Podpora odborů MHMP při přípravě a realizaci dotačních projektů hl. m. Prahy

Podpora odborů MHMP při přípravě a realizaci dotačních projektů hl. m. Prahy

Základním účelem zadávacího řízení je uzavření rámcové smlouvy na komplexní a systematické poradenské služby při přípravě a realizaci dotačních projektů hl. m. Prahy, přičemž rámcová smlouva bude uzavřena se 4 uchazeči a zejména půjde o maximální využití Operačního programu Praha – pól růstu ČR. V druhé řadě o využití dalších programů ESI fondů(OP Doprava, OP Životní prostředí, OP Zaměstnanost a OP Výzkum, vývoj a vzdělávání, fondy EHP a Norské fondy, tzv. Švýcarské fondy a další zdroje EU (tzv. komunitární programy).
Veřejná zakázka vložena:
28.07.2017 12:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení

Zadavatel:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Originální záznam:

Okres:
Praha-město

Hlavní místo plnění:
Hlavní město Praha

Platnost veřejné zakázky:
30.08.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
1 534 500 CZK

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

Zadavatel ulice:
Mariánské náměstí 2/2

Zadavatel PSČ:
110 00

Zadavatel obec:
Praha - Staré Město

Kontaktní osoba:
JUDr. Jan Boltnar, Ph.D., advokát

Zadavatel telefon:
+420 224 283 875

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.praha.eu/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72224000-1
Poradenské služby v oblasti řízení projektů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

Výhodné spotřební úvěry, debetní karty - rychlé vyřízení bez zajištění nemovitostí

O komplexní finanční plánování se spolehlivě postará kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi. V rámci své finančně-poradenské činnosti poskytujeme výhodné spotřební úvěry i debetní karty, rychle i bez zajištění nemovitostí. Jsme specialisté na finance, hypotéky, investice, reality a pojištění. Pomůžeme s vyřízením hypotečního či spotřebního úvěru i s finančními. Působíme v oblasti Prostějov, Olomouc, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Brno město, Brno venkov, Blansko a Boskovice. Spotřební úvěry bez zajištění nemovitostí a debetní karty zajišťujeme od MBank, Sberbank, Moneta Bank, Equa Bank, Unicredit Bank, ČSOB, Hello Bank, ProCredia Bank. Zabýváme se tvorbou investičních plánů, vyřizujeme hypoteční úvěry, spotřební úvěry i stavební spoření. Jako specialisté v oblasti financí, investic a spotřebních úvěrů nabízíme odborné konzultace k efektivnímu využití konkrétního finančního produktu.


Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností

Auditor, konzultant a manažer kvality Hradec Králové - flexibilita a 30 let zkušeností

Mezi mé další poskytované služby patří: - poradenské, auditorské a školící aktivity - poskytuji odbornou podporu v projektovém řízení - nabízím provádění personálních auditů - specializuji se na odborná témata tzv. na klíč - koordinuju zavádění systému kvality na letištích v rámci ČR Jsem odborným expertem ve společnost TÜV NORD CZ a TÜV NORD SK. Nabízím spolehlivost, flexibilitu a jistotu. Pokud vás mé služby zaujali, můžete mě kontaktovat na telefonním čísle +420 604 866 071.


Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelské akce a setkání podnikatelů pro Brno, semináře, workshopy

Podnikatelé Brněnských firem mají jedinečnou možnost využít služby Regionální hospodářské komory Brno. Každoročně připravujeme téměř 100 vzdělávacích kurzů, které mohou využít jak manažeři firem, tak zaměstnanci. Podnikatelské akce a hlavně setkání podnikatelů pro lokalitu Jihomoravský kraj, Brno. Využijte naše semináře a workshopy. Hlavní motto firmy je pomoci zejména malým a středním podnikům. Při snaze proniknout na náš český, ale i zahraniční trh. Podpoříme Vaši firmu celou škálou služeb. I ve spolupráci s našimi členskými firmami zajišťujeme zázemí v oboru poradenství v celé řadě oborů. Firmy u nás mohou využít našeho Centra mezinárodního obchodu zahrnující rovněž nabídku aktivit mezinárodní sítě Enterprise Europe Network včetně celního poradenství. Přijďte a staňte se i Vy členem.


Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele

Business konzultace a byznys poradenství pro stávající i začínající podnikatele

Začali jste podnikat a rádi byste využili dotace? Hledáte sponzory pro Vaše podnikání? Potřebujete vylepšit monetizační strategii? V tom případě využijte business konzultace společnosti KASKARA s.r.o. Pokud potřebujete znovunastartovat Váš projekt nebo se Vám snížily prodeje následkem krize neváhejte se na nás obrátit. Dokážeme vytáhnout z Vašeho projektu to nejlepší a poradíme Vám, jakou strategii zvolit, aby se Vaše podnikání rozjelo i v době krize. KASKARA s.r.o. z Brna poskytuje business konzultace a poradenství v oblasti využití dotací i na poli krizového řešení a dokonce i ozdravení projektu.


Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Účetní a finanční poradenství pro každého - investujte chytře své peníze

Vyznat se ve světě financí v dnešní době není zcela jednoduché a člověk se v tom může lehce ztratit. Nastupující inflace, zvyšující se hypotéky a další různé změny. Pokud v tom nechcete tápat a rádi byste měli své finance pod kontrolou, pak se nebojte obrátit na odborníka. A tady pro Vás je k dispozici pan Ing. Aleš Svoboda, který poskytuje účetní a finanční poradenství v Praze. Ing. Aleš Svoboda Vám rád pomůže vyznat se ve světě: - finančnictví - pojišťovnictví - investice Pomůže Vám chytře investovat a zúročit peníze tam, kde to pro Vás bude výhodné. Vysvětlí Vám, kde můžete ušetřit, a kde naopak zase vydělat. Pomůže Vám vybrat vhodné pojištění nebo úvěr. S Ing. Aleš Svoboda a jeho účetním a finančním poradenstvím budete mít své finance pod kontrolou.


Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Využití prodejního potenciálu a zatraktivnění produktu, zvýšení obratu efektivní monetizační strategii

Jste začínajícím nebo malým podnikatelem a potřebujete navýšit příjmy? Chcete co nejvíce využít prodejní potenciál Vašeho produktu nebo služby, ale nevíte, jak zvolit správnou strategii? Správně zvolená monetizační strategie rozpohybuje Váš projekt o 100%. Jedinečnou monetizační strategii pro Vaši firmu nebo podnikání sestaví firma KASKARA s.r.o. z Brna. Pomocí správné monetizační, se kterou Vám pomůžeme, se zvýší Vaše obraty – dodá novému i stávajícímu projektu zcela nový, dynamický rozsah. Za nižšími zisky vašeho podnikání totiž může stát nedostatečné využití prodejního potenciálu. Společnost KASKARA s.r.o. Se postará o to, aby se Váš produkt nebo služba stala atraktivnější a využije jeho veškerý prodejní potenciál.