Nejaktuálnější poptávky jsou určeny výhradně klientům Evropské databanky.
Tato poptávka bude zveřejněna všem uživatelům za 11 dní.


Dodávky reagencií a spotřebního materiálu pro metody infekční serologie vč. zápůjčky analyzátoru

Dodávky reagencií a spotřebního materiálu pro metody infekční serologie vč. zápůjčky analyzátoru

Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky diagnostik, reagencií a spotřebního materiálu pro aplikaci laboratorních vyšetřovacích metod infekční serologie pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha v souladu se zadávacími podmínkami. Nedílnou součástí předmětu plnění veřejné zakázky je bezplatná výpůjčka nového plně automatizovaného analyzátoru a k tomu potřebné technologie včetně všech součástí nutných pro běžný rutinní provoz, pro použití všech požadovaných druhů reagencií s přímou návazností na servis, kalibraci a validaci přístroje.
Veřejná zakázka vložena:
31.07.2020 12:41

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Originální záznam:
pouze pro klienty

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
pouze pro klienty

Platnost veřejné zakázky:
01.09.2020 00:00

Cena veřejné zkázky:
pouze pro klienty

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha

Zadavatel IČ:
61383082

Zadavatel ulice:
U Vojenské nemocnice 1200/1

Zadavatel PSČ:
169 02

Zadavatel obec:
Praha 6

Kontaktní osoba:
pouze pro klienty

Zadavatel telefon:
pouze pro klienty

Fax:
pouze pro klienty

Zadavatel email:
pouze pro klienty

Zadavatel web:
pouze pro klienty

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Klimatické a zkušební komory DYCOMETAL - prachové, teplotní i solné

Klimatické a zkušební komory DYCOMETAL - prachové, teplotní i solné

Hledáte-li spolehlivého dodavatele v oblasti testování produktů nejen na náhlé meteorologické změny, nejlepším partnerem vám bude firma Labormachine s.r.o. z Otic, která zprostředkovává klimatické a zkušební komory nově španělské značky DYCOMETAL. Komory slouží k prokázání odolnosti vašeho výrobku při náhlých klimatických změnách či jiném extrémním například prašném prostředí. Výrobky jsou využívány ve všech zkušebních laboratořích průmyslu a simulují působení vnějších vlivů jako je mráz, vlhkost, prach, sůl, voda, teplota a její rychlé či pomalé změny. Proto u nás naleznete široké portfolio druhů komor: - šokové, teplotní, klimatické - stabilitní, růstové, korozní, solné - prachové, humidostatické, ostřikové V případě zájmu jsme schopni zajistit také komory řešené na míru přímo podle vašich požadavků.


Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

Ultrazvuková zkouška - metoda kontroly ultrazvukem

Zabýváme se prodejem přenosných ultrazvukových defektoskopů pro ultrazvukové zkoušky v průmyslovém využití jako jsou multikanály, tloušťkoměry, software, sondy, monitory koroze, automatizované systémy a linky, příslušenství jako bloky, gely. Naše výrobky se požívají při kontrole svarů, potrubí, ropovodů aj. V naší nabídce přenosných ultrazvukových defektoskopů naleznete: - KRAUTKRAMER USM 36 - Phasor Série a nové Phased Array AVG SONDY - Krautkrämer USM 35 XS - USN 60 - USM Go - SpotChecker - USM Vision. Všechny naše přístroje jsou rychlé, přesné a jednoduché na ovládání. Šetří jak Váš čas, tak i peníze. Zaujala Vás naše nabídka? Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo přímo volejte 222500101.


Korekce skusu - Carriere Motion Class II a III – e-shop pro ortodontické ordinace

Korekce skusu - Carriere Motion Class II a III – e-shop pro ortodontické ordinace

Nesprávné spojení horní a spodní čelisti v klidném stavu může způsobit vykloubení, broušení a zušlechťování zubů. Korekce skusu a vztahu čelistí vyžaduje ortodontickou léčbu. Společnost Altis Group spol. s r.o. se sídlem v Břeclavi je dodavatelem ortodontického a stomatologického materiálu, nástrojů a potřeb pro ortodontické ordinace. V našem e-shopu naleznete elegantní a jednoduchý aparát, určený ke korekci skusu II. a III.třídy Carriere Motion. Carriere Motion je komfortní pro pacienty a významně zkracuje léčbu. Neinvazivní a velice jednoduchý aparát Carriere Motion Class II a III můžete zakoupit pravý, levý nebo v setu.


Molekulární biologie a genetika - nabídka zboží a služeb pro laboratoře.

Molekulární biologie a genetika - nabídka zboží a služeb pro laboratoře.

Společnost pod vedením paní K.Veberové Brdičkové dodává širokou nabídku zkumavek, kultivačních destiček a dalších plastů určených pro laboratoře, stojánky na zkumavky, podpůrné mřížky, laserově a čárově značené plastové laboratorní produkty, víčka k samotným zkumavkám, přihrádkové systémy, těsnící laboratorní fólie, nádoby na kontaminovaný odpad, laboratorní rukavice i pro alergiky, kultivační nádobky, destičky nebo pipety pro hygienickou manipulaci s tkáňovými kulturami a mnoho dalšího. Všechny produkty odebíráme od renomovaných světových výrobců, kteří je vyrábí ze speciálních materiálů přímo určených k laboratornímu použití. K dispozici je vám i náš e-shop, který vám určitě zpříjemní nakupovaní. Právě nyní najdete v naší nabídce produkty pro COVID-19. Těšíme se na Vaše objednávky, které budou vyřízeny co nejrychleji.


Infuzní stojan - pojízdný, teleskopický i výškově stavitelný

Infuzní stojan - pojízdný, teleskopický i výškově stavitelný

Potřebujete do své ordinace či jiného zdravotnického zařízení infuzní stojany k zavěšení infuzního roztoku? Nahlédněte na webové stránky ostravské společnosti Laboratorní a zdravotnická technika OPTING servis, kde si jistě vyberete přesně takový, jaký Vám bude vyhovovat. Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný, lehký, stabilní, ocelový: - celokovový - výškově nastavitelný od 126 do 215 cm - se stabilním podvozkem a dobře pohyblivými kolečky - odolná, lehká a stabilní konstrukce . Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný: - s výškovým nastavením, 5 kolečky a z toho 2 kolečka s brzdou - nosnost max. 12 kg - materiál - nerezová ocel, chrom, plastová noha, kolečka - průměr koleček 50 mm - výška 117 až 208 cm - součástí je držák na láhev s 4 háčky. Pojízdný infuzní stojan výškově stavitelný: - ekonomické provedení - výškově nastavitelný na 2 infuzní soupravy - max. výška 120 cm. Infuzní stojan teleskopický: - nerezový - skládací nerezová základna s 5 kolečky a 2 ks nerezových háčků. Infuzní stojan teleskopický, kombinace chrom + komaxit: - výškové nastavení od 139 cm do 230 cm - hmotnost 5,5 kg - 4 háčky - brzditelná kolečka. Infuzní stojan lakovaný: - pojízdný na 3 nebo 5 ramenném lakovaném podstavci - nastavitelná výška 110 - 185 cm. Infuzní stojan nerezový s instrumentačním nerezovým košíkem: - celonerezový infuzní stojan na 5 ramenném podstavci se 2 bržděnými kolečky - nastavitelná výška 110 - 185 cm. Infuzní stojan nerezový na eurolištu: - vybaven držákem pro uchycení na eurolištu 25x10 u lůžka nebo lehátka. Pokud budete potřebovat s čímkoli poradit, neváhejte se na nás obrátit, jsme Vám k dispozici.


Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Nabídka analyzátorů kompozice těla od firmy JAWON - měření tuku, svalové hmoty

Hledáte kvalitní profesionální analyzátor kompozice těla? Pak se neváhejte obrátit na nás! Máme pro Vás řadu profesionálních analyzátorů pro kompozici těla, které určují díky bioelektrické impedanční metodě hodnoty hmotnosti těla, které jsou rozdělené na: - svalová hmotu - tělní tuk - minerály - vodu Dále se provádí analýzu: - poměru pasu k bokům - útrobního tuku - bazální metabolismus a další důležité hodnoty pro určení správného cvičebního a stravního programu. Spolupracujeme se specialisty v oboru nutričního poradenství, aby naše analyzátory byly na profesionální úrovni. Více informací naleznete na našich webových stránkách!