AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

SYNPO, akciová společnost

AKRYLMETAL, lakovací a nátěrový systém, špičková kvalita od firmy SYNPO a.s.

Nabízíme lakovací systém Akrylmetal pro lakování plastů, kovů a skel. Vyrábíme speciální druhy lakovacích systémů, jako jsou NANO a signální barvy, či antigraffity. Naše barvy a nátěrové hmoty prochází nadstandardní koloristickou výstupní kontrolou, zaručujeme nejvyšší kvalitu podloženou certifikovanými protokoly.

Hájenka Dubovo a hájenka Kľačany, novostavba

Hájenka Dubovo a hájenka Kľačany, novostavba

Predmetom zákazky sú stavebné práce na budovách v správe Lesov SR, ktoré sú situované mimo hlavnej uličnej zástavby. Jedná sa o demoláciu a následné novostavby dvoch budov, Hájeniek" v súlade s projektovou dokumentáciou.
Veřejná zakázka vložena:
23.05.2023 08:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
22.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Filip Danko

Zadavatel telefon:
+421 918 646 458

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Svěřte likvidaci a demolici průmyslových staveb do rukou profesionálů

Likvidace a demolice průmyslových staveb je důležitá služba, která umožňuje uvolnit prostor pro nové projekty a zároveň chránit životní prostředí. Firma M-recycling s.r.o. se specializuje na likvidaci těchto staveb. Naše společnost M-Recycling s.r.o. se zabývá likvidací, demolicí staveb a kotelen. Konkrétně se jedná o demolování staveb, kotelen, spaloven a konstrukcí z kovů, jako jsou například haly, mosty, sila, věže a další. Mimo to nabízíme také výkup železa a kovů, které jsou z těchto staveb získány. Naše společnost M-recycling s.r.o. má dlouholeté zkušenosti, kvalifikovaný personál a moderní techniku, která zaručuje bezpečnost, rychlost a spolehlivost při provádění těchto prací. Pokud hledáte profesionálního partnera pro likvidaci a demolici průmyslových staveb, neváhejte kontaktovat firmu M-recycling s.r.o.


Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, skladů - kompletní stavební servis od projektu po kolaudaci

Kompletní stavební servis včetně projektových služeb pro Vás na Moravě zajistí firma MM stavby Uherské Hradiště. Obraťte se na nás ohledně výstavby průmyslových objektů, výrobních, skladových hal i administrativních budov. Zakázky realizujeme na klíč od fáze projektu a studie stavby po kolaudaci a předání kompletního díla. Provádíme samozřejmě i rekonstrukce všech typů průmyslových staveb. V případě rekonstrukce se postaráme o odstranění stavebního odpadu i původního starého vybavení. Vlastními silami řešíme veškeré stavebně řemeslné práce i instalační práce s tím spojené.


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Moderní, odolná dřevostavba, roubenka - energeticky úsporné, ekologické bydlení

Moderní, odolná dřevostavba, roubenka - energeticky úsporné, ekologické bydlení

Chcete si postavit dům, který bude moderní, odolný, energeticky úsporný a ekologický? Pak byste měli zvážit dřevostavbu od firmy WALFER, s.r.o. Halenkovice u Vsetína, která se zabývá výrobou a montáží dřevostaveb, roubenek, nízkoenergetickýc srubových domů po celé ČR i v zahraničí. WALFER využívá nejmodernější technologie a materiály, které zaručují vysokou kvalitu, trvanlivost a komfort bydlení. Dřevostavby mají mnoho výhod. Moderní bydlení - dřevostavby jsou navrženy tak, aby byly funkční, prostorné a světlé, hodí se tedy do každého prostředí, ať už je to město, vesnice nebo příroda. Odolné stavby - domy jsou postaveny z kvalitního dřeva, ošetřeného speciálními nátěry a impregnací, proto odolají povětrnostním vlivům, hmyzu, plísním, konstrukce je schopna odolat větru, sněhu i zemětřesení. Energeticky úsporné domy - dřevo je vynikající izolant, proto tyto stavby mají nízkou spotřebu energie na vytápění, chlazení a osvětlení. Domy jsou vybaveny moderními systémy, jako je rekuperace, solární panely, tepelná čerpadla nebo krb, proto Vám pomohou ušetřit peníze. Ekologické bydlení - dřevo je obnovitelný a recyklovatelný materiál, dřevostavby tedy neprodukují žádné škodlivé emise ani odpady. Bydlení v nich je zdravé pro vás i pro vaše okolí. Pokud vás zaujaly naše dřevostavby, neváhejte a kontaktujte nás, připravíme vám individuální řešení výstavby - kompletní servis od návrhu, přes výrobu a montáž vašeho domu. S WALFER si splníte sen o krásném, pohodlném a šetrném bydlení.


Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Demolice, likvidace kovů a objemných kovových celků

Potřebujete zajistit demolici a likvidaci kovových materiálů, starých průmyslových hal, kotelny či komínů? V tom případě se obraťte na společnost Sběrna Havířov. Jednou z hlavních činností naší firmy jsou demoliční práce a likvidace kovových materiálů. Zajistíme komplexní demolice průmyslových celků. Před samotnou realizací navrhneme řešení – demontáže a demolice, odhadneme množství odpadu, a zpracujeme kalkulaci. Likvidaci provádíme dle všech bezpečnostních předpisů. Provádíme demontáže a profesionální likvidace žíhacích pecí a dalších průmyslových zařízení, sil, nádrží, násypek, lisů, dopravníků, ocelových komínů, betonáren a dalších průmyslových objektů. Také zajišťujeme řezání železa, oceli, litiny a nerezu. Našimi klienty jsou i společnosti, které požadují rozřezání kovových celků na menší části jako jsou bagry, jeřáby, vagony, staré lodě, cisterny a nebo stožáry. Práce provádíme především v regionech Ostrava, Karviná, Frýdek Místek a dalších okresech Moravskoslezského kraje. Obraťte se na nás, spolehněte se na zkušený tým s profesionálním přístupem a ohledem na životní prostředí.


Stavby občanské vybavenosti – kvalitně postavené a dokončené v termínu

Stavby občanské vybavenosti – kvalitně postavené a dokončené v termínu

Stavby občanské vybavenosti jsou důležitou součástí každého města nebo vesnice. Jsou to například nemocnice, kliniky, nákupní, sportovní nebo kulturní centra. Stavbou takovýchto budov z monolitického betonu se zabývá firma SPRING STSV s.r.o. z Prahy. SPRING STAV s.r.o. garantuje precizní architektonické řešení podle požadované funkce budovy, dohled nad kompletní výstavbou a kvalitně odvedené řemeslné práce. Ať se jedná o výstavbu školy, nemocnice nebo kulturního centra, vždy se snažíme dodržet připravený harmonogram a kvalitně odvedenou práci odevzdat ve sjednaném termínu.