Hledám práci se zvířaty
Od jara 2019 hledám využití jako výpomoc či nejlépe práci jako takovou se zvířaty. Chci pomáhat zvířatům, tudíž nejlépe na farmě, v útulku či se rada přiučím v psí školce, hotelu, salonu nebo podobně. Nejlépe jako práci s ohodnocením jak finančním tak osobním. Prace se nebojím, rada se naučím novým věcem. Děkuji za odpověď či případně nabídky.
Hledám investora, chov terarijních zvířat
Dobrý den. Hledám solidního společníka, který by byl ochoten investovat do chovu a odchovu vzácných terarijních zvířat. Vše ověřeno vlastní desetiletou praxí! Budoucí zisk několikanásobně převýší výši investice s tím, že se bude každoročně opakovat, neustále navyšovat a bude trvalý! Prosím vážné zájemce, aby se mi ozvali na email: ...
SRÍ LANKA; Obchodní spolupráce
Chtěli bychom navázat obchodní spolupráci mezi Srí Lankou a ČR. Může to být obchod, import / export, cestovní ruch a kultura.
POBŘEŽÍ SLONOVINY; Ptáci a malí savci
Jsem exportér živých ptáků a malých savců z Guineje a Pobřeží slonoviny. Hledám obchodní spolupráci s imprortéry.
KAMERUN; Rovníková lesní zvířata
Naše firma se jmenuje SALVATION BREEDERS LTD. Jsme spolehlivým chovatelem rovníkových lesních zvířat v Kamerunu ve střední Africe. Máme na prodej plazy, žáby, hady. Hledáme odběratele.
Hledáme spolupráci s obchodníky se zvířaty
Jsme vývozcem a dovozcem živých ptáků, zvířat a plazů z Pákistánu do celého světa.
Hledám firmy obchodující s ptáky
Hledám firmy v České republice, které se zabývají importem, exportem ptáků.
Poptávám papoušky ara
Poptávám chovatele/obchodníky s papoušky ara v České republice. Preferuji chovatele nebo obchodníky větších druhů.
Hledáme odběratele zvířat
Obchodujeme s různými druhy volně žijících zvířat jako např. živí plazi, obojživelníci, hmyz, primáti, různí savci. Pro bližší informace nás kontaktujte.