Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Predmetom zákazky je vybudovanie časti oddychovej zóny športového areálu Pod kopcom na parcele registra C-KN 998/3 a E-KN 1466/2 v kat. úz Moldava nad Bodvou. Projekt rieši realizáciu dvoch drevených chatiek pod lesom, ktoré sa budú využívať na grilovačky, oslavy, pre možnosť oddychu a posedenia turistov, návštevníkov areálu. Chatky budú mať uzatvorený priestor, ktorý sa bude dať uzamknúť, a zastrešenú terasu. Chatka č.1 bude väčšia s celkovou plochou 48 m2 a chatka č.2 bude o celkovej výmere 18m2. Stavby budú prepojené chodníkom, ktorý povedie poza multifunkčné ihrisko. Pri chodníku a pri chatkách sa osadí mobiliár - pivné sety, lavičky a koše. Priestor sa vyplní vzrastlými stromami v počte 5 ks.. Spevnenie svahu bude zabezpečené gabiónmi s lomovým kameňom. Odvedenie vody stekajúcej zo svahu bude zabezpečené drenážnymi rúrami do dvoch drenážnych jám.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Moldava nad Bodvou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Moldava nad Bodvou

Zadavatel IČ:
00324451

Zadavatel ulice:
Školská 2

Zadavatel PSČ:
045 01

Zadavatel obec:
Moldava nad Bodvou

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Drenková

Zadavatel telefon:
+421 911 922 255

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Zvelebte si zahrady – výroba zahradní dřevostavby, domku, přístřešku, pergoly i sudové sauny

Sudolský nabízí moderní dřevěné domky a chaty, které jsou ideální pro relaxaci, skladování nářadí nebo jako zahradní kancelář. Tyto domky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a mají různé velikosti a provedení. Firma má mnoho spokojených klientů v Olomouci, v Praze i v Brně. Mimoto vyrábí také přístřešky na auto, terasy a pergoly. Tyto konstrukce jsou praktické a esteticky působivé, ať už potřebujete chránit své auto před povětrnostními vlivy nebo si vytvořit příjemný prostor na posezení venku. Pokud máte rádi saunování, můžete si pořídit sudovou saunu do své zahrady. Zkušený tým nabízí moderní sauny, které jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a skvěle se hodí pro relaxaci a regeneraci. Pro děti jsou k dispozici houpačky a prolézačky. Jejich dřevěné konstrukce jsou bezpečné a zábavné pro vaše nejmenší. Můžete si vybrat různé velikosti a provedení podle vašich potřeb. Ať už si přejete vytvořit příjemné posezení na své zahradě díky dřevěné pergoly anebo vybavit zahradní hřiště s prolézačkami, kontaktujte firmu Sudolský.


Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Stylový teakový nábytek - lavice, houpačky, stoly, věšáky, komody a mnoho dalšího

Chcete si pořídit krásný, kvalitní, odolný a stylový nábytek z teakového dřeva? V tom případě si jej pořiďte od společnosti TPZ, s.r.o., která se zaměřuje na maloobchodní prodej nábytku a dalšího vybavení. Společnost TPZ, s.r.o. prodává teakový nábytek. Teakové dřevo je velmi tvrdé a pevné, má příjemnou medovou až čokoládovou barvu, je odolné vůči vlhkosti, houbám a škůdcům a vhodné do interiéru i exteriéru. Zakoupit je možné lavice, stoly, židle, bary, sety, věšáky, komody, houpačky, lehátka a mnoho dalšího. Mějte nábytek, který Vám bude sloužit celý život a navštivte naši prodejnu co nejdříve!


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Moderní bioklimatické pergoly z hliníkových lamel - prostor pro váš odpočinek

Bioklimatické pergoly představují inovativní řešení pro ty, kteří si chtějí užívat pohodlí svého venkovního prostoru bez ohledu na počasí. Každá bioklimatická pergola od BRAVE OUTDOOR s.r.o. má možnost přizpůsobení se individuálním potřebám zákazníka. Před realizací každého projektu společnost BRAVE OUTDOOR s.r.o. navrhuje zákazníkům 3D vizualizaci, aby si mohli lépe představit, jak bude pergola vypadat v jejich prostoru. Tento přístup zajišťuje, že konečný výsledek bude přesně odpovídat očekáváním a potřebám klienta. Bioklimatické pergoly umožňují regulovat průchod světla a proudění vzduchu díky nastavitelným lamelám. To poskytuje ideální možnost přizpůsobit si pergolu podle aktuálních povětrnostních podmínek a vašich individuálních preferencí.


Levné zahradní dřevěné domky, zakázková výroba z kvalitního dřeva

Levné zahradní dřevěné domky, zakázková výroba z kvalitního dřeva

Máte chatu nebo zahradu a potřebujete někam uložit nářadí, nábytek nebo jiné vybavení? Moderním a praktickým řešením jsou dřevěné zahradní domky od firmy Jan Šuster. Dřevěné zahradní domky vyrábíme na zakázku, v různých rozměrech, s rychlým dodáním včetně montáže. Navíc zajistíme přijatelnou cenu. Vše vyrobíme na míru dle Vašich představ. Spokojené zákazníky máme již v Opavě, Ostravě i Vítkově. Pokud máte zájem o více informací, pak nás neváhejte kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme a pomůžeme.


Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Dřevěné konstrukce, výroba trámových konstrukcí Náchod, montované domy, roubenky, krovy

Představujeme Vám firmu IQ KONSTRUKT s.r.o. Náchod, která se zabývá projekcí a celkovou realizací široké škály dřevěných konstrukcí včetně atypických staveb. Potřebujete rychle bydlet? Chcete si nechat postavit pěknou dřevěnou roubenku, pergolu, altán či zimní zahradu? Máte obavy jak dlouho to bude trvat? Naše firma IQ KONSTRUKT s.r.o. z okresu Náchod Vám garantuje rychlou realizaci, třeba možnost bydlení cca do půl roku. Díky technologiím a strojnímu CNC vybavení naše stavby dosahují té nejvyšší kvality bez zbytečných průtahů a odpadu. Odborná realizace dřevostaveb: – rodinné domy: montované domy, roubenky – konstrukce krovů – zahradní konstrukce: pergoly, zimní zahrady, altány – zemědělské a atypické konstrukce Pokud Vás naše služby zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Čáslavky 11, Dolany okres Náchod.