Oprava plochých striech budov AOS

Oprava plochých striech budov AOS

Opis predmetu nájdete v zadaní výkazu výmer.
Doplňujúce CPV:
-45261410-1 Strešné izolačné práce
-31216100-4 Zariadenia na ochranu pred prepätím/bleskom
-45312310-3 Práce na ochrane pred bleskom
-60000000-8 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
Miesto dodania: Akadémia ozbrojených síl, Demänová 393, 031 01 Liptovský Mikuláš
Veřejná zakázka vložena:
31.05.2023 08:15

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
30.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Zadavatel ulice:
Demänová 393

Zadavatel PSČ:
031 01

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
Ing. Nicole Oravcová

Zadavatel telefon:
+421 960 423 015

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.aos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261910-6
Opravy striech

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace jako skvělé řešení pro zateplení domu, stropů, střech, stěn i podlah

Foukané izolace na bázi celulózy na zateplení domů, stropů, krovů, podlah a stěn realizuje společnost VARIO VILA s.r.o. z okresu Olomouc. Celulózová foukaná izolace má mnoho výhod. Vyrábí se ze tříděného recyklovaného papíru. Mimoto že je ohnivzdorná, je odolná proti plísním a hmyzu. Je zdravotně nezávadná, reguluje vlhkost a akumuluje teplo. Pomáhá udržovat optimální klima v interiéru. Její využití najdeme při zateplení stropů, střech, stěn a podlah. Je ideální pro dřevostavby i rekonstrukce starších budov. Foukaná izolace je ekonomicky výhodná a její aplikace je relativně jednoduchá. Obraťte se na zkušený tým společnosti, která má spokojené zákazníky po celé Střední Moravě - v Olomouci, Šumperku, Přerově, Prostějově, Rýmařově.


Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Pálená střešní krytina – pokládka lehkých keramických tašek od renomovaných výrobců

Renovujete střechu a chcete využít střešní krytinu od renomovaných výrobků s prvotřídní kvalitou a dlouhou životností? Potřebujete poradit a nevíte, na koho se obrátit? V tom případě kontaktujte společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. z Prahy. Společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. se specializuje na pálenou střešní krytinu s vynikajícími izolačními vlastnostmi, která se hodí na různé typy střech a je odolná proti povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Vybírat je možné mezi matnou, polomatnou nebo lesklou povrchovou úpravou. Zvolte si to pravé pro Vaši střechu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení – individuální přístup a spolehlivost

Montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení – individuální přístup a spolehlivost

Hledáte spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi pro montáže a realizace veřejného a venkovního osvětlení? Ceníte si kvality, spolehlivosti a individuálního přístupu? V tom případě se obraťte na Elektro Mikeš, s.r.o. působící v Telči, okresu Jihlava, na Vysočině i Jemnicích a Dačicích. Elektro Mikeš, s.r.o. provádí komplexní elektroinstalační práce zahrnující realizace veřejného osvětlení, které je klíčovou součástí infrastruktury každého města či obce. Zajišťována je instalace vnitřního i venkovního osvětlení i montáže elektroměrových skříní. Využijte kvalifikovaný a zkušený tým elektromontérů a elektrotechniků a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Izolace plochých, šikmých střech proti vhlkosti i tepelným ztrátám

Potřebujete najít spolehlivou firmu pro realizaci izolace vaší ploché nebo šikmé střechy? Chcete se zbavit problémů s vlhkostí, vyřešit tepelné ztráty nebo poškození starší střešní krytiny? Pak se obraťte na firmu Izolace střech Kamil Provazník z Fryštáku, která vám navrhne řešení na míru. Firma Izolace střech Kamil Provazník Fryšták se zabývá izolacemi plochých i šikmých střech již více než 20 let. Realizovali jsme stovky zakázek pro soukromé i firemní zákazníky a máme reference od zákazníků nejen ze Zlínského kraje. Pro hydroizolaci plochých střech používáme asfaltové pásy i PVC folie. Kromě izolace plochých střech proti vlhkosti zajišťujeme také montáž tepelné izolace - používáme minerální vatu, polystyren i PUR pěny. Naše firma vám poskytne v oblasti střech kompletní služby. Děláme vše podle vašich požadavků a představ, s ohledem na vzhled domu. Naše práce je naší vizitkou.


Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Elektromontážní práce - montáže, opravy a revize nízkého i vysokého napětí

Společnost V A M A s.r.o. se zaměřuje na elektromontážní práce. Zabývá se montáží nízkého i vysokého napětí, ale také jeho opravou a revizemi. Mezi jejich činnost patří bytové a průmyslové instalace, kabelové rozvody včetně zemních prací, veřejné osvětlení, montáž trafostanic, připojení fotovoltaických a ostatních výroben elektrické energie do distribuční soustavy a mnoho dalšího. Díky jejich práci na nízkém i vysokém napětí bylo připojeno nespočet domácností k elektrické síti, postaveno mnoho trafostanic, uvedlo se do provozu kabelové vedení a svítí lampy v nespočtu obcích.


Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení - zpracování projektové dokumentace

Energetika, liniové stavby, veřejné osvětlení - zpracování projektové dokumentace

Ptáte se, kde ji seženete? No přece u firmy AZ Elektroprojekce z Prahy. Úspěšně se věnujeme projekční a inženýrské činnosti a zhotovíme vám tak projektovou dokumentaci právě v těchto oborech. V naší firmě nezapomínáme ani na ty nejmenší detaily. Kromě projektové dokumentace v oblasti energetiky vám proto nabízíme také služby v oboru měření a regulace. Naše služby využijete například při měření a regulaci systému: - vzduchotechniky - klimatizace - topení - chlazení - zdravotní techniky S žádostí na projektovou dokumentaci nejen měření a regulace se na nás tak může obrátit skutečně kdokoliv.