Energeticky úsporná opatření na polyfunkčním objektu Olomouc, tř. 8. května

Energeticky úsporná opatření na polyfunkčním objektu Olomouc, tř. 8. května

Předmětem této zakázky je soubor energeticky úsporných opatření mající za cíl snížit energetickou náročnost objektu jako celku provedením kontaktního zateplení dvorní fasády, výměnou okenních otvorů, zateplení podkrovních prostor a provedením kontaktního zateplení podlah pod 1.NP.
Podrobné specifikace požadovaných stavebních prací je uvedena v příloze ZD – projektová dokumentace a výkazu výměr.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2017 07:53

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
NÁRODNÍ DŮM OLOMOUC s.r.o.

Originální záznam:

Okres:
Olomouc

Hlavní místo plnění:
Olomoucký kraj

Platnost veřejné zakázky:
28.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
NÁRODNÍ DŮM OLOMOUC s.r.o.

Zadavatel IČ:
01514083

Zadavatel ulice:
8. května 464/21

Zadavatel PSČ:
772 00

Zadavatel obec:
Olomouc

Kontaktní osoba:
Karel Kubík

Zadavatel telefon:
+420 602 705 378


Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45211100-0
Stavební úpravy domů

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Injektáže a sanace zdiva Praha, sanace betonu, izolační technologie proti vlhkosti, utěsňování

Představujeme Vám firmu Injekta s.r.o. z Hovorčovic v okresu Praha, která svoji činnost zaměřila na utěsňování a opravy infrastruktur, sanace a izolační technologie proti vlhkosti. V rámci svých nabízených služeb se věnujeme zatěsnění, sanaci, opravám, hydroizolace zdiva, betonu, monolitických železobetonových konstrukcí proti vlhkosti, vzlínající vodě, tlakové vodě. Pokud Vás naše injektáže a sanace zdiva zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Revoluční 18, Hovorčovice, Praha. Těsníme i bez nutnosti odkopávání suterény, sklepy, garáže, balkony, terasy, tunely, stoky, bazény, nádrže i chemicky zatížené, jímky, septiky, sprinklery, přečepávačky, střechy, chaty, domy, opěrně stěny, speciální injektáže


Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

Anhydritové podlahy pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec a okolí Odborně zajišťujeme celkovou realizaci podlahových systémů, které jsou vhodné jak do venkovních, tak vnitřních prostor. K vytvoření dokonale hladké a rovné podlahy používáme anhydritové směsi se samonivelačním účinkem. Vznikne tak anhydritová podlaha, která vytvoří ucelený a pevný povrch a je praktická na údržbu. Anhydritové podlahy jsou nejvíce žádané a vhodné pro bytové výstavby, panelové domy a rodinné domy. Své uplatnění ale naleznou i v průmyslové výstavbě. PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Liberec se mohou pochlubit realizací 15 - 20 podlah za měsíc. Zakázky realizujeme po celé České republice.


Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Podlahy, podlahářství, podlahářské práce Uherský Brod, Kroměříž

Využijte možnost poradenství při volbě nové podlahy u Podlahářství Babice. Podlahové studio Jegla provádí podlahářské práce především v okolí měst Uherský Brod, Uherské Hradiště, Kroměříž, Zlín. Prodejnu a vzorkovnu s bohatou nabídkou pro váš dům či byt najdete hned na začátku obce Babice vlevo při příjezdu od Zlína. Najdete u nás různé podlahoviny, podlahy. Nabízíme širokou škálu různých kvalitních materiálů, které vynikají přírodním vzhledem, vysokou odolností, originalitou a hlavně snadnou údržbou: - podlahové krytiny dřevěné, laminátové, PVC, vinyl, korek, sklo, keramická dlažba, koberec, linoleum nebo přírodní a umělý kámen - doplňky – soklové lišty, přechodové profily, podložky pod židle - poradenství a zaměření - odborná pokládka podlah - měření vlhkosti podladu - broušení betonu - vyrovnání podkladu - obšití koberců.


Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Zateplení střechy, podkroví PUR pěnou - efektivní tepelná izolace domu

Nejefektivnějším způsobem zateplení domu, střechy je izolace PUR pěnou. Pokud plánujete zateplení podkroví, půdy můžete oslovit firmu PURPANDA s.r.o. Zlín, která se na izolace domu PUR pěnami specializuje. Působí na Moravě i na Slovensku. Jde o efektivní tepelnou izolaci, nedochází k plýtvání materiálu - PUR pěna se dostane i do špatně dostupných míst. Díky izolaci stříkanými PUR pěnami docílíte snížení výdajů za vytápění až o 70%, nebude již docházet k tepelným ztrátám. Díky tomu se Vám vynaložené finance v řádu několika let vrátí. Výhodou je i rychlost realizace - cca 2 dny. Jsme tak schopni zrealizovat více než 10 zakázek měsíčně.


Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny

Podlahy pro zemědělce, sklady, haly a stáje pro chovatele drůbeže a dobytka - kravíny, vepříny nabízí firma Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova. Hledáte specializovanou firmu, která nabízí realizaci podlah pro zemědělce? Pak určitě kontaktujte firmu Jiří Víšek, spol. s r.o. z Kyjova, která provádí jak nové tak staré povrchy podlah. Naše společnost nabízí opravu starých podlah či realizaci nových podlah pro zemědělce, sklady, haly, stáje, pro chovatele drůbeže či dobytka. Podlahy pro kravíny či vepříny. Hlavní naší činností je realizace průmyslových podlah - litých asfaltů pro tyto provozy. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat navštívit také můžete naše webové stránky.


Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Renovace starých, zničených podlah v bytových interiérech od profesionálů

Chcete vyměnit starou podlahu za novou? Kompletní podlahářský servis vám poskytne v okolí Vysočiny firma Podlahy Pavel Kasal se sídlem ve Žďáru nad Sázavou. Vyberte si podlahu podle svého gusta. Máme širokou škálu materiálů i designů. Montujeme podlahy všeho druhu (vinylové, PVC, QUICK-STEP lamino, dřevěné, plovoucí, korkové), ale také linolea, kusové a zátěžové koberce, zkrátka cokoliv budete chtít. Provádíme související podlahářské práce, jako je nivelování, stěrkování a broušení. Klademe vysoký důraz na efektivitu prováděných prací, stejně tak dbáme na použití kvalitních materiálů, aby vám podlaha sloužila co nejlépe. Ozvěte se a my vám pomůžeme změnit domov!