Provozování sběrného dvora na území městských částí Praha - Ďáblice a Praha - Vinoř

Provozování sběrného dvora na území městských částí Praha - Ďáblice a Praha - Vinoř

Předmětem plnění je poskytnutí služeb spočívajících v provozování zařízení ke sběru a výkupu odpadů – sběrného dvora na území Prahy v souladu s platnými právními předpisy České republiky a obecně závaznými vyhláškami hl. m. Prahy.
Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v zadávací dokumentaci.
Veřejná zakázka je v souladu s § 35 ZZVZ rozdělena na 2 části, a to následovně:
• Část 1 - Provozování sběrného dvora na území městské části Praha Ďáblice
• Část 2 - Provozování sběrného dvora na území městské části Praha Vinoř
Veřejná zakázka vložena:
25.03.2019 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Hlavní město Praha

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
25.04.2019 00:00

Cena veřejné zkázky:
12 985 700 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Hlavní město Praha

Zadavatel IČ:
00064581

Zadavatel ulice:
Mariánské nám. 2/2

Zadavatel PSČ:
110 01

Zadavatel obec:
Praha 1

Kontaktní osoba:
Ing. Lukáš Janda

Zadavatel telefon:
+420 236 004 263

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha.eu/jnp/cz/o_meste/magistrat/index.html

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

90500000-2
Služby související s likvidací odpadů a odpady

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Výkup aut a autovraků - ekologická likvidace vozidel

Váš nepojízdný automobil určený k likvidaci naložíme a zdarma odvezeme do naši provozovny v areálu firmy Psota v obci Práče. Následně autovrak rozebereme na díly, nebezpečné součásti ekologicky zlikvidujeme nebo provedeme jeho recyklaci. O ekologické likvidaci vystavíme zdarma potvrzení. Více informací o výkupu a ekologickém zpracování autovraků naleznete na webových stránkách nebo nás telefonicky kontaktujte.


Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Výkup stavebních strojů, motorek a návěsů určených k ekologické likvidaci

Agilia s.r.o. klade velký důraz na ekologickou stránku likvidace. Všechny stavební stroje, motorky a návěsy jsou likvidovány s ohledem na životní prostředí, což znamená, že všechny recyklovatelné materiály jsou pečlivě odděleny a znovu použity. Tímto způsobem firma přispívá k ochraně přírody a podporuje udržitelný rozvoj. Kromě ekologického přínosu poskytuje Agilia s.r.o. také finanční výhody pro ty, kdo se rozhodnou pro jejich služby. Výkup stavebních strojů a dalšího kovového odpadu je prováděn za konkurenční ceny, což zákazníkům umožňuje získat spravedlivou odměnu za jejich nepotřebné vybavení.


Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Sběrné suroviny Ostrava - výkup železa, šrotu i papíru za výhodné výkupní ceny

Máte nepotřebný šrot, kovové předměty či kabely? Chcete se zbavit přebytečného množství papíru, novin či lepenky? Nevyhazujte vše jen tak do popelnice a přijďte se zbavit nepotřebného materiálu k naší společnosti Demonta T, s.r.o. se sídlem v Ostravě a pomáhejte tak životnímu prostředí. Nabízíme výhodné výkupní ceny. Od firem i jednotlivců společnost Demonta T, s.r.o. vykupuje železo, barevné kovy (měď, hliník, bronz), noviny, časopisy, letáky, vlnité lepenky, kartony, staré krabice, knihy bez pevných desek, použitý papír z tiskárny, sešity, nerez, ocel, kabely a elektromotory. Platbu za vykoupený materiál účtujeme pouze na účet nebo poštovní poukázkou. Výkupní ceny železa, mědi, hliníku i výkupní ceny papíru Vám rádi sdělí pracovníci jednotlivých výkupen. Přijďte k nám ještě dnes a my vykoupíme váš šrot či papír za výhodné ceny. Šetřete s námi životní prostředí.


Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Odvoz, výkup a vyřazení automobilu z evidence je u nás na vrakovišti bez starostí

Potřebujete vyřešit vyřazení automobilu z evidence? Chcete to mít bez starostí? v tom případě kontaktujte Autovrakoviště Morava v Olomouci. Pomůžou Vám s ekologickou likvidací vozidel, s výkupu bouraných, nepojízdných aut, včetně jejich odvozu. Vyřazení vozidla z evidence je proces, který Autovrakoviště Morava zvládá profesionálně a rychle. Firma se postará o kompletní administrativu spojenou s likvidací vozidla. Po přistavení vozu k ekologické likvidaci zajistí potřebné dokumenty pro úřady, což zahrnuje i potvrzení o převzetí vraku a ekologické likvidaci. Tento proces je nezbytný pro úspěšné vyřazení vozidla z registru vozidel, což osvobodí majitele od povinnosti platit povinné ručení a další poplatky. Firma garantuje profesionální přístup a kvalitu služeb. Kromě toho provozuje pneuservis a pneubazar, kde prodává nové i mírně jeté pneumatiky a ALU kola. Likvidaci vozidel provádí kvalifikovaní pracovníci tak, aby byly dodrženy všechny legální postupy a vaše vozidlo odjelo do automobilového nebe ekologickou cestou.


Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Profesionální skartace dokumentů a likvidace papírového odpadu zdarma

Pokud máte doma nebo ve firmě papíry nebo staré dokumenty, které už nemusíte déle uchovávat, ale obsahují citlivé informace, můžete se jich zbavit bezpečně a ekologicky, aniž byste museli zaplatit za jejich likvidaci. Ideálním řešením je služba skartace a likvidace papírového odpadu u firmy TEMPEL MK s.r.o. Otrokovice. Firma zajistí nejen skartaci, ale i svoz papírového odpadu k likvidaci zdarma. Skartace je služba, která vám umožní odborně zlikvidovat ty dokumenty, kterým uplynula zákonná lhůta pro archivaci, nebo které už zabírají místo a není nutné je uchovávat. Skartace je prováděna pod vaším osobním dohledem na mlecím zařízení TEMPEL, nedojde k úniku nebo zneužití informací. Likvidované dokumenty jsou pak využity k recyklaci, takže přispíváte k ochraně životního prostředí. Přijímáme jakékoli množství dokumentů ke skartaci, je nutné, aby likvidované dokumenty neobsahovali žádné kovové a plastové částice. Můžete nechat zlikvidovat faktury, bankovní výpisy, vyřazené smlouvy, ale také dokumenty obsahující osobní údaje, jako jsou karty pacientů. Ke skartovaným dokumentům vystavíme potřebné potvrzení. Skartace a likvidace papírového odpadu u nás Vám ušetří starosti. Stačí nám zavolat nebo napsat a domluvit si termín, kdy přijedete do naší provozovny v Otrokovicích. Případně zajistíme i pravidelný odvoz papíru, kartonu, krabic. Dle domluvy přistavíme kontejner, který necháme u vaší firmy, po jeho naplnění zajistíme jeho odvoz a vyprázdnění. Pokud máte zájem o naši službu skartace a likvidace papírového odpadu zdarma, neváhejte nás kontaktovat.


Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Svoz obalových materiálů pro firmy a jejich následná recyklace od EKO-KOM a.s.

Máte společnost, která vyrábí výrobky a balí je do plastových obalů? Není Vám jedno životní prostředí? Pak se můžete obrátit na společnost EKO-KOM a.s. z Prahy, která zajišťuje recyklaci plastových obalů a jejich další využití. Společnost EKO-KOM a.s. funguje na trhu již přes dvacet let. A sběrnou síť pro recyklaci obalů zajišťuje po celé České republice již pro více než dvacet tisíc firem. Společnost zajišťuje svoz vytříděných obalových odpadů a jejich následnou úpravu na kvalitní surovinu, která může mít další využití jak pro trh tady, tak pro trh v cizině. Chcete se o činnosti EKO-KOM a.s. dozvědět více? Pak se obraťte na společnost nebo si zajděte na každoroční konferenci, kterou pravidelně od roku 2000 pořádá.