FIRECLAY, odborníci na žárovzdorné vyzdívky a další služby pro průmyslové stavby slaví 30 let svého působení

FIRECLAY, spol. s r.o.

FIRECLAY, odborníci na žárovzdorné vyzdívky a další služby pro průmyslové stavby slaví 30 let svého působení

Firma FIRECLAY, spol. s.r.o. slaví 30 let svého působení. Je to společnost, která se zabývá širokou škálou činností v oblasti průmyslového stavitelství, žárovzdorných vyzdívek, azbestové likvidace a zemních prací. Byla založena v roce 1993 jako společnost specializující se na realizace a opravy žárovzdorných vyzdívek vysokoteplotních zařízení, pecí a kotlů. V tomto oboru se společnost řadí k nejvýznamnějším v celé zemi, díky své dlouholeté zkušenosti, odbornosti a kvalitě práce.

Hájenka Dubovo a hájenka Kľačany, novostavba

Hájenka Dubovo a hájenka Kľačany, novostavba

Predmetom zákazky sú stavebné práce na budovách v správe Lesov SR, ktoré sú situované mimo hlavnej uličnej zástavby. Jedná sa o demoláciu a následné novostavby dvoch budov, Hájeniek" v súlade s projektovou dokumentáciou.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Filip Danko

Zadavatel telefon:
+421 918 646 458

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní a kvalitní patrové dřevostavby na klíč

Moderní a kvalitní patrové dřevostavby na klíč

Uvažujete o stavbě patrové dřevostavby? Hledáte firmu, která staví dřevostavby na klíč včetně garáže? V tom případě se obraťte na firmu Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o. z Olomouce, která staví patrové dřevostavby v různých velikostech a dispozicích, takže si každý klient může vybrat dům přesně podle svých potřeb. Cena domu zahrnuje projekční činnost a na přání klienta i dispoziční úpravy, základovou desku na rovinatém terénu, obvodovou i vnitřní konstrukci domu, kanalizaci, vodoinstalaci, střešní konstrukci včetně krytiny, okna, elektroinstalaci a vytápění, podlahy, interiérové a vstupní dveře a výmalba V ceně je dále zahrnuto sanitární vybavení koupelny a obklady. U varianty domu s garáží dodáváme i garážová vrata s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním.


Nízkoenergetické, pasivní dřevostavby na klíč bez starostí – rychlá výstavba, vysoká kvalita za příznivou cenu

Nízkoenergetické, pasivní dřevostavby na klíč bez starostí – rychlá výstavba, vysoká kvalita za příznivou cenu

Chcete bydlet ve vlastním domě? Líbí se vám dřevostavby a hledáte firmu, která se postará o výstavbu dřevostavby na klíč? Kontaktujte společnost SOVYM s.r.o., která je odborníkem v oblasti výstavby moderních dřevostaveb. Mezi přednosti dřevostaveb patří rychlost jejich výstavby a také příznivá cenová relace a energetická úspora. Pokud se navíc rozhodnete o výstavbu dřevostavby naší firmou, zbavíte se veškerých starostí. V rámci dřevostavby na klíč zajistíme projektovou dokumentaci, vyřídíme stavební povolení, provedeme terénní úpravy a zemní práce, samotnou výstavbu domu a zařízení interiéru, i kolaudační řízení. Pokud se chcete dozvědět více o možnosti realizace nízkoenergetických nebo pasivních dřevostaveb, navštivte naše webové stránky nebo nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo osobně navštívit. Působíme nejen v Olomouckém kraji, ale také kdekoliv jinde v rámci celé České republiky.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Firemní budovy, kanceláře a reprezentativní showroomy - výstavba na klíč

Sháníte nové prostory pro své podnikání? Nechte si postavit vlastní objekt na klíč od firmy Homestead, s.r.o. ze Žďáru nad Sázavou, která se o vše špičkové postará. V okolí Vysočině realizujeme stavbu firemních budov, kanceláří nebo reprezentativních prodejních showroomů v moderním designu. Vytvoříme vám komfortní místo, kde se bude návštěvníkům líbit a zaměstnancům lépe pracovat. Využíváme pouze ověřené a certifikované materiály. Ve spolupráci s autorizovanými inženýry zajistíme návrh a zpracování projektu, poradenství (také co se týče financování), realizaci a finální předání stavby. Napište nebo zavolejte, a my vám zpracujeme cenovou kalkulaci zcela zdarma!


Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Sudolský nabízí moderní dřevěné domky a chaty, které jsou ideální pro relaxaci, skladování nářadí nebo jako zahradní kancelář. Tyto domky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají různé velikosti a provedení. Firma má mnoho spokojených klientů v Olomouci, v Praze i v Brně. Mimoto vyrábí také přístřešky na auto, terasy a pergoly. Tyto konstrukce jsou praktické a esteticky působivé, ať už potřebujete chránit své auto před povětrnostními vlivy nebo si vytvořit příjemný prostor na posezení venku. Pokud máte rádi saunování, můžete si pořídit sudovou saunu do své zahrady. Zkušený tým nabízí moderní sauny, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a skvěle se hodí pro relaxaci a regeneraci. Pro děti jsou k dispozici houpačky a prolézačky. Jejich dřevěné konstrukce jsou bezpečné a zábavné pro vaše nejmenší. Můžete si vybrat různé velikosti a provedení podle vašich potřeb. Ať už si přejete vytvořit příjemné posezení na své zahradě díky dřevěné pergoly anebo vybavit zahradní hřiště s prolézačkami, kontaktujte firmu Sudolský.


Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Stavební úpravy v administrativních budovách – výstavba kanceláří

Potřebujete provést stavební úpravy v administrativní budově? Chcete si nechat předělat kancelářské prostory nebo vybudovat úplně nové kanceláře? Obraťte se na stavební firmu EKOČEK, která se specializuje na stavební úpravy v administrativních budovách. Zajistíme stavbu tzv. domu v domě. V rámci administrativních budov Vám v daném prostoru postavíme zcela nové kancelářské prostory včetně kuchyňky a sociálního zařízení. Provádíme také dodatečné stavební úpravy a přestavby již realizovaných kanceláří. Působíme zejména v Jihomoravském kraji, v okolí Znojma, Brna a Mikulova, jsme ale schopni provést výstavbu kanceláří a jejich opravy kdekoliv na území ČR.