II/152 Modřice, protihluková stěna – přepracování stávající DSP na DÚR/DSP

II/152 Modřice, protihluková stěna – přepracování stávající DSP na DÚR/DSP

Trasa silnice II1/52 prochází katastrálním územím obce Modřice v zastavěné části s obytnou nízkopodlažní zástavbou. Vzdálenost nejbližší chráněné zástavby od krajního jízdního pruhu je pouze cca 7 m. Stávající hluková zátěž z dopravy u nejblíže umístěné zástavby přesahuje, v noční i denní době, nejvyšší přípustné limity pro hluk v chráněném venkovním prostoru staveb i při využití korekce na starou zátěž. Nepříznivý vliv zde hraje vysoká rychlost dopravního proudu a jeho nepříznivé složení se značným podílem těžké nákladní dopravy.
Navrhovaná PH stěna doplňuje stávající již realizované stěny. Je potřeba, aby nová stěna byla realizována ze stejných, případně obdobných panelů. Část stěn bude realizována v průhledné formě – sklo nebo polykarbonát - z důvodu zachování osvitu prostoru k bydlení.
U všech stěn je nutné, aby splňovaly požadavky na neprůzvučnost dle ČSN ISO 140-3 a ČSN 1793-2 (klasifikace B3, DLR>24 dB).
Protější stranu není nutno chránit a tedy stěny mohou být odrazivé.
Veřejná zakázka vložena:
07.12.2017 08:04

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje

Originální záznam:

Okres:
Brno-venkov

Hlavní místo plnění:
Jihomoravský kraj

Platnost veřejné zakázky:
12.01.2018 00:00

Cena veřejné zkázky:
415 700 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje

Zadavatel IČ:
70932581

Zadavatel ulice:
Žerotínovo náměstí 449/3

Zadavatel PSČ:
602 00

Zadavatel obec:
Brno

Kontaktní osoba:
Eva Nováková

Zadavatel telefon:
+420 +421 724 075 900

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.susjmk.cz

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71250000-5
Architektonické, technické a zeměměřičské služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Izolace stěn a stropů budov z přírodních materiálů z konopných vláken

Izolace stěn a stropů budov z přírodních materiálů z konopných vláken

Chystáte se izolovat Váš dům a potrpíte si na kvalitní přírodní materiál? Vyzkoušejte ten náš, od firmy KOBE-CZ s.r.o. a kvalitu máte zaručenou. Soustředíme se na výrobu a prodej produktů z konopného vlákna KOBE ECO HEMP FLEX, jehož použití a aplikace je vhodná jak pro vnitřní, tak pro vnější stěny, a také k izolaci dřevěných trámových stropů. Naše čím dál tím více oblíbené produkty z konopného vlákna se do povědomí dostávají hlavně skrz svou zdravotní nezávadnost a výborné akumulační schopnosti. Každý pak jistě ocení vysokou difúzní otevřenost, jednoduchou manipulaci při montáži a hlavně výrobu z obnovitelných zdrojů. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

Dopravní stavby včetně zemních prací-výstavba silnic, chodníků, parkoviště

V oboru dopravní stavby je firma RYBÁRIK s.r.o. schopna kompletně zrealizovat zakázky včetně zemních a bouracích prací - specializace na výstavbu silnic, parkoviště, chodníků, cyklostezky a dalších komunikací. Působíme hlavně v regionu Zlínský kraj a Jihomoravský kraj. Námi realizované zakázky: -rekonstrukce obecní komunikace - Staré Město -realizace chodníků - Kostelany -příjezdová komunikace - Staré Město -parkoviště, komunikace, chodníky - Kaufland Otrokovice -přestavba areálu kasáren na park s chodníky - Uherské Hradiště. V rámci zemních, výkopových prací zajistíme odtěžení a odvoz zeminy.


Materiál pro fóliové izolace-prodej od firmy co hydroizolace dělá a umí

Materiál pro fóliové izolace-prodej od firmy co hydroizolace dělá a umí

Firma IZOLACE M Uherské Hradiště je zkušená firma v oboru fóliové izolace, umí tedy odvést kvalitní práci. Dodáváme materiál pro hydroizolace. Působíme v regionu Zlín, Brno, Uherské Hradiště, provádíme hydroizolace střech, terasy, balkonů i bazénů. Zkušenosti máme s různými materiály. Na prodej: Střešní fólie PVC - pro izolaci střechy, terasy či balkonu: - Fatrafol 804 tl 2 mm , 808 tl. 2,5 mm, 810 tl 1,5 mm a 817 tl 1,2 mm - Alkorplan 35176, 35177 - tl. 1,5 mm - parotěsná zábrana Fatrapare, Deksepar tl 0,2 mm. Bazénové PVC fólie: - Fatrafol 790 tl. 1,5 a 1,7 mm - Aquaplast 805 tl. 0,6 a 1,0 mm - Alkorplan 35066, 2000 35216, mozaika, protiskluz - tl. 1,5 mm. PVC fólie pro izolaci jezírek: - Alkorplan 35054 - tl 1 a 1,5 mm.


Půjčovna nářadí, mechanizace, techniky Veselí nad Moravou, Brumov

Půjčovna nářadí, mechanizace, techniky Veselí nad Moravou, Brumov

Sháníte nářadí, mechanizaci či hutní techniku, ale nechce se Vám investovat do jejich koupě? Obraťte se na společnost Vodohospodářské stavby Javorník-CZ s.r.o. se sídlem ve Veselí nad Moravou. Rádi Vám pronajmeme: - vibrační desky, válce, pěchy - řezačky asfaltu - svářecí a teplovzdušné agregáty - kompresory - ruční, elektrická a pneumatická kladiva - pily a brusky - vrtačky - čerpadla - zahradní techniku - stavební mechanizaci a stroje Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.


Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Zemní práce, rekultivace pozemků, opravy chodníků, cest, výkopy základů, Vysočina

Pokud sháníte firmu, která provádí zemní práce, rekultivace pozemků, opravy zpevněných i nezpevněných cest nebo výkopy základů, pak se obraťte na nás. Naše firma Ing. Pavel Kudláč z Mohelna, je odborník na veškeré stavební i zemní práce. Opravujeme zpevněné i nezpevněné cesty, provádíme rekultivaci pozemků, opravy mostů, propustů. Opravujeme chodníky, provedeme výkopy základů, sklepů, odvlhčujeme základy, dřenážní systémy. Výstavíme a opravujeme inženýrské sítě. K práci využíváme naši techniku rypadlo JCB-3CX, nakladač UNC-750 a nákladní automobily LIAZ. Působíme v oblasti Vysočiny, měst Třebíč, Mohelno, Náměšť nad Oslavou, Velká Bíteš, Ivančice a okolí. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Sanace železobetonu prodej Praha – ocelové výztuže, penetrační nátěry a hmoty

Sanace železobetonu prodej Praha – ocelové výztuže, penetrační nátěry a hmoty

Společnost BETOSAN s.r.o. z Prahy prodává kompletní řadu speciálních produktů určených k účinné sanaci betonu a železobetonu. Nabídka produktů je rozdělena do třech základních skupin od materiálů sloužících ke zlepšení vlastností podkladu, převážně jejich adheze, materiály vhodné pro lokální opravy podlahových, stěnových, stropních nebo podhledových konstrukcích a obnovení jejích krycích vrstev a materiály uzpůsobené k druhotné ochraně konstrukcí proti působení vlivů okolního prostředí. Sháníte-li tedy ocelovou výztužnou síť, upevňovací lišty odolné proti korozi nebo penetrační nátěry, spolehněte se na nabídku společnosti BETOSAN s.r.o.