Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice
Poptávám odkup prvorepublikového nábytku do ložnice. Postel, šatní skříň, toaletní stolek, noční stolky. Vše zachovalé. Foto mohu zaslat. Děkuji.
Poptávám louhování starého nábytku
Louhování starého nábytku v okrese Litoměřice a okolí.
Poptávám skládací lůžko
Poptávám skládací lůžko.
Nábytok pre potreby UNIZA
Predmetom verejného obstarávania je dodávka nábytku, t.j. lôžkového, skriňového, konferenčného, sedacieho, nábytku do pracovní a doplnkov v priestoroch verejného obstarávateľa. Súčasťou dodania je odborná montáž dodávateľom, doprava a umiestnenie v určených priestoroch verejného obstarávateľa, odvoz a likvidácia starého nábytku. Predmetom zákazky ...
Výroba a predaj nábytku pre Prešovskú univerzitu
Predmetom zákazky je výroba, vynesenie a montáž nábytku na mieste určenom kupujúcim vrátane dopravných nákladov. Ide o nábytok - váľandy, skrine, stoly, stoličky, police nástenné, nočné stolíky a kreslá, pre študentské domovy Prešovskej univerzity a to: ŠD Nám. Mládeže 2, 080 01 Prešov a ŠD Exnárová 36, 080 01 Prešov. Podrobná špecifikácia je ...
Interiérové vybavenie a zariadenie ŠD Zobor
Predmetom zákazky je výroba, nákup a dodávka nového, nepoužívaného nábytku do študentských izieb a do kuchyniek v študentských domovoch vrátane balenia, dopravy, vyloženia na konkrétny študentský domov uvedený v objednávke, odbornej montáže do užívateľskej úpravy v priestoroch objednávateľa, rozmiestnenia v miestnostiach, odvozu prebytočných ...
Domov pro osoby se zvláštním režimem Křešice, vybavení objektu - nábytek
Vybavení prostor objektu mobiliářem dle PD. Zadavatel požaduje, aby nábytek ani jeho obaly nebyly provedeny z PVC. Nábytek z lamino desek bude certifikován - emisní třída E1. Při předání stavby/mobiliáře budou doklady obsahovat shora uvedené ujištění.
Domov pro osoby se zvláštním režimem Křešice - vybavení objektu - polohovatelná lůžka
Domov pro osoby se zvláštním režimem Křešice - vybavení objektu - polohovatelná lůžka
Rozvoj dostupnosti pobytových služeb pro osoby s postižením v lokalitě Hradec Králové
Předmětem veřejné zakázky je výroba, dodávka a instalace nábytku dle technické specifikace předložené zadavatelem a poskytnutí souvisejících služeb a dodávek v rámci realizace projektu Rozvoj dostupnosti pobytových služeb pro osoby s postižením v lokalitě Hradec Králové. Zadavatel preferuje dodávku nábytku, při jehož výrobě byly využity materiály ...
Interiérové vybavení pro VŠ koleje Mánesova, Brno
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení, vč. lednic v prostorách objektu VŠ kolejí Mánesova, Brno.
Domov u rybníka Víceměřice - vybavení pavilonu DZR
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení pavilonu domova se zvláštním režimem v areálu Domova u rybníka Víceměřice, příspěvková organizace. Dodávka zahrnuje pořízení nábytku, zdravotnických potřeb a pomůcek a drobné elektroniky dle projektu interiéru. Zadavatel dělí veřejnou zakázku na části: Část A veřejné zakázky - dodávka nábytku Část ...
Zvýšení ubytovací kapacity LDA - interiér
Předmětem této veřejné zakázky je závazek dodavatele provést zaměření, výrobu, dodávku a montáž nábytku v areálu Lázeňského domu Aurora, Třeboň, a to na základě a v souladu s uvedenými závaznými podklady, v technickém a estetickém provedení, v rozsahu a za podmínek, uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Nákup interiérového vybavenia
Predmetom zákazky je nákup interiérového vybavenia pre zariadenie ubytovacích kontajnerov, vrátane dopravy, zloženia, montáže a rozmiestnenia v mieste dodania.
SSL OZP p. o. - Týdenní stacionář, Na Hrádku, Fryšták - vybavení interiéru
Předmětem VZ je dodávka a montáž interiérového vybavení včetně stolového a skříňového nábytku, dále sedacího nábytku, postelí a doplňků v celém objektu s názvem "SSL OZP p. o. - Týdenní stacionář, Na Hrádku, Fryšták".
Nábytok pre ŠDaJ
Predmetom zákazky je výroba, montáž a dodanie nábytku do internátnych izieb. Súčasťou predmetu obstarávania sú súvisiace služby ako doprava, vyloženie, vynesenie nábytku do izieb, odborná montáž a uloženie na konkrétne miesto určené verejným obstarávateľom, likvidácia odpadu.
Vybavení Domova pro seniory, Šternberk
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení do nového domova pro seniory ve Šternberku.
Vybavení Domova pro seniory, Šternberk
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení do nového domova pro seniory ve Šternberku.
Nábytok pre Šd STU v Bratislave
Predmetom zákazky je "Nábytok pre ŠD STU v Bratislave" v zmysle súťažných podkladov.
SSL OZP p. o. - Domov pro osoby se zdravotním postižením, Dolní Dědina, Zlín - Příluky
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž interiérového vybavení včetně stolového a skříňového nábytku, dále sedacího nábytku, postelí, zařizovacích předmětů, orientačního systému a doplňků v celém objektu s názvem SSL OZP p. o. Domov pro osoby se zdravotním postižením, Dolní Dědina, Zlín Příluky.
SSL OZP p. o. - Týdenní stacionář, Na Hrádku, Fryšták - vybavení interiéru
Předmětem VZ je dodávka a montáž interiérového vybavení včetně stolového a skříňového nábytku, dále sedacího nábytku, postelí, zařizovacích předmětů, orientačního systému a doplňků v celém objektu.
Dům sociálních služeb Sv. Kateřiny, Bolatice - interiér
Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy o dílo na dodávku nábytku pro Dům sociálních služeb Sv. Kateřiny v Bolaticích, a to dle těchto zadávacích podmínek a všech jejich příloh, které jsou nedílnou součástí této Zadávací dokumentaci.
Domov pro seniory Sokolnice - vybavení interiéru
Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení interiéru tří nově budovaných pavilonů domova pro seniory. Součástí předmětu veřejné zakázky je i montáž a instalace předmětu koupě v objektu domova pro seniory včetně dodávky potřebného montážního, spojovacího a kotevního materiálu a úklid po provedené montáži včetně likvidace použitých obalů.
Transformace PO Nové Zámky - III. etapa - vybavení nábytkem
dodávka vybavení do objektů domovů pro osoby se zdravotním postižením, které jsou realizovány v rámci III. etapy projektu „Transformace PO Nové Zámky“.
Interiérové vybavení  Domov seniorů, Příbram VII
Předmětem veřejné zakázky je interiérové vybavení nově vybudovaného objektu „Domov seniorů Příbram VII, u. Žežická“.
Domov F. A. Skuherského, z.ú. - dodávka nábytkového vybavení a zařízení Domova Rudolf
Předmětem veřejné zakázky je dodání nového nábytkového zařízení a vybavení a převedení vlastnického práva k předmětu zakázky na zadavatele. Zakázka je rozdělena na dvě části. První část zahrnuje dodávku nového nábytkového zařízení a vybavení Domova Rudolf (pečovatelská lůžka), druhá pak taktéž dodávku nábytkového zařízení a vybavení Domova ...