšiltovky s vtipnými potisky

Vodácká sezóna je tu a co by to bylo za pořádnou plavbu, kdyby Vám chyběla vodácká trička s vtipnými motivy. Pokud je ještě nemáte, tak se honem podívejte na webové stránky společnosti Reklamní potisk, s.r.o. z Telče, která Vám je vyrobí. Společnost vyrábí trička, tílka a kšiltovky s vodáckými motivy. Trička jsou v mnoha barvených kombinacích. Vybrat si můžete z široké škály motivů, ale můžete si navrhnout i vlastní obrázek. K obrázku můžete přidat text: - s názvem týmu - datumem - názvem řeky - jmény Trička se dělají ve velikostech: - pásnká - dámská - dětská Vyberte si barvu, vyberte si obrázek, vymyslete text. Nebo buďte kreativní a vymyslete si celý návrh sami. Společnost Reklamní potisk, s.r.o. Vám je vyrobí a Vy už pak jen můžete svolat svůj tým, zvolat AHOJ a vyrazit na vodu!