Modernizácia kultúrneho domu a novostavba detského ihriska v obci Tajná

Modernizácia kultúrneho domu a novostavba detského ihriska v obci Tajná

Predmetom zákazky je modernizácia kultúrneho domu, novostavbu detského ihriska nachádzajúceho sa v katastrálnom území obce Tajná. Jestvujúci kultúrny dom je pripojený k elektrickej energii, k rozvodu plynu a k vodovodnej prípojke. Objekt je odkanalizovaný do spoločnej žumpy s prevádzkou obchodu. Navrhovaná prístavba bude napojená na novovybudované inžinierske siete. Nová vodovodná prípojka, elektrická prípojka a objekt bude odkanalizovaný do novovybudovanej žumpy. Súčasťou modernizácie objektu je jeho kompletné zateplenie (fasáda, strecha), rozšírenie spoločenskej miestnosti, úprava všetkých pridružených miestností, prístavba šatní pre futbalistov, ktorých súčasťou bude aj výstavba toaliet pre kultúrny dom ale aj pre
verejnosť v prípade kultúrnych akcii organizovaných obcou. Prístavba je uvažovaná ako pokračovanie jestvujúce kultúrneho domu. S kultúrnym domom bude prepojená spojovacou chodbou. Spojovacia chodba slúži aj ako prepoj s exteriérom. Šatne sú rozdelené na dve rovnaké časti. Vstup do šatní je priamo z exteriéru. Súčasťou každej šatne sú sprchy a toalety. V druhej časti prístavby sú vybudované nové sociálne zariadenia. Samostatne pre mužov, ženy a jedna miestnosť je vyhradená imobilným. V objekte prístavby je navrhnutá samostatná miestnosť pre rozhodcu. Táto miestnosť bude súčasne slúžiť ako technická miestnosť v ktorej bude umiestnený zdroj tepla a teplej vody pre celú prístavbu.Jestvujúce detské ihrisko je v dezolátnom stave a jeho rekonštrukcia by bola neekonomická a neefektívna. Nové ihrisko bude vybudované na mieste starého ihriska. Ihrisko bude vybavené certifikovanými detskými preliezkami pre rôzne vekové kategórie. Ihrisko bude oplotené po celom obvode provizórnym oplotením. Všetky plochy v na detskom ihrisku budú vybudované z gumených podložie pre
zvýšenie bezpečnosti.
Veřejná zakázka vložena:
08.01.2016 08:03

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Tajná

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
05.03.2016 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Tajná

Zadavatel IČ:
00308501

Zadavatel ulice:
Tajná 3

Zadavatel PSČ:
952 01

Zadavatel obec:
Tajná

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Vodní prvky na dětská hřiště – vyrábíme vodní hry, mlhoviště a mlžítka

Originální prvky na veškerá dětská hřiště či na zahrady představují vodní hry a mlžítka, která vyrábía prodává společnost Dřevoslav ze Slavonic. Zatímco mlhoviště rozptylují vodu v jemných kapičkách a vytváří tak příjemné osvěžení nejen pro děti, ale i pro dospělé, vodní hry děti nejen osvěží, ale i zabaví. Samotná mlhoviště jsou tvořeny 2-3 samostojnými kropícími hlavicemi v různých tvarech, jako jsou květiny či motýli. Konstrukce vodních her jsou pak tvořeny z masivu. Zdroj vody je u těchto herních prvků v obou případech přímý nebo vzdálený.


Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Výstavba interiérů na klíč s jedinečným designem a kompletním servisem

Hledáte profesionála, který se vám postará o kompletní přestavbu nejen bytového jádra? Jsme firma Woodtech Jiřího Májka z Brna, jež se kromě rekonstrukcí také zaměřuje na výstavbu či renovací interiérů na klíč. Ducha naší společnosti tvoří progresivní mladý kolektiv, který srší nápady a jedinečnou originalitou designu, kterou vnáší do celého bytového jádra i jednotlivých prvků. Vše vymýšlíme tak, aby jste se cítili ve vašem domově skutečně dobře a splnili si tím zároveň svůj sen. Naleznete u nás prvotřídní profesionální přístup k realizaci zakázky nejen na klíč s garancí 100% servisu, přičemž spolupracujeme jen s ověřenými partnery. Neváhejte nás kontaktovat, jsme připraveni vám se vším pomoci.


Smyslový či pocitový chodník na zahradě přivede Vás i Vaše děti na nové vnímání přírody

Smyslový či pocitový chodník na zahradě přivede Vás i Vaše děti na nové vnímání přírody

Dokážete si představit, jaké by bylo vnímat svět jen rukama či chodidly? Díky společnosti Dřevoslav, s.r.o. si tento prvek můžete vyzkoušet. Jako výplň smyslového chodníku používáme nejčastěji písek, štěrk, malé oblázky, kůra, dřevní štěpky, tráva, umělý trávník, a další. Chodníky jsou určeny pro učení prožitkem a je tak pro dítě velkým přínosem, jelikož se rozvíjejí lépe ostatní smysly a také motorika. Tyto formy her doporučují také lékaři. Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo volejte na uvedené telefonní číslo. Těšíme se na Váš kontakt!


Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Herní prvky – smrkové, modřínové, akátové, kovové, vrbové stavby

Potřebujete spolehlivého dodavatele herních prvků vhodných pro dětská hřiště, zahrady MŠ či veřejné prostory? Skvělou volbou je společnost Dřevoslav, s.r.o. ze Slavonic. Vyrábíme herní prvky z masivního smrkového, modřínového i akáciového dřeva, dále kovové prvky a vrbové stavby. Dodáváme houpačky, pískoviště, prolézačky, hrazdy, prvky pro podporu smyslů i motoriky a mnoho dalších. Rádi přinášíme dětem radost. Klademe důraz na bezpečnost, nezávadnost a dlouhou životnost našich herních prvků. Pro více informací nás kontaktujte.


Kvalitní zateplování panelových, rodinných, bytových domů a obvodových plášťů

Kvalitní zateplování panelových, rodinných, bytových domů a obvodových plášťů

K&T SYSTÉM, s.r.o. zateplení, stavba, omítky Kutná Hora, Kolín, Čáslav Zabýváme se zateplováním budov, dodávkou zateplovacích a stavebních materiálů, kompletní dodávkou staveb, rekonstrukcí budov, poradenstvím při zateplování obvodových plášťů budov a dále provozujeme stavebniny. Při zateplení provedeme tepelně-technické posouzení stávající obvodové konstrukce a navrhneme odpovídající řešení. Působnost naší firmy je Kolín, Čáslav Kutná Hora a celý Středočeský kraj.


Přestavba bytových jader a rekonstrukce koupelen i bytů

Přestavba bytových jader a rekonstrukce koupelen i bytů

Pokud zvažujete přestavbu bytového jádra či rekonstrukci vašeho bytu, potom se obraťte na naší stavební firmu M+M, působící převážně ve zlínském kraji. V oboru se pohybujeme více než 20 let a máme tak dlouholeté zkušenosti, díky kterým jsme schopni provádět rekonstrukce tak, aby splňovali požadavky a přání našich klientů. V oblasti přestavby bytových jader a rekonstrukce koupelen zajišťujeme komplexní služby zahrnující vše od zaměření, přes vytvoření návrhu a dodávky všech komponentů, až po samotnou realizaci. Neváhejte a staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky! Stačí nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy!