Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

FLOMAT s.r.o.

Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

Vstupní čisticí rohože jako praktická i estetická součást vstupních prostor administrativních budov, komerčních prostor, hotelů a restaurací i obytných domů tvoří nabídkový sortiment specializovaného prodejce FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě. Sortiment vstupních rohoží je rozšířen o venkovní i interiérové čisticí zóny včetně doplňků a příslušenství. Vyberte si z naší pestré nabídky vstupních čisticích rohoží a čisticích zón v e-shopu na webových stánkách flomat.cz nebo využijte našeho velkoobchodního prodeje.

Zelenina a ovocie II

Zelenina a ovocie II

Obstaranie potravín v rozsahu CPV.
Veřejná zakázka vložena:
22.05.2023 09:07

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
19.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ústav na výkon trestu odňatia slobody Hrnčiarovce nad Parnou

Zadavatel IČ:
00738263

Zadavatel ulice:
Priečinok 72

Zadavatel PSČ:
918 65

Zadavatel obec:
Hrnčiarovce nad Parnou

Kontaktní osoba:
Peter Bunček

Zadavatel telefon:
+421 332 832 803

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.zvjs.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

15300000-1
Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Sezónní ovoce a zelenina k uskladnění – jablka a bílé, žluté i červené cibule;

Chcete si pochutnat na lahodných a čerstvých jablkách a cibulích po celý rok? V tom případě je nakupte u společnosti Drago spol.s r.o., která má mnoho odrůd, které jsou ideální pro dlouhodobé skladování. Mnoho druhů jablek a cibulí jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Plody prodávané společností Drago spol.s r.o. jsou pěstovány ekologicky, pečlivě sklízeny, tříděny a baleny. Posilte Vaše zdraví, mějte zásobu jablek a cibulí na dlouhou dobu a objednejte si ještě dnes!


Vždy čerstvá zelenina a ovoce -  zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Vždy čerstvá zelenina a ovoce - zásobování nejen pro školy, restaurace, nemocnice

Náš velkoobchod je zde pro vás již řadu let a stále se snažíme zajistit co nejkvalitnější služby - pokud hledáte opravdu čerstvou zeleninu a ovoce, pak se na nás obraťte. Zajistíme zásobování pro jídelny, restaurace, hotely, stravovací zařízení, školy i školky, nemocnice nebo maloobchody. Vyberete si u nás: - brambory, saláty, rajčata, okurky, kedlubny, zelí, papriky - cibuli, česnek - bylinky - jablka, hrušky, mandarinky, melouny, banány, pomeranče - žampióny, hlívu ústřičnou - mrkev, petržel, celer. Pořádnou dávku vitamínů vám zajistí Zepo-Kubíček Václav v Břeclavi nedaleko Hodonína!


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Využijte možnost zakoupit brambory na uskladnění přímo od pěstitele - firmy Arbia s.r.o. Zlín. Rané konzumní brambory v prodeji od června do srpna, od září až do prosince je pak možný odběr pozdních brambor k uskladnění v 25kg pytlech. Možnost je rozdělení i do menších balení. Firma Arbia je tradiční český producent brambor, který zásobuje klienty ve Zlíně, Otrokovicích i Napajedlech ranými i pozdními bramborami pro uskladnění. Zapomeňte na předražené brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na číslech 725208082, 603513680.


Jablka, cibule, červená řepa, brambory a kořenová zelenina - mrkev, celer na uskladnění

Jablka, cibule, červená řepa, brambory a kořenová zelenina - mrkev, celer na uskladnění

Pro chladné období roku je vhodné mít doma po ruce ovoce jako zásobu vitamínů. Přijďte si nakoupit jablka vhodné na uskladnění do zahradnictví Tlumačov. Talašovo zahradnictví s.r.o. má z podzimní sklizně na prodej i mrkev, celer, červenou řepu, cibuli a brambory k uskladnění. K uskladnění u nás na prodej: - jablka GALA, RUBINOLA, JAMES GRIEVE - hrušky WILLIAMSOVA, LUCASOVA - čerstvá kořenová zelenina - mrkev, celer - červená řepa - cibule. Stále na prodej i brambory na uskladnění. Poradíme Vám, jak vhodně uskladnit ovoce i zeleninu, aby Vám vydrela co nejdéle čerstvá.


Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Konzumací superpotravin udržujeme své tělo v lepší kondici, příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu i krevní tlak. Zahrňte pravidelně do svého jídelníčku kysané zelí, kvašenou zeleninu kimči, jde o přírodní probiotika, výrazně tak podpoříte imunitu. Na prodejně Talašovo zahradnictví Tlumačov zakoupíte právě tyto speciality i plněné papriky zelím, kvašáky. Fermentovaná zelenina kimchi - kimči je národní korejská pochoutka, zeleninový salát se směsí chilli, česneku, zázvoru a sojové omáčky. Je to živá potravina plná vitamínů, minerálů, antioxidantů a laktobacilů. Kořeněné kysané zelí sami vyrábíme - obsahuje spoustu vitamínu C, vlákniny a probiotik, jeho konzumace pomáhá detoxikovat organismus a zlepšit imunitu. Kysané zelí u nás zakoupíte celoročně. Na podzim si pak můžete přijít zakoupit zelí krouhané i ochucené, které si doma naložíte do kameninového hrnce či sudu.