KAMERUN; Dřevěný nábytek, podlahoviny

KAMERUN; Dřevěný nábytek, podlahoviny

Hledáme obchodní spolupráci s importéry dřeva, dřevěných výrobků, nábytku, podlahovin. Více na www.boforcameroon.com

Původní znění:
Establishing business cooperation
wood
furnıtures
wooden produtcs
floorıng
deckıng
www.boforcameroon.com
Poptávka byla vložena dne:
19.11.2010 13:58

Platnost poptávky:
19.02.2011 13:48

Kontaktní osoba:
paul valery

Kontaktní email:

Telefon:
002 379 637 1218

Fax:
002 372 201 2409

Země:
Cameroon

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečné a reprezentativní vchodové dveře pro rodinné domy i komerční prostory

Bezpečné a reprezentativní vchodové dveře pro rodinné domy i komerční prostory

Kupujete vchodové dveře a Vaší prioritou je bezpečnost? Vsaďte na dřevěné vchodové dveře třebíčské společnosti BOHEMIO CZ, s.r.o. Jsme si vědomi, že vchodové dveře v sobě musí skloubit hned několik aspektů. Musí být nejenom bezpečné, ale také reprezentativní a odolné vůči povětrnostním či teplotním vlivům počasí i požárům. To vše naše dřevěné vchodové dveře Bohemio splňují. Při výběru jsou Vám k dispozici naši specialisté, kteří vždy rádi poradí nejenom při výběru dveří, ale i sortimentu doplňků, jako jsou bezpečnostní zámky, kování, kukátka či poštovní vhozy. Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi přáními a představami.


Prodej a výroba koupelnových baterií a koupelnových doplňků

Prodej a výroba koupelnových baterií a koupelnových doplňků

Sháníte dodavatele vodovodních baterií a koupelových doplňků? Nakupujte přímo od výrobce firmy NOVASERVIS spol. s r.o. značku METALIA, NOBLESS, TITANIA. Akrylátové a smaltované vany, hydromasážní vany, sprchové vaničky. Vybavení koupelen sanitou, umyvadla na desku, WC mísy. Rohové vany, vířivky a vaničky, držáky ručníků, nerezová madla, sprchové závěsy, otopné žebříky, koupelnové doplňky. Závěsné konzoly pro nádrže. Instalatérský materiál: -prodej měděných trubek, lisovací tvarovky, odvzdušňovací ventily, pojistné ventily, přímotopné panely -vodoinstalatérské trubky, vodoinstalatérské tvarovky, vodoinstalatérské uzavírací armatury, vodoinstalatérské příslušenství Naším předním cílem je Vaše spokojenost s námi i s našimi produkty, a právě proto je motto naší společnosti: QUALITY – DESIGN – STYLE.


Kancelářský nábytek a interiéry na míru - praktické, prostorné a designové skříně do kanceláře

Kancelářský nábytek a interiéry na míru - praktické, prostorné a designové skříně do kanceláře

Potřebujete do Vaši kanceláře dostatečně velkou skříň, tak aby pojmula všechny potřebné dokumenty, ale přitom Vám v kanceláři nechala dostatek místa na ostatní vybavení? Pak se obraťte na znojemskou firmu TODAP, s.r.o., která pro Vás vyrobí kancelářský nábytek přímo na míru. Skříně vyrobené na míru mají velkou výhodu nejen v tom, že designově zapadají do interiéru, ale také především v tom, že jdou umístit i do úzkých či atypických prostorů jako jsou: - výklenky - roky - prostory s šikmou plochou - prostory do tvaru L - atypické prostory Firma TODAP, s.r.o. Vám pak samozřejmě pomůže nejen s výběrem nejvhodnějšího místa, materiálu a celkového vzhledu, ale také Vám skříně přijede smontovat. Pro montáž není třeba prostor nijak zvlášť upravovat a délka montáže záleží na rozměrech skříně a umístění. Pro více informací neváhejte kontaktovat znojemskou firmu TODAP, s.r.o., která Vám pomůže vybrat vestavěnou skříň na míru.


Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Výroba kuchyňských linek na míru - kvalitní kuchyně za výhodné ceny

Chcete si pořídit novou kuchyň, ale nelíbí se Vám žádné běžně prodávané? Pak si nechte vyrobit kuchyni na míru od specialistů z Truhlářství Kafka. V kuchyni trávíme velkou část našeho života, proto by Vaše kuchyň měla být útulná, ale i praktická a aby nám její rozvržení ulehčilo práci. Vyrábíme kuchyně v masivním, laminátovém, dýhovaném či fóliovaném provedení. Na pracovní pláty nejčastěji používáme postformingové desky, nebo mohou být použity přírodní nebo umělé kameny. Dodáváme také doplňky do kuchyně, jako zásuvky, drátěné programy, karusely, otočné a výsuvné koše, multifunkční sloupy, railing systémy. Na přání zákazníka můžeme kuchyň vybavit také kuchyňskými spotřebiči renomovaných značek za velmi výhodné ceny. Nyní od nás můžete získat ke kuchyňské lince na míru nerezový dřez v hodnotě 3000,- zcela zdarma. Naše kuchyně navrhujeme tak, aby vyhovovaly současnému životnímu stylu a nejnovějším trendům.


Stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné - výroba, prodej

Stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné - výroba, prodej

Kvalitní jehličnaté stavební řezivo pořídíte v Malenovické pile Zlín. Dřevovýroba zde má dlouholetou tradici. Výroba je zaměřena na stavební řezivo deskové, hraněné, polohraněné. Kromě řeziva je na prodej kulatina, piliny, průmyslová štěpka i dřevěné brikety. Výroba, prodej: - deskové řezivo: - dřevěná prkna - šířkově netříděná nebo šířkově tříděná - fošny pro výrobu nosných konstrukcí - polohraněné řezivo: - trámy pro stavbu nosné konstrukce krovů - hraněné řezivo: - dřevěné konstrukční hranoly - latě v různých délkách.


Nerezové výrobky - dřezy, koupelnový nábytek, vany

Nerezové výrobky - dřezy, koupelnový nábytek, vany

Naše firma MATEP s.r.o. Hradec Králové nabízí kompletní materiál pro instalatérství, topenářství a plynárenství. Pokud sháníte nové dřezy, koupelnový nábytek a nebo vany, u nás si vybere každý. Náš velmi ochotný personál ví o nerezovém sortimentu vše a ochotně Vám se vším poradí. Dřezy, koupelnový nábytek, vany a jiný další výrobky z nerezu – to vše nakoupíte na jednom místě! MATEP s.r.o. Hradec Králové Vyhovíme potřebám jednotlivců i velkých firem, k dispozici je vám proto náš maloobchod, ale i velkoobchod s perfektně vybavenými sklady.