Pořízení decentrální vzduchotechniky a instalace venkovních žaluzií do MěÚ Lysá nad Labem

Pořízení decentrální vzduchotechniky a instalace venkovních žaluzií do MěÚ Lysá nad Labem

I. část:
• Pořízení decentrální vzduchotechniky:
- 5 samostatných VZT jednotek o jednotlivém objemovém průtoku vzduchu 3x max. 1500 m3/h a 2x max. 2500 m3/h s účinností min. 90 %. Osazení čidla CO2 s IR senzorem.
II. část
• Pořízení venkovních žaluzií
Není-li dále v textu zadávací dokumentace výslovně uvedeno jinak, platí pokyny v ní uvedené pro obě části. Účastník je oprávněn podat nabídku na libovolný počet částí. Bližší specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v projektové dokumentaci a čl. 1 vzorové smlouvy o dílo, které jsou součástí zadávací dokumentace.
Veřejná zakázka vložena:
26.10.2020 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Město Lysá nad Labem

Originální záznam:

Okres:
Nymburk

Hlavní místo plnění:
Středočeský kraj

Platnost veřejné zakázky:
24.11.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
6 500 000 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Město Lysá nad Labem

Zadavatel IČ:
00239402

Zadavatel ulice:
Lysá nad Labem, Husovo náměstí 23/1

Zadavatel PSČ:
289 22

Zadavatel obec:
Město Lysá nad Labem

Kontaktní osoba:
Ing. Jitka Plíštilová

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://mestolysa.cz/cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42512300-1
Zařízení pro topení, větrání a klimatizaci

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Projekční činnost – vypracování projektu vzduchotechniky, rekuperačního větrání

Hledáte firmu, která se zabývá projekční činností v oblasti vzduchotechniky? Potřebujete vypracovat projekt rekuperačního větrání pro výrobní halu nebo komerční objekt? Obraťte se na firmu bbklima99, s.r.o. Ze Znojma. Naše firma zpracuje a navrhne projektovou dokumentaci pro realizaci rekuperačního větrání nebo vzduchotechniky, a to v: - bytových jednotkách - rodinných domech - komerčních objektech - výrobních halách Následně Vám můžeme pomoci s realizací vzduchotechniky nebo rekuperačního větrání


Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

Motorové římské rolety, kolejnice na záclony a závěsy, garnýže s motorem

V dnešní době zkušený interiérový designer dokáže vnést do každé domácnosti pohodlí a komfort. I ve společnosti FRANC Zlín sledujeme moderní trendy řešení interiérů, proto naší novinkou v nabídce jsou garnýže s motorem - motorové římské rolety a kolejnice na záclony, závěsy. Designové římské rolety jsou náhradou klasické rolety, velkou výhodou je jejich snadná údržba. Motorové provedení umožňuje snadné ovládání dálkovým ovladačem či vypínačem. Motorové garnýže, kolejnice na záclony a závěsy lze také dálkově ovládat. Můžete si tak dopřát doma maximální pohodlí, nemusíte vstávat a ručně záclony posouvat. Dodáváme motorové kolejnice DETEDE - De Te Detail, LEHA.


Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Kvalitní předokení rolety - doplněk našeho domova, který ochrání majetek a uspoří náklady na vytápění

Prodej i montáž předokeních rolet realizuje společnost BLABLA VRATA s.r.o. z Valašského Meziříčí dodávající předokení rolety značky Alukon, které se stanou oblíbeným doplňkem Vašeho domova spojeným s ochranou majetku a úsporou nákladů na vytápění i klimatizaci. Naše předokenní rolety mají oproti jiným tyto výhody: - zajištění soukromí - úspora energie - bezpečnost - zvuková ochrana - moderní vzhled fasády - provedení v barvách RAL, imitacích dřeva RENOLIT Neváhejte a obraťte se na společnost BLABLA VRATA s.r.o., se kterou se Vám investice do předokenních rolet jistě vyplatí.


Prodej a montáž vzduchotechniky Chomutov, servis kompletní vzduchotechniky, vzduchotechnika na klíč

Prodej a montáž vzduchotechniky Chomutov, servis kompletní vzduchotechniky, vzduchotechnika na klíč

Představujeme Vám firmu EBOG CV s.r.o. Chomutov, která se specializuje na dodávky kompletní vzduchotechniky na klíč a také montáž vzduchotechniky. Dále jsme schopni zajistit opravy a rekonstrukce vzduchotechnických zařízení v moderních i historických budovách. Působíme po celé ČR. Nabízíme vzduchotechniku na klíč od projektu přes výrobu potrubí a dalších součástí až po instalaci vzduchotechniky a následný servis. Dodáme vám vzduchotechnické jednotky, klimatizační jednotky, ventilátory i další komponenty. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Beethovenova 5410, Chomutov.


Sila, zásobníky na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování materiálu

Sila, zásobníky na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování materiálu

Poptáváte techniku pro uskladnění materiálu? Různé varianty sil, zásobníků na piliny a systém automatického šnekového vyprazdňování zakoupíte u firmy G&G filtration CZ, s.r.o. z Brna. Pro uskladnění pilin, hoblin a štěpek z dřevopracujících provozů vyrábíme sila a zásobníky s objemem 11 m3 – 133 m3. Použít je lze pro kotelny (zajištění zásoby paliva), briketovací linky (materiál) nebo expedice odpadu. Pro vyvýšení výsypu cca + 2 000 mm nad úroveň terénu jsou naše sila vybavena ocelovou konstrukcí. Máte specifický požadavek na konkrétní vybavení zařízení? Pak navštivte katalog na webových stránkách, kde naleznete různé varianty výrobků včetně DWG výkresů a technických listů.


Průmyslová vzduchotechnika, vzduchotechnika kompresoroven a pekáren

Průmyslová vzduchotechnika, vzduchotechnika kompresoroven a pekáren

Hledáte odborníky v Jihomoravském kraji v oblasti vzduchotechniky? Pak se určitě obraťte na společnost KlimaTechnik s.r.o. sídlící ve Strážnici, okr. Hodonín, která je spolehlivou a kvalitní firmou co se zabývá výrobou, prodejem a montáží vzduchotechniky. Nabízíme průmyslovou vzduchotechniku, vzduchotechniku do kompresoven, pekáren a dalších potravinářských provozoven. Služby v oblasti vzduchotechniky: -realizace kompletní dodávky vzduchotechniky -poradenská, projektová činnost -snižování hluku vzduchotechnických systémů -větrání a odvlhčování bazénů -zvlhčování -revize protipožárních klapek. Působnost naší společnosti je Jihomoravský kraj, ale realizujeme zakázky i po České republice. Více informací naleznete na webových stránkách