Oprava plochých striech budov AOS

Oprava plochých striech budov AOS

Opis predmetu nájdete v zadaní výkazu výmer.
Doplňujúce CPV:
-45261410-1 Strešné izolačné práce
-31216100-4 Zariadenia na ochranu pred prepätím/bleskom
-45312310-3 Práce na ochrane pred bleskom
-60000000-8 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Miesto dodania: Akadémia ozbrojených síl, Demänová 393, 031 01 Liptovský Mikuláš
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Zadavatel ulice:
Demänová 393

Zadavatel PSČ:
031 01

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
Ing. Nicole Oravcová

Zadavatel telefon:
+421 960 423 015

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.aos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Izolace zdiva, základů domu proti zemní vlhkosti, tlakové vodě

Základem stavby domu je kvalitní izolace zdiva proti zemní vlhkosti a tlakové vodě. V lokalitě Zlínský kraj hydroizolace provádí společnost IZOLACE M s.r.o. Uherské Hradiště. Hydroizolace provádíme nejen u novostaveb, kde je klíčová, ale i u starších domů. Rekonstrukce provádíme v případě, kdy je izolace proti zemní vlhkosti poškozena, což se na zdech projeví formou vlhkostních map a plísní. Naši firemní pracovníci jsou pravidelně školeni, mají mnoho pracovních zkušeností, odborně Vám jsme schopni poradit správný typ izolace, odpovídající konkrétní stavbě. Pro izolace základů domu využíváme fóliové systémy Fatrafol-H, Sikaplan, Alkorplan.


Kompletní instalatérské, elektrikářské práce  - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Kompletní instalatérské, elektrikářské práce - instalace vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, zabezpečení

Jakékoliv instalatérské a elektrikářské práce v okolí Uherského Hradiště, Hodonína pro Vás zajistí firma Petr Maňásek RekoArt z Polešovic. Ať už potřebujete novou instalaci nebo rekonstrukci stávajících systémů, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby. Kompletní práce v souvislosti s instalací vodovodu, kanalizace, topení, plynovodu, osvětlení, vypínačů, zabezpečení. Máme bohaté zkušenosti a svoji odbornost si průběžně zvyšujeme. Moderní domácnost i podnik potřebuje spolehlivě provést rozvody vody, topení, plynu i elektro. Instalatérské práce: Od vodovodů a kanalizace, přes topení a plynovody, až po klimatizace - náš tým odborníků zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. Elektrikářské práce: Postaráme se o instalace osvětlení, zásuvek, vypínačů, rozvaděčů a zabezpečovacích systémů. Postaráme se o pravidelnou údržbu v souladu s předpisy. Od RekoArt můžete očekávat kvalitní řemeslné práce, ale i přátelský přístup a profesionální servis.


Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Hromosvody bytových, rodinných domů, průmyslových budov a běžné elektroinstalace

Spolehlivou firmou pro elektroinstalační činnost v lokalitě Zlínský kraj je společnost UV servisní, spol. s r.o. z Lípy u Zlína. Elektroinstalace nové i rekonstrukce, dodávky nového hromosvodu u bytových, rodinných domů i průmyslových budov a revize, opravíme starší hromosvody. Montáže hromosvodu řešíme v souladu se všemi platnými normami na ochranu objektů proti atmosférickým výbojům dle novely o požární ochraně objektů. Při instalaci se přihlíží i na objekty sousedící, aby v případě zásahu blesku nebyly ohroženy požárem. Instalace hromosvodů dle norem ČSN EN 62305: - průmyslových budov a hal - bytových domů - rodinných domů. Opravy, revize hromosvodných soustav dle norem ČSN 34 1390.


Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Elektroinstalační práce, elektromontáže, revize elektro a hromosvodů, výměna jističů, Nymburk

Komplexní elektroinstalační práce poskytuje svým klientům pan Bc. Miloš Novotný. Pokud hledáte spolehlivého, ochotného a šikovného elektrikáře v okrese Nymburk, neváhejte využít služeb pana Bc. Miloše Novotného. S panem Novotným získáte nejen kvalitně odvedenou práci, ale také spolehlivost a ochotu. Neztrácejte čas hledáním, nejlepší elektrikář v okrese Nymburk je tu pro vás! Více o službách, které pan Novotný poskytuje: Kompletní Elektroinstalační Práce Ať už stavíte nový dům, rekonstruujete byt nebo potřebujete rozšířit stávající elektroinstalaci, pan Novotný je tu pro vás. Poskytujeme kompletní služby od návrhu až po finální realizaci. Elektromontážní práce Potřebujete nainstalovat nové elektrické zařízení nebo provést úpravy stávajících rozvodů? Naše elektromontážní služby zajišťují bezpečnost a efektivitu vaší elektroinstalace. Revize elektro a hromosvodů Bezpečnost je na prvním místě. Provádíme důkladné revize elektroinstalací a hromosvodů, abyste měli jistotu, že vše funguje správně a bezpečně. Rekonstrukce elektroinstalace a rozvodů Rekonstrukce elektroinstalace může být náročná, ale s námi to půjde hladce. Oživte své staré rozvody a zajistěte si moderní a bezpečnou elektroinstalaci. Výměna jističů Zajišťujeme rychlou a spolehlivou výměnu jističů, abyste měli vždy dostatečnou ochranu pro své elektrické zařízení. Přesvědčte se sami o kvalitě nabízených služeb a kontaktujte pana Bc. Miloše Novotného ještě dnes! Spolehlivý a zkušený elektrikář je klíčem k bezpečné a funkční elektroinstalaci.


Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Rekonstrukce a modernizace stávajících rozvoden. Dodávky VN rozvodny na klíč

Při modernizaci stávajících rozvoden lze dosáhnout významných úspor v nákladech při dosažení srovnatelných technických parametrů jako u nového zařízení. Dodávky VN rozvodny na klíč. Od projekčních prací, přes dodávky, montáž, odzkoušení, uvedení do provozu po záruční a pozáruční servis. Rekonstrukce kobkových rozvoden - řešení 2 systémové kobky chráněno užitným vzorem. Rekonstrukce dvousystémové kobky pro dva motorové výstupy. Rekonstrukce skříňových rozvoden. Tzv. RETROFIT je zmodernizování stávající rozvodny nejmodernější komponenty, kde docílíme vylepšení jejich technických parametrů a výkonu. Výhody RETROFITu: -výrazná úspora nákladů -rychlost řešení -snížení nákladů na údržbu -minimální provozní prostoje. Bližší informace naleznete na našich internetových stránkách.


Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Potřebujete najít spolehlivou firmu pro realizaci izolace vaší ploché nebo šikmé střechy? Chcete se zbavit problémů s vlhkostí, vyřešit tepelné ztráty nebo poškození starší střešní krytiny? Pak se obraťte na firmu Izolace střech Kamil Provazník z Fryštáku, která vám navrhne řešení na míru. Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták se zabývá izolacemi plochých i šikmých střech již více než 20 let. Realizovali jsme stovky zakázek pro soukromé i firemní zákazníky a máme reference od zákazníků nejen ze Zlínského kraje. Pro hydroizolaci plochých střech používáme asfaltové pásy i PVC folie. Kromě izolace plochých střech proti vlhkosti zajišťujeme také montáž tepelné izolace - používáme minerální vatu, polystyren i PUR pěny. Naše firma vám poskytne v oblasti střech kompletní služby. Děláme vše podle vašich požadavků a představ, s ohledem na vzhled domu. Naše práce je naší vizitkou.