Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Úprava športového areálu Pod kopcom časť C - etapa II

Predmetom zákazky je vybudovanie časti oddychovej zóny športového areálu Pod kopcom na parcele registra C-KN 998/3 a E-KN 1466/2 v kat. úz Moldava nad Bodvou. Projekt rieši realizáciu dvoch drevených chatiek pod lesom, ktoré sa budú využívať na grilovačky, oslavy, pre možnosť oddychu a posedenia turistov, návštevníkov areálu. Chatky budú mať uzatvorený priestor, ktorý sa bude dať uzamknúť, a zastrešenú terasu. Chatka č.1 bude väčšia s celkovou plochou 48 m2 a chatka č.2 bude o celkovej výmere 18m2. Stavby budú prepojené chodníkom, ktorý povedie poza multifunkčné ihrisko. Pri chodníku a pri chatkách sa osadí mobiliár - pivné sety, lavičky a koše. Priestor sa vyplní vzrastlými stromami v počte 5 ks.. Spevnenie svahu bude zabezpečené gabiónmi s lomovým kameňom. Odvedenie vody stekajúcej zo svahu bude zabezpečené drenážnymi rúrami do dvoch drenážnych jám.
Veřejná zakázka vložena:
19.05.2023 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Moldava nad Bodvou

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
18.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Moldava nad Bodvou

Zadavatel IČ:
00324451

Zadavatel ulice:
Školská 2

Zadavatel PSČ:
045 01

Zadavatel obec:
Moldava nad Bodvou

Kontaktní osoba:
Ing. Katarína Drenková

Zadavatel telefon:
+421 911 922 255

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45212000-6
Stavebné práce na stavbe budov pre voľný čas, šport, kultúru, ubytovanie a reštauračné stravovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kvalitní dřevěné doplňky pro cyklostezky

Kvalitní dřevěné doplňky pro cyklostezky

Sháníte firmu, která Vám na zakázku vyrobí dřevěné prvky z masivu vhodné pro cyklostezky? Kvalitně zpracované doplňky vyrábí na zakázku firma Dřevoslav ze Slavonic. Z jejich sortimentu si můžete vybrat prvky jako odpočívadla, lavice, stoly, stojany na kola, směrovky, infotabule, ale i odpadkové koše či mobilní WC. Zakládáme si na preciznosti. Kontaktujte nás!


Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Výroba dřevěné terasy, pergoly, altánu, plotu na zakázku – precizní truhlářské práce

Truhláři v Kroving s.r.o. se specializují na výrobu a montáž pergol, altánu a dalších dřevěných přístřešků, které Vám zvelebí Vaše bydlení. Můžete se na společnost také obrátit v případě výroby plotu, oken a obložení domu či podhledů ze dřeva. Zhotoví Vám na zakázku atypické dřevěné konstrukce velkých formátů, přístřešky nebo střešní okna, které se stávají dnes velmi oblíbeným prvkem a obohatí Váš rodinný dům. Jejich práce je precizní, nabízí kvalitní propracování. Proto neváhejte a kontaktujte Kroving s.r.o.


Výstavba rodinných domů a nízkoenergetických ekonomických dřevostaveb

Výstavba rodinných domů a nízkoenergetických ekonomických dřevostaveb

Chtěli by jste si v Humpolci či Pelhřimově nechat postavit nízkoenergetickou ekonomickou dřevostavbu či moderní rodinný dům na klíč a nevíte na koho se obrátit? Pak je tu firma Homestead, s.r.o., která zajistí vše od poradenství přes financování, projektování až po finální výstavbu. Postavíme nízkoenergetické ekonomické dřevostavby, bungalovy i rodinné domy na klíč. Zařídíme projektovou dokumentaci, finance,výstavbu i fasádu. Domy jsou postaveny do 5 měsíců od podpisu smlouvy. Stavíme dle certifikovaných systémů. Naše stavby mají nadstandardně tepelně izolační vlastnosti a jsou moderní. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Zahradní nábytek pro pohodlné a stylové dny na zahradě - vychutnejte si krásné dny se společností Společnost Artspect v Humpolci

Zahradní nábytek pro pohodlné a stylové dny na zahradě - vychutnejte si krásné dny se společností Společnost Artspect v Humpolci

Užijte si dokonalé relaxační chvíle na zahradě s naším širokým sortimentem zahradního nábytku a dekorací. Nabízíme vám kvalitní houpačky, které vám poskytnou pohodlí a zábavu. Připravte si zahradu plnou květinových výšivek a věder s rostlinami. Pro vaše domácí mazlíčky máme pohodlné psí boudy, ve kterých budou mít svůj vlastní prostor. Zveme také ptáčky do našich ptačích budek, které poskytnou útočiště a hnízdní místo. Pro společné posezení na zahradě si vyberte z naší nabídky zahradních stolů, židlí a setů. Ozdobte zahradu elegantními větrnými mlýny a vytvořte tak výjimečnou atmosféru. Nezapomínáme ani na děti, protože nabízíme dětská pískoviště, kde se mohou hrát a tvořit. Pokud preferujete rustikální styl, zkuste naše dřevěná kola, která dodají zahradě osobitý charakter. Užijte si také odpočinek na našich zahradních lavicích. U nás najdete veškerý zahradní nábytek a dekoraci, kterou si můžete představit, a to vše na jednom místě. Navíc, při včasné registraci získáte 10% slevu na vše. Vychutnejte si krásné dny na zahradě s námi!


Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Precizní šití plátěné stříšky na zahradní houpačku, výroba plachet na altán

Potřebujete po zimě dát do pořádku starou houpačku, které chybí stříška? Nebo Vám zatéká do altánu děravou plachtou na střeše? Pak má společnost KARPJAK pro Vás řešení. Ušije pro Vás novou náhradní nepromokavou stříšku na houpačku i na altánek dle Vámi dodaných rozměrů. Plachty jsou odolné proti vodě z fólie nebo plátěné. Chrání před sluníčkem a jeho škodlivým UV zářením. Nepromokavé plachty ochrání altán před největším náporem deště a Vy si můžete při jemném letním deštíčku i nadále užívat posezení na zahradě. Při relaxaci na houpačce jistě oceníte, že Vám do očí nebude svítit sluníčko a budete navíc chráněni před UV zářením. Neváhejte kontaktovat nás a my se postaráme o to, aby jste si mohli nerušeně užívat léto a pohodu.


Výroba a montáž dřevěných teras a zahradních altánů pro relaxaci a odpočinek

Výroba a montáž dřevěných teras a zahradních altánů pro relaxaci a odpočinek

Uvažujete o vlastní zahradní pergole? Líbí se Vám dřevěné terasy a hledáte firmu, která Vám vyrobí terasu na míru podle Vašich představ? Obraťte se na firmu Josef Opluštil, která se postará o kompletní realizaci zahradních altánů i teras. V případě stavby zahradního altánu zajistíme pokládku podlahy pro altán a jeho následnou výrobu a montáž. Postaráme se i o jeho zastřešení. Velikost a tvar altánu přizpůsobíme Vašim požadavkům a možnostem. Skvělým doplňkem exteriéru domu a místem pro odpočinek je i terasa, kterou Vám taktéž namontujeme.