Poptáváme služby finanční instituce
Naše společnost připravuje celosvětové školící tourné ve spolupráci s velvyslanectvími po celém světě a v současné době hledáme finanční instituci na profinancování.
Poskytnutí bankovních služeb ve formě úvěru či úvěrových linek nebo směnečného emisního programu
Poskytnutí finanční služby podle přílohy č. 1 zákona 137/2006 Sb., kategorie 6, písmena b) – Poskytnutí bankovních služeb ve formě úvěru či úvěrových linek nebo směnečného emisního programu s lineární amortizací v celkovém objemu čerpání jistiny 213 000 000,- Kč na refinancování stávajících úvěrů, tj. kontokorentního úvěru ve výši 149 336 000,- Kč ...
Hledáme investora pro akvizici zavedené společnosti
Poptáváme financování/akvizi/ zavedené společnosti. Roční obrat 17mil.Kč, státní dotace ve výši cca 2mil.Kč. Cena společnosti včetně movitého a nemovitého majetku cca 40mil.kč. Požadovaná doba splácení cca 10let. ručení veškerým movitým a nemovitým majetkem.Možno i soukromý investor.
Poptávám odkup směnky
Hledám kupce na jednu mojí doposud nezaplacenou pohledávku. Dlužník je z Hradce Králové a směnka je vystavena na 150 tis. Splatnost byla 15.6.2012 . Cenu nabídněte, moje představa je za 100 tis.
Nástroje pro naplňování role ORP
Celkový projekt „Nástroje pro naplňování role ORP“ v sobě zahrnuje: Část I., II., III. - „Realizace technologického centra ORP Dačice“ CZ.1.06/2.1.00/06.06792 spolufinancovanou z prostředků IOP vč. Zajištění udržitelnosti Technologického centra (servis a podpora) financovanou zadavatelem z vlastních zdrojů.
Hledám investora na FVE
Hledám investora na stavbu fotovoltaické elektrárny 1,21 MW. Vlastní pozemek. Připojení do konce r. 2010. Prosím zprostředkovatelé nevolejte. Děkuji.
Bankovní úvěr na financování nákupu provozního areálu Heydukova 321, Strakonice
Předmětem plnění veřejné zakázky je bankovní úvěr ve výši 26 mil. Kč na financování nákupu nemovitostí spolčností Technické služby s.r.o. Strakonice. Dle zadávací dokumentace.
Poptávám úvěrové služby
Dobrý den, hledám investora který by poskytl peníze z vlastních zdrojů. Potřebovala bych 400.000,- Kč splácet mohu 5.000,- Kč měsíčně. Prosím bez poplatků předem a jen opravdu poctivý jednaní, už jsem si užila dost s podvodníky :-( s provizí pro vás samozřejmě souhlasím...
Poskytnutí úvěru na dofinancování rekonstrukce bytových domů
Poskytnutí dlouhodobého úvěru ve výši 47 mil. Kč se splatností 15 let na dofinancování rekonstrukce bytových domů realizované Městem Tábor.
Poptávám vyřízení dotace z fondů EU
Vyřízení dotace z fondů EU Regionální rady Jihozápad pro občanské sdružení.Jedná se o dotace z rozvoje cestovního ruchu na rekonstrukci sportovně rekreačního areálu střelnice a chat.
Poptávám úvěrové služby
Chtěla sem se zeptat zda poskytujete i cizincům na splátky. A jaké doklady k tomu potřebuji.
Hledám investora, chov terarijních zvířat
Dobrý den. Hledám solidního společníka, který by byl ochoten investovat do chovu a odchovu vzácných terarijních zvířat. Vše ověřeno vlastní desetiletou praxí! Budoucí zisk několikanásobně převýší výši investice s tím, že se bude každoročně opakovat, neustále navyšovat a bude trvalý! Prosím vážné zájemce, aby se mi ozvali na email: ...
Poptávám úvěrové služby
Společnost s ručením omezeným hledá zkušeného makléře či firmu, která skutečně dokáže zajistit menší bankovní či nebankovní provozní úvěr nebo kontokorent bez ručení nemovitostí. Na podmínkách spolupráce se dohodneme.
Poptávám půjčku
Půjčí mi někdo 50000 Kč? Za rok vrátím ze staveb. spoření! Na směnku? Vrátím 60000kč!!!
Hledám investora pro koupi občerstvení
Hledám solidního investora nebo tichého společníka který zainvestuje koupi lukrativního občerstvení pro motoristy na trase Praha-Strakonice-Strážný. To že investice nebude ztrátová je možno zdokladovat po stránce ekonomické. Není na něm žádné břemeno ani dluh. Ekonomika je tam velice dobrá - možno zdokladovat několik let nazpět. Tento objekt chci ...
Poptávám firmu na vymáhání dluhu
Poptávám firmu která vymůže dluh 1500000Kč od majitelů firmy. Odměna 300000Kč.