Technológia mäsovýroby v spoločnosti Mäsovinky s. r. o.

Technológia mäsovýroby v spoločnosti Mäsovinky s. r. o.

Predmetom zákazky je dodanie a montáž technológie do mäsovýroby podľa špecifkácie, ktorá je prílohou tejto výzvy. Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2014 08:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mäsovinky s. r. o.

Originální záznam:
platnost poptávky vypršela

Hlavní místo plnění:
platnost poptávky vypršela

Platnost veřejné zakázky:
01.07.2014 00:00

Cena veřejné zkázky:
platnost poptávky vypršela

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mäsovinky s. r. o.

Zadavatel IČ:
46760156

Zadavatel ulice:
Vlčie hrdlo 61

Zadavatel PSČ:
821 07

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel telefon:
platnost poptávky vypršela

Fax:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel email:
platnost poptávky vypršela

Zadavatel web:
platnost poptávky vypršela

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42215200-8
Zariadenia na spracovanie potravín

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vinařské technologie na zpracování hroznů -  etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Vinařské technologie na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače

Hledáte kompletní vybavení pro vinaře, výrobu vína a sklepní hospodářství? Jste malý vinař nebo větší vinařská a nápojářské společnost? Pak si zaručeně vyberete u firmy ZAMMA-SUDY, s.r.o., která se zaměřuje na prodej vinařských technologií na zpracování hroznů - etiketovací stroje, pneumatické lisy, mlýnkoodzrňovače. Samozřejmou součástí je také poskytnutí záručního i pozáručního servisu. Nejen v době vinobraní jsou naši servisní pracovníci schopni okamžitě reagovat jak na telefonické dotazy, tak i na servisní zásah přímo na místě u zákazníka. Vinařské technologie - výběr z širokého sortimentu - etiketovací stroje, dopravníky, pneumatické lisy - mlýnkoodzrňovače - čerpadla, chlazení a řízená fermentace - filtry, flotace - kompresory - myčky a vstřikovačky láhví - parogenerátory, plnící zařízení, zátkovačky. Veškeré zboží i technologie dodáváme nejen do celé České republiky (Vojkovice, Brno, Brno venkov, Znojmo, Břeclav), ale také na Slovensko.


Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Vysokozdvižné vozíky boční, terénní, čelní – prodej, servis

Potřebujete vysokozdvižný vozík pro manipulaci s dlouhými břemeny? Nebo naopak sháníte VZV pro provoz na nezpevněných plochách? Veškeré typy VZV zakoupíte v prodejně manipulační techniky DAMATECH, kterou naleznete v Dačicích. Boční vysokozdvižný vozík je ideální pro manipulaci s dlouhými břemeny. Vozík terénní je vhodný pro použití na nezpevněných plochách a může být navíc vybaven i pohonem všech kol. Vozíky čelní jsou pak standardní vozíky.


Průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budov nebo ke strojům

Průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budov nebo ke strojům

Potřebujete průmyslové pojízdné schody pro snadnější přístup do budovy nebo ke stroji a nevíte na koho se obrátit? Pak se podívejte na nabídku brněnské firmy Zarges CZ, s.r.o., která poskytuje techniku určenou pro práci ve výškách. Průmyslové pojízdné schody Vám usnadní přístup nejen do budovy, ale také ke stroji. Schody jsou pojízdné a můžete je tedy libovolně přesouvat, podle toho, kde je zrovna budete potřebovat. Mezi další výhody průmyslových schodů patří: - možnost sklonů 45 a 60 stupňů - možnost různé šířky stupňů - 600, 800, 1000 mm - možnost ocelového roštu, děrovaného plechu nebo rýhovaného plechu - odjímatelné zábradlí - snadná a rychlá montáž - možnost konfigurace schodů podle individuální potřeby - rychlá a jednoduchá montáž díky systému ZARGEST Firma nabízí z různých typů průmyslových schodů, mezi něž patří: - průmyslové schody Z600 - schody s podestou Z600 - pojízdné schody s plošinou Z600 - schody s plošinou ERGO-Stop - schody s plošinou AUTO-Stop - schody s přechodem stacionárním Z600 - schody s pojízdnou podestou Z600 - příslušenství pro schody (kličky k zábradlí, ochrany proti nárazu, odkládací misky a plochy, tašky na nářadí, samozavírací dvířka, závory) Usnadněte práci sobě a hlavně svým zaměstnancům a pořiďte si do firmy průmyslové pojízdné schody, které poskytují řadu praktických výhod. Více informací naleznete na webových stránkách firmy, či ji kontaktuje pomocí emailové adresy.


Výrobce automatických linek na výrobu másla pro mlékárny

Výrobce automatických linek na výrobu másla pro mlékárny

Potřebujete zajistit kompletní dodávku automatických linek pro výrobu a balení másla? Obraťte se na společnost B e H o spol. s r.o., která je českým výrobcem strojů a zařízení pro potravinářský průmysl. Dle přání a potřeb zákazníka vyrábíme: - kontinuální zmáselňovače - zásobníky másla - zařízení na úpravu smetany - baličky másla - dávkovací zařízení přísad - zrací a úschovné tanky smetany Zajistíme vše od zpracování projektové dokumentace, přes výrobu, uvedení do provozu, proškolení obsluhy, včetně záručního a pozáručního servisu. Podrobnější informace naleznete na našich webových stránkách.


Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Zakázková výroba chladících pultů a boxů na míru

Otevíráte novou prodejnu a potřebujete chladící pult na míru? Nebo naopak potřebujete nový chladící box do masokombinátu nebo řeznictví? Realizujeme veškeré zakázky na panelové chladící a mrazící boxy do prodejen podle Vašich potřeb a představ. Máme na paměti, že každý podnik má své specifické požadavky týkající se chladících zařízení a vybavení, jako jsou chladící či mrazící boxy nebo pulty, a proto ke každé zakázce proto přistupujeme zcela individuálně a navrhujeme optimální řešení na míru pro každého zákazníka. Navíc na všechny námi vyrobené chladící zařízení poskytujeme záruční a pozáruční servis.


Polohování, naklápěcí jednotky, manipulace TÜNKERS Hradec Králové

Polohování, naklápěcí jednotky, manipulace TÜNKERS Hradec Králové

KOPTA, s.r.o. Hradec Králové V našem sortimentu naleznete široký výběr mechanických, pneumatických, hydraulických a elektrických upínacích systémů TÜNKERS. Polohovací a naklápěcí jednotky se vyznačuje vysokou variabilitou, spolehlivostí, životností a univerzálností použití. Během vývoje jsou všechny produkty testovány. Jejich použití v upínacích přípravcích na svařování, montáž a manipulaci Vám zajistí efektivní, přesnou a spolehlivou výrobu a vysokou kvalitu výsledných produktů. Polohování - naklápěcí jednotky manipulace GREIFERY EUROGREIFERY RUNDROHRSTANDART KOMPOZITOVÉ