Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Dental Office H33 s.r.o.

Stomatologická péče na zubní klinice DENTAL OFFICE H33

Zubní klinika DENTAL OFFICE H33 v Praze poskytuje pro Vás i Vaše děti kompletní stomatologické ošetření s klidným a profesionálním přístupem. Provádíme záchovnou stomatologii, mikroskopickou endodoncii, zabýváme se parodentologií, léčbou parodontitidy. Jsme centrum preventivní, záchovné a estetické stomatologie.

Poptávám rekonstrukci koupelny

Poptávám rekonstrukci koupelny

Poptávám rekonstrukci koupelny včetně obkladů, dlažby, vodo a elektro instalace, zabudování nového okna a dveří, š 2m x d 4m x vš2, 80m. Hrádek nad Nisou.
Poptávka byla vložena dne:
16.05.2024 08:25

Platnost poptávky:
16.06.2024 07:11

Kontaktní osoba:
Jaroslav Jurásek

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 509 940

Okres:
Liberec

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Rozvody elektroinstalací v rodinných domech a bytech – komplexní a profesionální elektrikářské práce

Plánujete stavbu nového rodinného domu nebo rekonstrukci bytu a chcete najít kvalifikované elektrikáře na elektroinstalace? V tom případě se obraťte na společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. Společnost ADAMEC - ADRO s.r.o. zajišťuje návrh, výběr materiálu, montáž a revizi elektroinstalace. Mezi komplexní služby se řadí například výměna starých rozvodů, instalace nových, rozvody datových a televizních sítí, zabezpečovacích systémů a mnoho dalšího. Mějte elektroinstalace podle všech platných norem a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Měření a regulace, elektromontáže a opravy v chemických provozech - ELMEP s.r.o.

Hledáte společnost, která má dlouholeté zkušenosti v oblasti měření a regulace v náročném prostředí chemických provozů? Pak už nehledejte a podívejte se na nabídku služeb od společnosti ELMEP s.r.o. z Kralup nad Vltavou. Společnost disponuje profesionálním týmem školených zaměstnanců, kteří jsou pravidelně vzdělávaní v oblastech energetiky, chemie, petrochemie a potravinářských průmyslů. Dlouholeté zkušenosti s instalací zařízení v chemických provozech, kde jsou prostředí v nichž by mohlo dojít k nebezpečím výbuchu. Můžeme pro Vás udělat: - elektromontáže - montáže a opravy průmyslových rozvodů - montáže a opravy elektrického otápění - montáže a opravy osvětlení, hromosvodů a zemních sítí - řídící systémy a elektronické ochrany VN rozvoden Těšíme se na budoucí spolupráci. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Montáž a demontáž sloupů VN a NN, antén, vysílačů, trafostanic i ukládání bazénů – kompletní profesionální služby

Hledáte dodavatele kompletních služeb týkající se montáží a demontáží sloupů a antén, který má to nejnovější techniku a autojeřáby? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. se zaměřuje na montáž a demontáž antén, vysílačů, sloupů vysokého i nízkého napětí i na ukládání bazénů za příznivé ceny a s hledáním optimálního řešení díky svým dlouholetým zkušenostem a profesionálním pracovníkům. Svěřte montáž a demontáž do rukou odborníků a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou!


Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Hledáte spolehlivého partnera pro vodoinstalace a topenářské práce, včetně prodeje vodoinstalačního materiálu? INSMAT s.r.o. je tu pro vás! Jako důstojný nástupce osvědčené firmy L.NAVRÁTIL, která od roku 1991 přináší teplo do vašich domovů, jsme experti na vodoinstalace, topení a prodej vodoinstalačního materiálu. Naše práce je naší vášní a zárukou vaší spokojenosti. Co nabízíme? - Profesionální instalace: Ať už potřebujete novou koupelnu nebo moderní topný systém, naše zkušené ruce zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. - Kvalitní materiály: V našem sortimentu najdete pouze to nejlepší pro vaše potrubí a radiátory. - Solární systémy: Uvažujete o ekologickém řešení? Přejděte na solární energii a ušetřete nejen peníze, ale i přírodu. Proč si vybrat právě nás? - Zkušenosti: Více než 30 let v oboru z nás dělá lídry na trhu. - Odbornost: Naše práce je zárukou kvality a dlouhodobé funkčnosti. - Přístup: Každý klient je pro nás důležitý a každý projekt je pro nás výzvou. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme pomoci právě vám: INSMAT s.r.o. Meziříčská 555, Křižanov 594 51 INSMAT s.r.o. - Vaše pohodlí je naší prioritou!


Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Elektro projekce, revize – komplexní údržba elektrických zařízení

Specialisté v oblasti elektrického napětí a elektrických zařízení jsou profesionální pracovníci firmy ReSpol s.r.o. Firma Vám zajistí výrobu, dodávku a montáž elektrických zařízení a montážních technologických celků pro energetiku a zárověň Vám poskytne spolehlivé revizní služby a pravidelnou údržbu. Revize elektrických zařízení: -revize elektrických zařízení do 35 kV -revize hromosvodů -revize ručního nářadí a spotřebičů -revize velkoodběratelských trafostanic a rozvoden, včetně zajištění vzorků oleje a ochranných pomůcek -výroba kompenzačních rozvaděčů a rozvaděčů NN do 2500 A ReSpol s.r.o. je společnost dlouhodobě působící na trhu a spolupracuje například s Armádou České republiky nebo s energetickou společností ČEZ a.s.


Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Dodávka kioskové trafostanice na klíč, realizace VN přípojky. Kvalitní servis.

Sháníte firmu co vám dodá na klíč kioskovou trafostanici? Firma S.G. CZ, spol. s r.o. Brno se specializuje převážně na dodávku betonových kiosků. Což je nejmodernější typ trafostanice. Stavba na klíč zahrnuje: -návrh nejvhodnějšího řešení pro danou konkrétní zakázku -zpracování projektové dokumentace a jejího odsouhlasení distribuční společností (ČEZ, E.ON) vlastní dodávku -uvedení do provozu -revizi. Samozřejmostí je zajištění realizace VN přípojky včetně dodávky realizační projektové dokumentace taktéž schválené distributorem elektrické energie (ČEZ, E.ON), pokud ji zákazník požaduje. Dále zajištění: -rychlý a kvalitní záruční i pozáruční servis, ať již formou servisních zásahů na bázi jednotlivých objednávek či dlouhodobých smluv. Vhodné pro zařazení do distribučních sítí pro napájení např. výrobních závodů, průmyslových zón, obytných lokalit, tak i pro vyvedení výkonu z různých výroben elektrické energie (fotovoltaických, větrných a malých vodních elektráren, bioplynových stanic apod.). Více informací na webových stránkách.