Parkovisko NTC - Národné tréningové centrum, Poprad

Parkovisko NTC - Národné tréningové centrum, Poprad

Predmetom realizácie je vybudovanie nových parkovacích miest pri Národnom tréningovom centre (NTC). Navrhované, nové parkovacie miesta sú situované na pozemkoch investora, pozdĺž severnej a východnej strany NTC a to medzi oplotením areálu NTC a MK Ulica Boženy Němcovej. Celková kapacita navrhovaného parkoviska je v počte 209 státí z toho 8 státí bude vyhradených pre osoby so zníženou schopnosťou pohybu. Ďalšie 3 parkovacie miesta sú určené pre odstavenie autobusov. Parkovisko bude sprístupnené cez 4 napojenia na MK Ul. B. Němcovej.
Konštrukcia parkoviska je navrhovaná ako živičná, chodníky a rozptylové plochy pred turniketmi sú navrhnuté zo zámkovej dlažby. Súčasťou stavby bude aj odvodnenie zrážkovej vody z nových spevnených plôch do recipientu Velický potok. Dažďová kanalizácia bude gravitačne odvádzať zrážkové vody zo spevnených plôch parkoviska. Tieto vody budú pred vyústením do recipientu prečistené v odlučovači ropných látok ORL.
Stavba je podľa PD členená na samostatné stavebné objekty:
SO-01 Spevnené parkovacie plochy pre NTC
SO-02 Rekonštrukcia prístupovej pozemnej komunikácie
SO-03 Verejné osvetlenie
SO-04 Odvodnenie zrážkovej vody z nových spevnených plôch
Predmetom tejto zákazky sú stavebné objekty SO-01 Spevnené parkovacie plochy pre NTC a SO-04 Odvodnenie zrážkovej vody z nových spevnených plôch.
Veřejná zakázka vložena:
09.05.2017 08:05

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Poprad

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2017 00:00

Cena veřejné zkázky:
474 542 EUR

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Poprad

Zadavatel IČ:
00326470

Zadavatel ulice:
Nábrežie Jána Pavla II 2802/3

Zadavatel PSČ:
058 01

Zadavatel obec:
Poprad

Kontaktní osoba:
Ing. Mária Jakubčová, Ing. Katarína Greisigerová

Zadavatel telefon:
+421 527167259 / 527167261

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.poprad.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45223300-9
Stavebné práce na stavbe parkovísk

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Výkopové a zemní práce, stavba inženýrských sítí, terénní úpravy, demolice

Ve městě Mladá Boleslav a na dalších místech středních Čech děláme veškeré výkopové a zemní práce. Stavíme i inženýrské sítě. Jsme firma s dlouholetou tradicí a zkušeností a nic pro nás není překážkou. Z našich služeb: - stavba inženýrských sítí - výkopové práce - zemní práce - demolici - bourací práce - terénní úpravy - hloubení základů - zářezy do strání - odvoz odpadu a mnoho dalších. Ozvěte se nám, rádi Vám pomůžeme.


Zálivkové hmoty, zalévání trhlin - metoda ochrany silnic, asfaltových i betonových komunikací

Zálivkové hmoty, zalévání trhlin - metoda ochrany silnic, asfaltových i betonových komunikací

Hledáte firmu, která se specializuje na zálivkové hmoty - metody ochrany silnic, asfaltových i betonových komunikací? Pak se neváhejte obrátit na společnost REKMA, spol. s.r.o. v Břeclavi, která se zabývá zaleváním trhlin s aplikací za studena i za horka. Naše nabídka: - zalévání trhlin - vyplňování trhlin - zalévání spár. - asfaltové zálivky aplikované za horka - zálivky aplikované za studena - speciální zálivky odolné PHM - asfaltové pásy Qwikseal. Pro více informací nás neváhejte kontaktova či navštívit naše webové stránky.


Odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů Liberec

Odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů Liberec

Představujeme Vám firmu VAO, s.r.o. z Liberce, která svoji činnost zaměřila na odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů. Zajišťujeme odvodnění největších mostních konstrukcí v České Republice. Odvodnění mostních konstrukcí zajišťujeme vlastními systémy s použitím sklolaminátových, litinových, nerezových a v neposlední řadě také polypropylénových trub. Pokud Vás odvodnění dálničních, silničních a drážních mostů zaujalo, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Klihová Stezka 67, Liberec.


Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Elektromontáže slaboproudé i silnoproudé, elektroinstalace

Hledáte opravdové profesionály v oboru elektromontáží? Potřebujete zapojit pokladní či kamerové systémy ve Vašem objektu či na prodejně? Potom se obraťte na naši společnost TANI SERVIS s.r.o. Provádíme odborné elektromontáže a profesionální servis prodejen. Poskytneme Vám komplexní služby v oblasti silnoproudých i slaboproudých elektroinstalací. Projektujeme instalace NN, dodáváme a montujeme rozvaděče NN včetně i-LON, provádíme revize elektroinstalací i certifikované měření umělého osvětlení. Ozvučíme Vám prodejnu 100V, zprovozníme Vám kamerové systémy, EZS, platební terminály, pokladní systémy i rozvaděče iLON. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Naše společnost TANI SERVIS s.r.o. sídlí v Olomouci na ul. Babíčkova 1123/6.


Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Elektroinstalace a elektromontáže Brno, rekonstrukce a revize elektrorozvodů, revize hromosvodů

Představujeme Vám firmu Elgom, s.r.o. z Brna, která svojí činnost zaměřila na kompletní elektroinstalační a elektromontážní práce po Jihomoravském kraji. Elektroinstalace a elektromontáže Brno: - rekonstrukce a revize elektrorozvodů - bytové a průmyslové elektroinstalace - montáž a revize hromosvodů - komplexní opravy a montáž světelných systémů - kontrola, opravy a údržba elektrických zařízení - instalace domácích telefonů Pokud Vás naše elektroinstalace a elektromontáže zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Sovinec 26, Brno.


Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Osvětlení strojového vidění od firmy Smart View-velkoobchod, prodej

Firma EMS ELEKTRO z okresu Zlín je partnerem firmy Smart View. Dodáme osvětlení strojového vidění, které je klíčovým prvkem aplikací strojového vidění. Nabízíme osvětlení následujících principů: - pruhová, výkonová pruhová světla dodávaná v různých vlnových délkách - k universálnímu osvětlení většiny povrchů - matricová a kruhová světla - přímé světlo k universálnímu osvětlení většiny povrchů - kopulovitá světla - dome Light, vhodná k nepřímé homogenní iluminaci členitých povrchů, objektů, dodávaná v různých vlnových délkách - bodová světla - spot light pro přímé nasvícení vzdálenějších objektů nebo kódů - přední osvětlení typu bright field a dark-field - back light osvětlení - pro zvýraznění tvaru a kontur kontrolovaného objektu, dodávané v červeném, bílém a IR provedení - příslušenství difuzory, kontrolery osvětlení.