Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC

Ražená dlažba Artbeton, imitace skály Torkret, venkovní obklady Naturstone

Vyrábíme železobetonové desky Artbeton imitující přírodní materiály. Provádíme nástřik betonové směsi metodou Torkret pro zpevnění zdi, imitaci umělého kamene a skalních masivů. U nás získáte vysoce odolné a mrazuvzdorné venkovní obklady Naturstone, které dokonale imitují kamenný obklad.

Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Predmetom zákazky je vybudovanie časti oddychovej zóny športového areálu Pod kopcom na parcele registra C-KN 998/3 a E-KN 1466/2 v kat. úz Moldava nad Bodvou. Projekt rieši realizáciu dvoch drevených chatiek pod lesom, ktoré sa budú využívať na grilovačky, oslavy, pre možnosť oddychu a posedenia turistov, návštevníkov areálu. Chatky budú mať uzatvorený priestor, ktorý sa bude dať uzamknúť, a zastrešenú terasu. Chatka č.1 bude väčšia s celkovou plochou 48 m2 a chatka č.2 bude o celkovej výmere 18m2. Stavby budú prepojené chodníkom, ktorý povedie poza multifunkčné ihrisko. Pri chodníku a pri chatkách sa osadí mobiliár - pivné sety, lavičky a koše. Priestor sa vyplní vzrastlými stromami v počte 5 ks.. Spevnenie svahu bude zabezpečené gabiónmi s lomovým kameňom. Odvedenie vody stekajúcej zo svahu bude zabezpečené drenážnymi rúrami do dvoch drenážnych jám.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Moldava nad Bodvou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Moldava nad Bodvou

Zadavatel IČ:
00324451

Zadavatel ulice:
Školská 2

Zadavatel PSČ:
045 01

Zadavatel obec:
Moldava nad Bodvou

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Drenková

Zadavatel telefon:
+421 911 922 255

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zasněžovací systémy Vrchlabí -  plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Zasněžovací systémy Vrchlabí - plný servis v oblasti zasněžovacích systémů

Vlastníte sjezdovku a potřebujete mít jistotu sněhu po celou zimní sezónu? Hledáte spolehlivého dodavatele zasněžovacích systémů pro svůj lyžařský areál? Pak oslovte naší firmu ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Naše firma nabízí montáž a servis v oblasti zasněžovacích systémů. Komplexní služby zahrnují návrh, projektování, realizaci i zaškolení obsluhy. Navíc se postaráme o vyřízení agendy na úřadech. Co se týká montážních prací, jsme schopni zrealizovat zasněžovací systémy včetně vodního hospodářství. Veškeré práce obstarají naši montážní pracovníci s vlastními prostředky.


Moderní, odolná dřevostavba, roubenka - energeticky úsporné, ekologické bydlení

Moderní, odolná dřevostavba, roubenka - energeticky úsporné, ekologické bydlení

Chcete si postavit dům, který bude moderní, odolný, energeticky úsporný a ekologický? Pak byste měli zvážit dřevostavbu od firmy WALFER, s.r.o. Halenkovice u Vsetína, která se zabývá výrobou a montáží dřevostaveb, roubenek, nízkoenergetickýc srubových domů po celé ČR i v zahraničí. WALFER využívá nejmodernější technologie a materiály, které zaručují vysokou kvalitu, trvanlivost a komfort bydlení. Dřevostavby mají mnoho výhod. Moderní bydlení - dřevostavby jsou navrženy tak, aby byly funkční, prostorné a světlé, hodí se tedy do každého prostředí, ať už je to město, vesnice nebo příroda. Odolné stavby - domy jsou postaveny z kvalitního dřeva, ošetřeného speciálními nátěry a impregnací, proto odolají povětrnostním vlivům, hmyzu, plísním, konstrukce je schopna odolat větru, sněhu i zemětřesení. Energeticky úsporné domy - dřevo je vynikající izolant, proto tyto stavby mají nízkou spotřebu energie na vytápění, chlazení a osvětlení. Domy jsou vybaveny moderními systémy, jako je rekuperace, solární panely, tepelná čerpadla nebo krb, proto Vám pomohou ušetřit peníze. Ekologické bydlení - dřevo je obnovitelný a recyklovatelný materiál, dřevostavby tedy neprodukují žádné škodlivé emise ani odpady. Bydlení v nich je zdravé pro vás i pro vaše okolí. Pokud vás zaujaly naše dřevostavby, neváhejte a kontaktujte nás, připravíme vám individuální řešení výstavby - kompletní servis od návrhu, přes výrobu a montáž vašeho domu. S WALFER si splníte sen o krásném, pohodlném a šetrném bydlení.


Výroba dětských dřevěných domků a altánů – ve variantách se skluzavkou a šikmým nástupem

Výroba dětských dřevěných domků a altánů – ve variantách se skluzavkou a šikmým nástupem

Chcete svým dětem zajistit hodiny zábavy a radosti a pořídit originální a kvalitní zahradní domeček? V tom případě se obraťte na společnsot Dřevoslav, s.r.o. Společnost Dřevoslav, s.r.o. vyrábí dětské domky z masivního smrkového dřeva se stabilní konstrukcí, zaoblenými hranami a snadnou montáží. Domečky se skluzavkou jsou k dispozici v různých velikostech a designech a vhodné pro větší i menší zahrady. Dopřejte svým dětem zábavu na čerstvém vzduchu a objednejte si dřevěné domky ještě dnes!


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Vybavení stájí na klíč - výroba venkovních i vnitřních boxů pro koně

Vybavení stájí na klíč - výroba venkovních i vnitřních boxů pro koně

Boxy pro koně jsou vyráběny z kvalitního dřeva, kovu a plastu. Jsou odolné proti povětrnostním vlivům, požáru a hmyzu. Firma Equicov s.r.o. Vám zajistí nejvyšší standard, pohodlí a hygienu pro vaše koně - objednejte si vybavení stájí na klíč od profesionálů. Box pro koně je vybaven podestýlkou, napáječkou, krmítkem a oknem s mřížkou. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly dostatek prostoru, světla a vzduchu. Vyrábí také venkovní boxy pro koně, které jsou vhodné pro pastevní chov - jsou opatřeny střechou, která chrání koně před sluncem, deštěm a sněhem. Venkovní boxy jsou také spojeny s ohradami a přístřešky, které umožňují koním volný pohyb a odpočinek. Samozřejmostí je kompletní montáž a servis boxů včetně dopravy, instalace a údržby. Firma Equicov s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem pro výrobu venkovních i vnitřních boxů pro koně. Dlouholeté zkušenosti a spokojené zákazníky má po celé České republice i v zahraničí.