Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

DILES Company s.r.o.

Materiály pro výstavbu a rekonstrukce vodovodů – potrubí, armatury, poklopy

Na dodávku všech materiálů pro vodovody, od potrubí, tvarovek přes vodárenské armatury, vodoměrné šachty, vodoměry a až po poklopy, objímky, těsnění, spojovací materiály či ocelové sloupky, pro inženýrské sítě se specializuje společnost DILES Company s.r.o. z Ostravy.

Odstránenie bariér dostupnosti vzdelávania v interiéri Gymnázia Antona Bernoláka v Námestove

Odstránenie bariér dostupnosti vzdelávania v interiéri Gymnázia Antona Bernoláka v Námestove

Cieľom debarierizácie Gymnázia Antona Bernoláka, je umožniť prístup k vzdelávaniu žiakom so zdravotným znevýhodnením. Existujúca architektonická dostupnost' je nepostačujúca, resp. zastaralá nespĺňa požadované parametre a normy v zmysle platnej legislatívy a neumožňuje komplexnú dostupnost' žiakov k učebným priestorom a učebniam so špecializovaným vybavením a laboratóriám s obmedzenou mobilitou.
Za týmto účelom sme pripravili projekt, ktorý odstráni bariéry pre žiakov v dostupnosti školskej infraštruktúry a umožni osobám s obmedzenou mobilitou realizovať vzdelávací proces a pobyt v škole bez obmedzení, nedostupnosti a nepriechodných bariér v interiéri školy.
Projekt sa realizuje v troch častiach zákazky za účelom odstránenia nedostupnosti.
Časť zákazky - A: Stavebné úpravy - stavebné práce interiéru pre vytvorenie bezbariérového vstupu do objektu školy, vstupu do školskej jedálne a vytvorenie hygienického zázemia pre žiakov a osoby s obmedzenou mobilitou.
Časť zákazky - B: Osobný výťah - Demontáž existujúceho nákladného výťahu a reinštalácia osobného výťahu pre imobilných študentov.
Časť zákazky - C: Šikmá schodisková plošina a stoličkový výťah pre imobilných - Inštalácia šikmej schodovej plošiny pri vstupe a inštalácia stoličkového výťahu na 3 schodiskové ramená.
Veřejná zakázka vložena:
29.05.2023 10:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Gymnázium Antona Bernoláka

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
26.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Gymnázium Antona Bernoláka

Zadavatel IČ:
00160717

Zadavatel ulice:
Mieru 307/23

Zadavatel PSČ:
029 01

Zadavatel obec:
Námestovo

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Kuľha

Zadavatel telefon:
+421 901 742 848

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.gabnam.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Modulární pásy a příslušenství – plastové moduly poháněné ozubenými koly

Chcete pořídit pro Vaší společnost pásy či jinou dopravní techniku fungující v různých směrech z plastových modulů poháněnými ozubenými koly? V tom případě se obraťte na společnost Transportní technika Tůma s.r.o. Společnost Transportní technika Tůma s.r.o. dodává modulární pásy pro otevřenou nebo uzavřenou plochu, s možností aplikace jako rovinné, spirální nebo rádiusové a postará se také o širokou škálu příslušenství jako jsou bočnice, unašeče, přechodové hřebeny a mnoho dalšího. Pořiďte si modulární pásy a kontaktujte nás ještě dnes!


Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Půjčovna VZV a manipulační techniky – pronájem vysokozdvižných vozíků za bezkonkurenční cenu

Chcete zvýšit efektivitu a bezpečnost při manipulaci s materiálem? Hledáte společnost pronajímajjící manipulační techniku a vysokozdvižné vozíky? V tom případě se obraťte na společnost DAMATECH, spol. s r. o. Společnost DAMATECH, spol. s r. o. má široký výběr vozíků různých typů, velikostí a nosností s možností pronájmu na krátkodobé i dlouhodobé období. Mezi výhody pronájmu se řadí úspora nákladů, flexibilita, snadná dostupnost a servis. Pronajměte si VZV za bezkonkurenční ceny a navštivte naši společnost ještě dnes!


Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností  Liebherr

Pronájem a přistavení autojeřábu na stavbu – kvalitní značka s vysokou nosností Liebherr

Potřebujete na stavbě jeřáb k zajištění bezpečného a efektivního zvedání různých břemen? Chcete aby bylo zajištěno i samotné přistavení? V tom případě se obraťte na společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. působící v okolí Olomouce, Přerova a Prostějova. Společnost REKOS Olomouc spol. s.r.o. pronajímá autojeřáby s vysokou nosností, které dokáží zvednout objemné a složité konstrukce. Vybírat je možné z různých typů autojeřábů, které jsou pravidelně kontrolovány a servisovány, tak aby splňovaly veškeré bezpečností standardy. Usnadněte si práci na stavbě s autojeřábem a kontaktujte nás co nejdříve!


Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Profesionální servis dopravních a manipulačních systémů – prodloužení životnosti pomocí servisních zásahů

Potřebujete zajistit servis Vašich dopravníků, dopravních a manipulačních systémů? Hledáte někoho, kdo zajistí pravidelnou údržbu i opravy? V tom případě se obraťte na společnost ROBOPAL s.r.o. Společnost ROBOPAL s.r.o. provádí kromě dodávky nových systémů i servis zařízení, pravidelné prohlídky, úpravy řídícího softwaru, rozšiřování mechanické a elektrické části a úpravy pro prodloužení životnosti. Při bezplatné návštěvě jsou následně navrženy možnosti pro prodloužení životnosti formou servisních zásahů. Mějte systémy v pořádku, prodlužte životnost pravidelným servisem a kontaktujte nás co nejdříve!


Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ruční, elektrické paletové a vysokozdvižné vozíky - bohatý výběr na našem e-shopu

Ve světě logistiky je klíčové mít spolehlivou a efektivní manipulační techniku. A právě společnost Linde Material Handling s.r.o. má k dispozici nejnovější přírůstky vozíků, které jsou nyní dostupné na jejich e-shopu. Základem každého skladu jsou paletové vozíky, které mohou být ruční a elektrické. Při manipulaci jsou synonymem pro flexibilitu a spolehlivost. V Linde Material Handling s.r.o. naleznete širokou škálu modelů, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a pracovním podmínkám. Pro manipulaci s těžkými břemeny ve větších výškách jsou ideálním vysokozdvižné vozíky, které jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a aby bylo možné využít plný potenciál každého vozíku, disponujeme také příslušenstvím a doplňky - od baterií a nabíječek po různé druhy vidlic a adaptérů. U nás naleznete vše, co potřebujete pro bezproblémovou práci.


Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Náhradní díly na vysokozdvižné vozíky pro různé typy – Toyota, Desta, Hyster, Linde a další

Hledáte spolehlivého prodejce náhradních dílů pro Vaše vysokozdvižné vozíky? Máte několik značek, ale chcete odebírat pouze od jednoho dodavatele? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS působící v okolí Olomouce, Přerova, Prostějova a Vyškova. Společnost VZV DESTA SERVIS dodává náhradní díly na vysokozdvižné vozíky značek Toyota, Desta, Hyster, Linde, Yale, Nissan, Mitsubishi, Caterpillar a Jungheinrich. Jedná se například o baterie, brzy, pneumatiky, vidlice, sedadla a světla. Mějte spolehlivého partnera pro dodávku náhradních dílů na VZV a kontaktujte nás ještě dnes!