Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Chropyňská strojírna, a.s.

Výroba vstřikovacích forem pro průmysl v Chropyňské strojírně

Výrobní program společnosti Chropyňská strojírna se zaměřuje, kromě svařovacích a montážních linek, dopravní techniky, jednoúčelových strojů, také na zhotovení forem na vstřikování plastů, a to od návrhu, konstrukce, výroby forem, vyzkoušení vstřikovací formy.

Poptávám opravu štípače na dřevo

Poptávám opravu štípače na dřevo

Dobrý den, poptávám opravu štípače špalků PLS 250 v Ostravě. Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
05.09.2023 09:07

Platnost poptávky:
04.10.2023 13:10

Kontaktní osoba:
Pavel Kovář

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 233 853

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zapůjčení zahradního nářadí a techniky za skvělé ceny od PROFI-TECHNIK s.r.o.

Zapůjčení zahradního nářadí a techniky za skvělé ceny od PROFI-TECHNIK s.r.o.

Podzim se pomalu blíží a je třeba před zimou pořádně zazimovat zahradu. Pokud i Vy se chystáte na práci na zahradě, zapůjčte si kvalitní a výkonnou zahradní za skvělé ceny od společnosti PROFI-TECHNIK s.r.o. z Liberce. Společnost PROFI-TECHNIK s.r.o. poskytuje půjčovnu nářadí mezi nimž si můžete zapůjčit i zahradní techniku, která Vám usnadní práci na zahradě. Není třeba utrácet velké částky za koupi. Nářadí si můžete zapůjčit na pár hodin nebo na několik dnů. Podle toho si i odvíjí cena za půjčení. Společnost pro Vás nářadí nachystá a Vy se můžete spolehnout na to, že si domů přivezete výkonné a dobře seřízené stroje. V široké nabídce nářadí si můžete vybrat: - sekačky trávníků - křovinořezy - vertikutátory - čerpadla - válce na trávník - nůžky na plot a mnohé další. Usnadněte si tak práci na zahradě a zajeďte si i Vy půjčit výkonné zahradní nářadí od společnosti PROFI-TECHNIK s.r.o. z Liberce.


Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Profesionální trhací a zkušební stroje pro vysoké školy dodává naše firma Labormachine s.r.o. z Otic. Mezi naše spokojené zákazníky patří např. Vysoké učení technické v Brně, Technická univerzita v Liberci, Technická univerzita Ostrava nebo Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Pro kontrolu kvality výrobků volte zkušební stroje Testometric se zatížením až 1000 kN, které slouží pro měření přilnavosti, tahu, ohybu, cyklického namáhání, ale i tvrdosti pružin. Dostupné je stolní provedení (X), stojanové (AT/CT), nebo atypické s úpravou dle požadavků zákazníka. K dispozici máme také stroje Ibertest pro zkoušky materiálů (elektromechanické, dynamické, hydraulické), stroje UTMdev v atypickém provedení pro zkoušení kovových a nekovových materiálů (např. v oblasti energetiky a materiálového inženýrství), ale také jejich příslušenství. Postaráme se o instalaci a uvedení do provozu, záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Chcete vymalovat svůj byt? Chybí Vám malířské a natěračské potřeby? Vše pro malíře a natěrače naleznete na v kamenné prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme velký výběr příslušenství a pomůcek pro malíře, natěrače, zedníky i sádrokartonáře. Pokud nevíte, jaké nástroje použít, rádi Vám poradíme. U nás si vyberete z pestré nabídky kvalitních natěračských potřeb: - malířské a natěračské potřeby - krycí fólie, maskovací pásky - malířské štětce, štětky - válečky na barvu, násady k válečkům - polštářky - stříkací soupravy - teleskopické tyče - ostatní nářadí a pomůcky pro malíře a natěrače. V naší nabídce také naleznete interiérové a exteriérové barvy a nátěry. Pokud jste z města Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou nebo Potštát, navštivte naši prodejnu, rádi Vám poradíme s výběrem malířských potřeb i barev.


Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek

Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek

Výroba jednoúčelových strojů, hydraulické montážní lisy, stroje na odjehlování plechů, automatické nástrojové brusky, to vše a i mnohem víc nabízí firma SV Metal spol. s r.o. z okresu Hradec Králové. Na trhu již působíme řadu let a proto máme velké zkušenosti s výrobou brusek pro ostření a přebrušování střižných nástrojů. Automatická nástrojová bruska ANB 5T díky automatickému ovládání zajistí úsporu času a optimální výsledek broušení. Největší přednosti automatické brusky ANB 5T jsou intuitivní ovládání, kompaktní výkon, bezpečnostní a diagnostický systém, vnitřní chlazení, nízké provozní náklady nebo precizní broušení povrchu díky velmi jemnému automatickému posuvu. Automatická bruska ANB-5T https://www.youtube.com/watch?v=PWzXGKONbhE Máte zájem o ostření či přebrušování na automatické nástrojové brusce ANB 5T? Pak nás neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit na adrese Divec 99, Hradec Králové.


Půjčovna brusek na podlahy a parkety – kvalitní technika a brusivo za skvělé ceny

Půjčovna brusek na podlahy a parkety – kvalitní technika a brusivo za skvělé ceny

Hledáte spolehlivou společnost, která půjčuje různé druhy brusek na podlahy a parkety? Potřebujete poradit, kterou zvolit a chcete mít zajištěné i brusivo? V tom případě se obraťte na společnost BH Podlahy. Společnost BH Podlahy půjčuje válcové, okrajové a talířové (rotační) brusky. Brusky je možné zapůjčit na půlden, den nebo celý víkend. Po rezervaci a vyzvednutí je ověřena totožnost a platí se jak půjčovné, tak vratná kauce. Nechte si poradit a využijte naše brusky co nejdříve!


Kvalitní a výkonné pily - okružní, řetězové pily a další nářadí od předních výrobců na prodejně v Krnově

Kvalitní a výkonné pily - okružní, řetězové pily a další nářadí od předních výrobců na prodejně v Krnově

Potřebujete postavit kůlnu, doplnit zásoby dříví na topení nebo pokácet strom na zahradě? Pily z krnovské prodejny KRES spol. s r. o. budou v každém případě Vašim skvělým pomocníkem. V naší prodejně máme řetězové i okružní pily od předních výrobců, které mají skvělý výkon a stoprocentní kvalitu. Jsme prodejce české značky elektrického nářadí NAREX, profesionálního nářadí BOSCH, DeWalt a dalších značek, proto se můžete vždy spolehnout, že naše zboží pochází z oficiální české distribuce přímo od výrobce. Naše kvalitní řetězové pily poznáte snadno, nedělají velký hluk, mají jednoduchou údržbu a jsou bezpečné. Kromě řetězových pil si u nás můžete zakoupit okružní pily, které jsou ideální pro složitější řezání, jsou velkým pomocníkem hlavně při pokládce podlahy, stavbě kůlny nebo menšího zahradního domku. Velmi přesných řezů okružní pily využijete například při usazování dveří do zárubní. Tak neváhejte a přijďte si pro Vaší novou pilu do prodejny KRES v Krnově.