Poptávám opravu štípače na dřevo

Poptávám opravu štípače na dřevo

Dobrý den, poptávám opravu štípače špalků PLS 250 v Ostravě. Děkuji za nabídky.
Poptávka byla vložena dne:
05.09.2023 09:07

Platnost poptávky:
04.10.2023 13:10

Kontaktní osoba:
Pavel Kovář

Kontaktní email:

Telefon:
+420 605 233 853

Okres:
Ostrava-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Rozbočovací krabice Abox - podzimní akce Spelsberg Česká republika 2023 - multifunkční kleště zdarma

Objednejte si libovolné balení krabic z řady Abox a získejte multifunkční kleště. Max. 5 ks kleští na odběratele. Platí do vyprodání zásob. Společnost Spelsberg spol. s r.o. je jedním z předních mezinárodních výrobců v oboru elektro a působí především v oblasti elektroinstalační techniky a výroby rozvaděčů i spojovacích krabic, řešení pro betonové konstrukce, průmysl a provozní techniku i protipožárních výrobků s využitím v tunelech nebo únikových cestách. Neváhejte a nakupujte již nyní!


Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Malířské a natěračské potřeby a příslušenství - vše pro malíře a natěrače

Chcete vymalovat svůj byt? Chybí Vám malířské a natěračské potřeby? Vše pro malíře a natěrače naleznete na v kamenné prodejně Král - barvy, s.r.o. v Drahotuších – Harnice IV. Máme velký výběr příslušenství a pomůcek pro malíře, natěrače, zedníky i sádrokartonáře. Pokud nevíte, jaké nástroje použít, rádi Vám poradíme. U nás si vyberete z pestré nabídky kvalitních natěračských potřeb: - malířské a natěračské potřeby - krycí fólie, maskovací pásky - malířské štětce, štětky - válečky na barvu, násady k válečkům - polštářky - stříkací soupravy - teleskopické tyče - ostatní nářadí a pomůcky pro malíře a natěrače. V naší nabídce také naleznete interiérové a exteriérové barvy a nátěry. Pokud jste z města Hranice, Přerov, Lipník nad Bečvou, Osek nad Bečvou nebo Potštát, navštivte naši prodejnu, rádi Vám poradíme s výběrem malířských potřeb i barev.


Půjčovna svařovacích zdrojů - svářečky, agregáty na svařování

Půjčovna svařovacích zdrojů - svářečky, agregáty na svařování

Potřebujete svařovat a nemáte k tomu potřebné příslušenství? Pak se obraťte na naší firmu KVP servis s. r. o., která vám ve svém centrum svařování v Opavě zapůjčí veškeré svařovací zdroje, agregáty, svářečky. Naše firma působí v oboru dodávek svařovací techniky a technických plynů ke svařování a v nabízeném sortimentu svařovací techniky naleznete: - zdroje - svářečky - přídavné materiály - příslušenství ke svařování - technické plyny - hořáky a náhradní díly - odsávání - svařovací dráty Naší svařovací techniku nejen prodáváme a zapůjčujeme, ale také k ní poskytujeme servis.


Půjčovna moderního nářadí pro Váš dům i zahradu – úspora času i nákladů

Půjčovna moderního nářadí pro Váš dům i zahradu – úspora času i nákladů

V půjčovně Vám poskytneme lešení, hutnící techniku, lasery, řezací stroje, sekací a vrtací kladiva, vysavače, topidla i zahradní techniku. Disponujeme moderní technikou značky Bosch, Wacker, Bomag, Husqvarna a dalšími renomovanými značkami. Kontaktujte nás emailem, telefonicky anebo přes kontaktní formulář.


Výroba pilových pásů pro pily a zpracovatele dřeva

Výroba pilových pásů pro pily a zpracovatele dřeva

Potřebujete do dřevařského průmyslu pilové pásy? Chcete si vybavit pilu a hledáte vhodného partnera? Kontaktujte firmu Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o. Specialisty na pilové pásy. Pilové pásy jsou speciální nástroje, které se používají pro řezání dřeva různých tvrdostí, tvarů a velikostí. Skládají se z ocelového pásu s řadou zubů, které se pohybují kolem dvou nebo více kol. Dělí se podle typu materiálu, tvaru a rozteče zubů, délky a šířky pásu a dalších parametrů. Firma Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o. je společnost, která se zabývá výrobou, prodejem a servisem pilových pásech a dalších nástrojů pro zpracování dřeva. Provádí svařování pilových pásech na míru, broušení, opravy a údržbu. Má dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti v oblasti pilových pásech a spolupracuje s mnoha zákazníky z celé České republiky. Obracejte se na zkušený tým firmy Zdeněk Kuchař nástrojářství, s.r.o.


Široká nabídka profesionálního nářadí a stavební mechanizace k zapůjčení od PROFI-TECHNIK s.r.o.

Široká nabídka profesionálního nářadí a stavební mechanizace k zapůjčení od PROFI-TECHNIK s.r.o.

Potřebujete kvalitní a profesionální nářadí, ale nechcete sis jej kupovat? Potřebujete jej na jednu určitou práci a dále byste jej již nevyužili? Pak není nic snadnějšího, než si prostě půjčit. A půjčit si jej můžete od společnosti PROFI-TECHNIK s.r.o., která sídlí v Liberci. Ať už jste stavební firma nebo jen domácí kutil, práce s kvalitním nářadím Vám práci vždy ulehčí. Můžete se spolehnout na jeho výdrž i funkčnost. V široké nabídce společnosti PROFI-TECHNIK s.r.o. si vybere každý. Najdete zde širokou škálu profesionálního nářadí a stavební mechanizace. Vybrat si můžete například z: - nástroje pro vrtání a sekaní zdiva, kamene i betonu - nástroje pro demolici a bourání - nástroje pro vrtání, utahování a šroubovaní - vibrační a hutnící techniku - nástroje pro svařování a spojování a mnohé další. Vybrat si můžete osobně na prodejně nebo z pohodlí domova či kanceláře na webových stránkách společnosti PROFI-TECHNIK s.r.o..