Energetická optimalizace města Žatce - výměna páteřního horkovodu pro lokalitu Podměstí

Energetická optimalizace města Žatce - výměna páteřního horkovodu pro lokalitu Podměstí

Předmětem tohoto výběrového řízení je kompletní dodávka technologie a stavebních prací spojených s výměnou páteřního horkovodu pro lokalitu Podměstí (Známkovna).
Veřejná zakázka vložena:
27.04.2017 08:17

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zahájení podlimitního zadávacího řízení

Zadavatel:
Žatecká teplárenská, a.s.

Originální záznam:

Okres:
Louny

Hlavní místo plnění:
Ústecký kraj

Platnost veřejné zakázky:
08.06.2017 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Žatecká teplárenská, a.s.

Zadavatel IČ:
64650871

Zadavatel ulice:
Žatec 3149, 43801 Žatec

Zadavatel PSČ:
438 01

Zadavatel obec:
Žatec

Kontaktní osoba:
Alžběta Jarešová

Zadavatel telefon:
+420 733 181 333


Zadavatel web:
http://www.ztas.cz/

Historie veřejné zakázky

Řádný formulář

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45231100-6
Všeobecné stavební práce pro kladení potrubí

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Výkopové a zemní práce – hloubení jam, výkopy, terénní úpravy

Potřebujete vyhloubit stavební jámu? Hledáte na Brněnsku firmu, která Vám srovná terén na zahradě nebo se postará o vykopání základů pro bazén? Kontaktujte firmu Autodoprava Jan Karpíšek z Brna, která zajistí veškeré výkopové a zemní práce. Zajistíme terénní úpravy rovinatého i svažitého terénu. Vyhloubíme stavební šachty, jámy a rýhy, Připravíme výkopy pro kanalizace a přípojky. Realizujeme také výkopy pro bazény a stavební základy. V rámci zemních a výkopových prací se také postaráme o odvoz vykopané zeminy.


Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

Přeprava nákladu nákladní a kontejnerovou autodopravou

Sháníte v okolí Znojma firmu, která Vám kontejnerovou či nákladní autodopravou přepraví náklad? Pak se neváhejte obrátit na nás! ERTRANS, družstvo se zabývá nákladní a kontejnerovou dopravou. Mimo to nás můžete oslovit také na stavební, bourací práce a práce na stavebních komunikacích. Jsme česká firma, která klade důraz především na profesionalitu, a spokojenost našich zákazníků a obchodních partnerů. Naše firma disponuje moderní technikou, kterou obsluhují naši proškolení pracovníci vlastnící potřebné certifikáty. Neváhejte a zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem. Věříme, že s námi budete spokojeni.


Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava – přeprava palet, volně ložených zásilek

Hledáte v blízkosti Brna a Blanska autodopravce pro pravidelnou nebo jen jednorázovou přepravu nákladu v rámci ČR nebo po Evropě? Pak neváhejte a kontaktujte společnost DS partner s.r.o., která sídlí v Blansku. Provozujeme vnitrostátní a mezinárodní autodopravu. Přepravujeme palety i volně ložené zásilky. Přepravíme náklad o hmotnosti 1 kg až po hmotnost 25 tun. Naše autodoprava je schopna zajistit pravidelné přepravy v rámci ČR i po Evropě. Veškerý náklad máme pojištěný. V případě zájmu o bližší informace ohledně ceny dopravy nás neváhejte kontaktovat.


Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

Půjčovna stavebních strojů, zemní práce a demolice

GALVA TRANS, s.r.o. se zaměřuje na dopravní stavby. Provádí zemní a výkopové práce, práce hydraulickým kladivem, demolice a také půjčuje stavební stroje a stavební mechanizaci. Děláte novou dlažbu a potřebujete půjčit vibrační pěch nebo vibrační desku? V GALVA TRANS najdete vše pro vaši stavbu. Nabízíme: - zemní práce - výkopové práce - demolice - hutnění povrchu stavební technikou - práce hydraulickým kladivem - uložení na skládkách - uložení sypkých materiálů - recyklace vytěženého materiálu - doprava a odvoz sypkých materiálů - liniové stavby - chodníky, cyklostezky, mlátové cesty, parkoviště a další - servisní práce pro obce - úklid, čištění jímek, sněhové kalamity a další. Půjčovna (pronájem) stavebních strojů: - vibrační válce ručně vedené, výkopové, tandemové, zeminové - vybrační pěchy - vybrační desky jednosměrné - vybrační desky obousměrné - kopresory včetně příslušenství - vysoušeče - pily na tvárnice - teplovzdušné agregáty. Nákladní doprava: - Bomag vibrační válec tandemový - Bomag příkopový vibrační válec - třístranné sklápěče - vibrační deska obousměrná.


Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary, opravy kanalizací bezvýkopovou technologií

Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary, opravy kanalizací bezvýkopovou technologií

Představujeme Vám firmu Gvoždík s.r.o. z Karlových Varů, která svoji činnost zaměřila na opravy kanalizací bezvýkopovou technologií. Provádíme opravy kanalizací sanačními vystýlkami nasycenými pryskyřicí vyztuženou skelnými vlákny, které jsou pod dohledem kamery umístěny na poškozené místo. Hotová sanační vystýlka zajistí těsnost proti vnikající balastní vodě, má dlouhou životnost a je odolná vůči tlakovému čištění. Opravy kanalizací sanačními vystýlkami Karlovy Vary: Krátká sanační vystýlka Středně dlouhá sanační vystýlka Dlouhá sanační vystýlka Krátká sanační vystýlka do přípojky Pokud Vás naše opravy kanalizací zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Zlatá 962/12, Karlovy Vary.


Výkopové práce minibagrem Bobcat 316 - výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky, bazén, jezírko

Výkopové práce minibagrem Bobcat 316 - výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky, bazén, jezírko

Pokud v blízké době potřebujete řešit výkopové práce v souvislosti se základy domu, plotu, venkovními přípojkami, hloubením jámy pro jezírko či bazén i jiné výkopy - v lokalitě Zlín, Vsetín máte možnost oslovit pana Jiřího Maliňáka z Lutoniny. Využíváme minibagr Bobcat 316, který váží jen 760 kg a zvládne projet i dveřmi (80cm) . Minibagr Bobcat 316 je lehký, malý, ale zvládá práci i ve svažitém terénu nebo hodně úzkých prostorách. Maximální dosah ramene je 275 cm od středu kabiny. ​Umožňuje kopat do hloubky až 1,55m a nakládat do výšky 2m. Práce minibagrem: - základy pro dům, plot - výkopy pro rozvody vody, elektřiny, plynu, kanalizaci - drenáže domů, mimoosé kopání těsně u zdi domu - drenáže, odvodnění terénu - výkopy pro jezírko - čištění koryt potoka - vyhloubení jam pro výsadbu stromů a keřů. Provádíme i demolice menších objektů - zahradní domky, garáže.