Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Galenická laboratoř Ostrava

Potřebné minerály, vitamíny a doplňky stravy pro správné fungování lidského organismu

Ve společnosti Galenická laboratoř Ostrava již od roku 1993 vyrábíme a prodáváme vitamíny, kloubní výživu, minerály a doplňky stravy, které blahodárně pomáhají udržovat optimální hladinu těchto látek v lidském organismu. Prohlédněte si náš e-shop a vyberte si z mnoha produktů!

SRÍ LANKA; Obchodní spolupráce

SRÍ LANKA; Obchodní spolupráce

Chtěli bychom navázat obchodní spolupráci mezi Srí Lankou a ČR. Může to být obchod, import / export, cestovní ruch a kultura.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We wish to establish business co-operation between Sri Lanka and Czech Republic.

It can be Trading, Import/Export, Tourism and Culture.
Poptávka byla vložena dne:
23.11.2009 10:38

Platnost poptávky:
23.02.2010 10:29

Kontaktní osoba:
Anthony Neville Gnanapragasam

Kontaktní email:

Telefon:
009 411 267 3159

Fax:
Nil

Země:
Colombo,Sri lanka

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Objevte svět s Invia.cz - Vaše cesta k nezapomenutelným zážitkům - Léto 2024

Objevte svět s Invia.cz - Vaše cesta k nezapomenutelným zážitkům - Léto 2024

Invia.cz je jednou z největších cestovních agentur v České republice, poskytující širokou škálu zájezdů od předních tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří. Naše nabídka zahrnuje vše od last minute dovolených, přes exotické zájezdy, až po lyžařské pobyty. Naše služby zahrnují nejen prodej zájezdů, ale také poskytování komplexního servisu a podpory před, během i po vaší cestě. Zaručujeme nejnižší ceny na trhu, a pokud naleznete lepší nabídku, dorovnáme vám rozdíl ceny zájezdu a navíc vám vyplatíme 5000 Kč v hotovosti. Invia.cz nabízí také unikátní službu Invia Premium, která zahrnuje přednostní přístup a nejlepší servis pro ty nejkrásnější kouty světa a nejluxusnější hotely. Na našem webu najdete také přes půl milionu upřímných recenzí hotelů od skutečných zákazníků, což vám pomůže vybrat tu nejlepší dovolenou. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Invia.cz je vaším spolehlivým partnerem pro plánování dovolené snů.


Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, ART DESIGN FASHION, stálá expozice

Moravská galerie v Brně, Uměleckoprůmyslové muzeum, ART DESIGN FASHION, stálá expozice

Chcete se ponořit do světa designu, módy a umění? Pak neváhejte a navštivte stálou expozici ART DESIGN FASHION v budově Uměleckoprůmyslového muzea Moravské galerie v Brně. Zde vás čeká nejen poutavý příběh českého designu od postmoderny po současnost, ale také jedinečná příležitost vidět díla předních českých designérů, kteří exkluzivně pro Moravskou galerii vytvořili nové interiérové prvky a prostory. Obdivujte ikonické práce Liběny Rochové, Maxima Velčovského, studia Olgoj Chorchoj a dalších. Prozkoumejte šest kategorií, které popisují obecné tendence v současném designu: Nostalgia, Emo, Ars, Fér, Funkce a Vize. Nechte se inspirovat intervencemi současných umělců jako Krištof Kintera nebo Esther Stocker. A nezapomeňte si prohlédnout i další stálé expozice v budově, které mapují historii uměleckoprůmyslové tvorby od 19. století po 80. léta 20. století. ART DESIGN FASHION je stálá expozice, která vás zaujme, pobaví a obohatí. Přijďte se podívat a objevte krásu designu ve všech jeho podobách! Vstupné je dobrovolné, otevřeno je denně kromě pondělí od 10 do 18 hodin.


Muzeum a galerie Starý kravín, stálé expozice o dřívějším životě v Krkonoších, pořádání prodejních výstav

Muzeum a galerie Starý kravín, stálé expozice o dřívějším životě v Krkonoších, pořádání prodejních výstav

Muzeum a galerie Starý kravín, o. s se nachází v osadě Františkov, která je součástí města Rokytnice nad Jizerou a je obklopeno krásnou přírodou. Galerie se nachází v rozlehlém patře budovy Starého kravína. Ve stálé expozici se seznámíte s dřívějším nelehkým životem v Krkonoších. Ke shlédnutí jsou například nástroje a zemědělskou techniku, které sloužily k obživě, sbírku hasičské techniky a mnoho dalšího. Každoročně se v areálu pořádá setkání dřevosochařů pod názvem Dřevosochání a na tuto událost později navazuje Kovosochání. Tyto akce se staly již tradicí a rozhodně stojí za návštěvu. Muzeum dále nabízí sezónní výstavy místních umělců různých oborů.


Módní přehlídka představí top kousky z nové kolekce Blauer USA i dalších módních značek

Módní přehlídka představí top kousky z nové kolekce Blauer USA i dalších módních značek

Autosalon BMW - Synot Auto ve Zlíně se otevře Módě a Stylu. Již 3.11.2023 od 19.00 hodin zde proběhne módní přehlídka, kde uvidíte top kousky z nové kolekce Blauer.USA Store Zlín a dále se můžete těšit na kolekci Milano fashion By Jasmina, lyžařskou módu Mountain sport a street style kolekci přední české módní návrhářky Heleny Bedrnové. Akci moderuje úžasný Libor Čada. Počet míst je omezen, proto si zajistěte vstupenky včas. Prodej od 11.10.2023: - v Mountain sport - lyže & lyžařská móda Zlín, tř. Tomáše Bati 37, Zlín - v Milano fashion By Jasmina, Masarykovo nám., Uherské Hradiště. Rezervace: Studio 365 - tel.: 605427271. Cena vstupenky 290,- Kč.


Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, výlet do dob minulých

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, výlet do dob minulých

Pokud hledáte zajímavý a poučný zážitek pro celou rodinu, neváhejte a navštivte Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Jedná se o největší muzeum svého druhu v České republice, které vám představí laskavý a přitom drsný život malebného Valašska na přelomu 19. a 20. století. Valašské muzeum v přírodě je rozděleno na tři areály – Dřevěné městečko, Valašskou dědinu a Mlýnskou dolinu – v nichž v přirozené krajině stojí originální roubené stavby přenesené z terénu i kopie a rekonstrukce historických budov. V každém z nich si můžete prohlédnout expozice utvořené na základě skutečných příběhů jednotlivců nebo celých rodin v minulosti žijících a pracujících na Valašsku. Dozvíte se například, jak se žilo ve valašském domku, jak se hospodařilo na statku, jak se peklo chléb, jak se pletlo košíky, jak se mlátilo obilí nebo jak se stavěly mlýny. Valašské muzeum v přírodě je také místem, kde ožívá lidová kultura, folklor, obřady a zvyky. Během celého roku se zde konají pořady a akce zaměřené na prezentaci běžného života, rukodělných technologií a tradičních řemesel. Můžete se například zúčastnit stavění máje, kácení máje, jara na dědině, slabikáře řemesel nebo noci kostelů. Do mnohých z nich se mohou návštěvníci aktivně zapojit a odnést si nevšední zážitek či vlastnoručně vyzkoušet nelehkou práci našich předků. Pokud chcete zažít nádhernou atmosféru Valašska a poznat jeho historii a kulturu, nezapomeňte navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Uvidíte, že to stojí za to!


Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Máte rádi pohádky? Pokud jste si právě odpověděli ano, v každé kouzelné pohádce nesmí chybět pořádná čarodějnice s dlouhým křivým nosem a bradavicí na bradě. Čarodějnice mohou být zle, ale samozřejmě existují i ty dobré a na ty se právě můžete zajet podívat do krásného historického města Kadaň, kde najdete Muzeum Čarodějnic. V Muzeu Čarodějnic na Vás čeká 45 minutová prohlídka alchymistické dílničky a čarodějné školičky. Věřte, že to bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás. Dozvíte se plno zajímavých informací o čarodějnicích a domů si můžete odvézt i nějaký ten suvenýr na památku. Tak si udělejte výlet a zajeďte si do historického městečka Kadaň, kde na Vás čeká netradiční Muzeum Čarodějnic.