Servis chladící techniky FNOL
Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění oprav na chladící technice, provádění pravidelných prohlídek chladící techniky, provádění kontrol regulovaných látek, zajištění pohotovosti a havarijních oprav.
Poptávám opravu mrazáku značky Whirlpool
Poptávám opravu mrazáku značky Whirlpool WVA31612 NFW, stále mrazí, 3-4 rory starý.
Dodávka: Chladící system s uzavřeným okruhem pro NBI
Předmětem je dodání Chladícího systemu s uzavřeným okruhem pro NBI (dale jen zařízení) včetně dopravy do místa plnění, instalace, uvedení do provozu, odzkoušení, zaškolení, předání technického manuálu a záručního servisu v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami k veřejné zakázce. Zadavatel požaduje dodání nových, dosud nepoužívaných ...
VRV chlazení - budova D1 - 6. -8. NP II
Předmětem zakázky je dodání a instalace chladících jednotek v budově D1 v 6.-8.NP, včetně elektrického napájení, kovové konstrukce na střeše budovy pro umístění venkovních jednotek a instalaci venkovních jednotek.
Větrání a chlazení kuchyně - MŠ Velichovky
Předmětem poptávky je větrání rekuperační jednotkou s elektrickým dohřevem a přímým kompresorovým chlazením. Jednotka bude umístěna do přilehlého sociálního zařízení pod strop a zaklopena SDK podhledem s revizními dvířky. Záchyt vzduchu nad spotřebiči nerezovou digestoří s tukovými filtry a osvětlením, přívod vzduchu textilní výustkou pod stropem ...
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Chlazení nástrojů, lednice
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka chlazení nástrojů, lednic a speciálních strojních komponent pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
FN Plzeň – Lochotín, ONKOL pavilon, výměna zařízení systému VRV
Předmětem zakázky je výměna venkovních a vnitřních chladících jednotek u stávajících zařízení číslo 316 a číslo 320 dle projektové dokumentace (viz Přílohy č. 1 A, B, C a č. 2 této zadávací dokumentace), zpracované autorizovaným inženýrem pro techniku prostředí staveb Ing. Jaromírem Vlčkem - VZDUCHOKLIMA, Barvínková 10, Plzeň. Jedná se o ...
ČSSZ - rekonstrukce chlazení Datového centra v objektu PSSZ Trojská 1997, Praha 8
komplexní rekonstrukce chlazení datového centra spočívající v demontáži a ekologické likvidaci stávající chladicí technologie datového centra, dodávce, instalaci a zprovoznění nové technologie chlazení datového centra včetně provedení dalších vyvolaných stavebních prací
Poptávám realizaci chladícího boxu
Poptávám realizaci chladícího boxu. Mám zájem o chladící (mrazírenský) box o rozměrech 21mx9mx6m.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Chlazení nástrojů II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka chlazení nástrojů pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
VRV chlazení - budova D1 - 6. - 8. NP
Předmětem zakázky je dodání a instalace chladících jednotek v budově D1 v 6.-8.NP, včetně elektrického napájení, kovové konstrukce na střeše budovy pro umístění venkovních jednotek a instalaci venkovních jednotek.
Komplexná rekonštrukcia chladenia centrálnych operačných sál v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda
Predmetom zákazky je komplexná rekonštrukcia chladenia centrálnych operačných sál v Nemocnici sv. Cyrila a Metoda a Nemocnici Ružinov
Chladiace boxy na uloženie ulovených tiel zveri
Dodanie chladiacich boxov na uloženie ulovených tiel zveri do výsledku laboratórneho vyšetrenia, za účelom boja s nákazou afrického moru ošípaných.
Poptávám lednici značky NORDline
Poptávám lednici značky NORDline UR 600.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Chlazení II
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (chlazení) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Rekonstrukce strojovny zimního stadionu v Litomyšli za účelem snížení množství chladiva R 717
Předmětem veřejné zakázky je modernizace technologického zařízení v původní strojovně chlazení – rekonstrukce chladícího zařízení. Veškeré strojní zařízení ve strojovně chlazení a v přilehlém venkovním prostoru bude demontováno a nahrazeno novým. Odpařovací kondenzátory, umístěné na střeše strojovny budou odstraněny bez náhrady. Nová kompresorová ...
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Ledničky
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka ledniček pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů – Chlazení nástrojů
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka chlazení nástrojů pro výrobu prototypů strojů v rámci výzkumu a vývoje prováděného Zadavatelem.
Dodávka chladících zařízení pro gastroprovozy II
Předmětem veřejné zakázky je zajištění nákupu chladících zařízení pro gastroprovozy.
Rekonstrukce chladícího zařízení a rozvodů chlazení pro budovy M a M1
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace bez kondenzátorové chladící jednotky, oddělený kondenzátor. Součástí dodávky je rovněž instalace nového potrubí včetně tlakových nádob, ventilů a propojení se stávajícím chladicím systémem v budovách M a M1s následným zaregulováním.
Boxy mrazící 2018
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka nových, nepoužitých zdravotnických prostředků – 4 ks chladících boxů pro využití na oddělení klinických laboratoří a transfúzní služby zadavatele. Součástí předmětu plnění je i doprava do sídla kupujícího, montáž – uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek k ...
Dodávka chlazené stolní centrifugy s příslušenstvím
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka stolní chlazené centrifugy včetně ovládacího programového vybavení. Podrobně viz ZD.
Kontejner chladídí a mrazící
Dodávky 18 kusů kontejnerů chladících a mrazících, z toho 6 kusů chladících a mrazících kontejnerů ISO 1C jednokomorových a 12 kusů chladících a mrazících kontejnerů ISO 1C dvoukomorových.
Dodávka strojních podskupin pro VaV speciálních obráběcích strojů - Chlazení
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka strojních podskupin a strojních součástek (chlazení) pro výzkum a vývoj speciálních obráběcích a frézovacích strojů.
Poptáváme mrazící box do kuchyně
Poptáváme mrazící box do kuchyně, volně stojící, mrazničky: pultová. Objem mrazničky užitný cca: 495 l.