SRÍ LANKA; Obchodní spolupráce

SRÍ LANKA; Obchodní spolupráce

Chtěli bychom navázat obchodní spolupráci mezi Srí Lankou a ČR. Může to být obchod, import / export, cestovní ruch a kultura.

Původní znění:
Establishing business cooperation
We wish to establish business co-operation between Sri Lanka and Czech Republic.

It can be Trading, Import/Export, Tourism and Culture.
Poptávka byla vložena dne:
23.11.2009 10:38

Platnost poptávky:
23.02.2010 10:29

Kontaktní osoba:
Anthony Neville Gnanapragasam

Kontaktní email:

Telefon:
009 411 267 3159

Fax:
Nil

Země:
Colombo,Sri lanka

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Muzeum Čarodějnic láká děti i dospělé na prohlídky čarodějného světa

Máte rádi pohádky? Pokud jste si právě odpověděli ano, v každé kouzelné pohádce nesmí chybět pořádná čarodějnice s dlouhým křivým nosem a bradavicí na bradě. Čarodějnice mohou být zle, ale samozřejmě existují i ty dobré a na ty se právě můžete zajet podívat do krásného historického města Kadaň, kde najdete Muzeum Čarodějnic. V Muzeu Čarodějnic na Vás čeká 45 minutová prohlídka alchymistické dílničky a čarodějné školičky. Věřte, že to bude bavit nejen Vaše děti, ale i Vás. Dozvíte se plno zajímavých informací o čarodějnicích a domů si můžete odvézt i nějaký ten suvenýr na památku. Tak si udělejte výlet a zajeďte si do historického městečka Kadaň, kde na Vás čeká netradiční Muzeum Čarodějnic.


Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Společenské a vzdělávací centrum Louka - kongresový sál, turistické informační centrum a workshopové dílny

Centrum Louka představuje nové, společenské a vzdělávací centrum ve Znojmě, které je vybudováno v nejstarší části Louckého kláštera nazývaného Stará škola. V tomto centru najdou všichni příchozí návštěvníci kongresový sál, turistické informační centrum i workshopové dílny. V moderním konferenčním sálu se pohodlně usadí 80 osob školně a 150 divadelně. Díky vysoké technické úrovní a moderní prezentační technice je tento klimatizovaný sál vhodný pro pořádání kongresů a konferencí, společenských akcí, divadelních představení, školení a dokonce i svateb. Pravidelně se zde konají komentované prohlídky kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Václava, kde se dozvíte základní informace o řádu premonstrátů i o tzv. louckém klášteře .


Správnou atmosféru Vánoc navnadí výstava Betlémů, kde je možné vidět řezbáře v akci

Správnou atmosféru Vánoc navnadí výstava Betlémů, kde je možné vidět řezbáře v akci

Těšíte se na Vánoce? Líbí se Vám Betlémy? Chcete si zpříjemnit chvíli při zběsilém nakupování dárků? Navštivte výstavu Betlému v Tiskárně KLEINWÄCHTER ve Frýdku-Místku v podhůří Beskyd. Na výstavě Betlémů máte možnost vidět přes 180 krásných betlémů. Máte možnost se zaposlouchat do koled, vidět řezbáře v akci, zastavit se, nasát atmosféru a pozitivní energii křesťanských Vánoc. Uniknout ze shonu a materiální podstaty, která byla v posledních letech Vánocům přidělena. V roce 2018 navštívilo výstavu 7000 návštěvníků během dvou dnů. Na výstavu se přijíždí podívat i návštěvníci ze zahraničí, nejen z Evropy, ale i z Kanady, Austrálie či Ameriky. Vstup na výstavu je zdarma. Letos ale máte možnost přispět na charitativní sbírku, kterou pořádá Charita Frýdek-Místek: - pro denní stacionář na duševně retardované klienty - na pomoc pro aktivity seniorů našeho města Přijďte se letos podívat na Betlémy i Vy.


Aukční, výstavní a prodejní síň - obrazy, kresby, grafika, plastika

Aukční, výstavní a prodejní síň - obrazy, kresby, grafika, plastika

Zajímáte se o výtvarné umění či jste sběratelé obrazů od českých malířů? Tak navštivte naši Galerii KODL, s.r.o., která sídlí v Praze 1. Specializujeme se na prodej obrazů, grafik, kreseb či plastik českých umělců 19. a 20. století jako jsou E. Filla, M. Čermínová, F. Kupka či B. Kubišta. Mimo samotný komisní prodej realizujeme výstavy a samozřejmě výkup děl. Součástí naší činnosti jsou dvakrát ročně pořádané aukční dny. Zajišťujeme také restaurování a rámování obrazů. Neváhejte a kontaktujte nás. V naší galerii působí profesionálové, kteří Vám rádi a ochotně poradit, ohodnotit a posoudit Vaše výtvarné dílo.


Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Program pro firemní akce a večírky už nevymýšlejte, pronájem autodráhy SCX Vám zajistí dostatek zábavy

Hledáte v Brně na firemní akce a večírky zábavu? Připravíme Vám program přesně podle Vašeho přání! Při osobním setkání sestavíme firemní či večírkový program přesně tak, jak si budete přát. Autodráha je až pro šest lidí a lze jí sestavit do několik okruhů, popřípadě sestavit okruh podle Vašeho přání. Pro výherce zajistíme diplomy nebo poháry a s dráhou Vám samozřejmě pomůže vyškolená obsluha. Celková cena zapůjčení se skládá z následujícího: -vlastní pronájem autodráhy -doprava -údržba (obsluha) -účtování případných škod na autíčkách či dráze (za velkoobchodní ceny) -při několika denních akcích je třeba zajistit ubytování pro obsluhu, popřípadě bude ubytování naúčtována k celkové sumě Užijte si adrenalinovou zábavu se svými kolegy a přáteli s rychlostní autodráhou SCX. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat! Těšíme se na společnou spolupráci.


Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Pořádání firemních večírků, rautů, kulturních akcí, okres Havlíčkův Brod

Specialistou na pořádání kulturních akcí, firemních večírků či rautů je společnost Petr Domkář sídlící ve městě Světlá nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod. Organizace firemních večírků, rautů i kulturních akcí. Petr Domkář zařídí profesionální organizaci i průběh vašich firemních večírků, rautů či kulturních akcí. Připraví pro vás vynikající rautové pohoštění přesně podle vašich představ.