Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu: hydroizolácie; odkvapový systém; zateplenie; strešná krytina, sanačné omietky; sadrokartón; betónové výrobky; strešné okná; doplnkové materiály.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Zadavatel IČ:
50552597

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 454/3

Zadavatel PSČ:
059 34

Zadavatel obec:
Spišská Teplica

Kontaktní osoba:
Ing. Rastislav Tapšák

Zadavatel telefon:
+421 911 976 973

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zateplení a izolace Pardubice - kompletní izolační materiál

Zateplení a izolace Pardubice - kompletní izolační materiál

DOLUR stavebniny s.r.o. Pardubice Stavebniny Dolur jsou vhodné pro malou i velkou stavbu. Pro ty co staví nebo provádí rekonstrukci, máme skvělou nabídku stavebního a izolačního materiálu. Zateplení a izolace dělíme dle použitého materiálu: 1) pěnové a extrudované polystyreny 2) skelné a čedičové vaty 3) ostatní tepelné izolace Při zakoupení stavebního materiálu za určitých podmínek využít dopravu zdarma nebo montážní služby odborným personálem.


Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Montáž střešních oken a tepelná izolace podkroví – realizace obytných prostor v podkroví

Potřebujete v podkroví Vašeho domu vytvořit další obytné prostory? Hledáte v okolí Vyškova a Brna firmu, která zajistí montáž střešních oken a zateplení podkroví? Kompletní realizaci podkroví zajistí firma Josef Opluštil – tesařství, pokrývačství, klempířství. Postaráme se o veškeré úpravy střechy. Do střechy namontujeme střešní okna podle Vašeho výběru (spolupracujeme s výrobcem střešních oken značky Velux) a následně provedeme i tepelnou izolaci podkroví, aby se Vám v nově vzniklých obytných podkrovních prostorech příjemně bydlelo v zimě i v létě. Položíme i podlahu a zrealizujeme i podhledy a stěny.


Prodej interiérových dveří značek INVADO, PORTA a ERKADO za zajímavou cenu

Prodej interiérových dveří značek INVADO, PORTA a ERKADO za zajímavou cenu

Hledáte interiérové dveře do svého domu nebo bytu? Pak navštivte e-shop společnosti Š+N MIRADE. Zabýváme se výrobou a prodej dveří značek INVADO, PORTA a ERKADO. V nabídce naleznete kvalitní interiérové dveře a zárubně, posuvné systémy i kování. Vyrábíme dřevěné vnitřní dveře a zárubně v široké paletě dřevin. Zabýváme se návrhem, výrobou, prodejem a servisem kvalitního kompletního nábytku za zajímavou cenu. V našem portfóliu dveří naleznete posuvky, plné, dvoukřídlé, celoskleněné bezpečnostní, vchodové dveře, obložkové zárubně INVADO, PORTA a ERKADO. Zajišťujeme prodej a montáž pro klienty z Olomouce, Přerova a Prostějova.


Výroba a prodej betonových silničních panelů

Výroba a prodej betonových silničních panelů

Betonové silniční panely jsou praktickým a ekonomickým řešením pro výstavbu nebo opravu komunikací. Jedná se o prefabrikované dílce z železobetonu, které se snadno montují a demontují pomocí speciálních kotev. Silniční panely mají vysokou pevnost, odolnost a dlouhou životnost. Lze je použít pro dočasné i trvalé jízdní plochy, parkoviště, sklady, sběrné dvory, zemědělské stavby a další účely. Česká firma Andrla, která má více než 25 let zkušeností v oboru., vyrábí a prodává silniční panely ve dvou variantách: s nosností 6 tun a 20 tun. Panely mají rozměry 3000 x 1000 mm nebo 3000 x 2000 mm a tloušťku 150 mm nebo 215 mm. Zajistí také dopravu, pokládku a odborné poradenství. Více informací o produktech a cenách naleznete na našem webu


Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Exteriérové vchodové dveře - vstupní dveře s moderním vzhledem a bezpečnostním kováním

Vchodové dveře náš domov nejen chrání, ale jsou také jeho vizitkou. Exteriérové vstupní dveře od společnosti Baran-FMB, spol. s r.o. se vyznačují moderním vzhledem, osvědčenou konstrukcí, vícebodovým bezpečnostním kováním a variabilitou. Skvělý nadčasový vzhled a výběr z nepřeberného množství provedení uspokojí každý individuální požadavek, stačí si vybrat vlastní dveře z široké nabídky výplní, zasklení nebo členění příčkami. Vstupní dveře od společnosti Baran-FMB mají tyto vlastnosti: - vysoká pevnost - skvělé tepelně-izolační vlastnosti - odolnost vůči tepelným změnám - odolné povětrnostním vlivům - snadná údržba - originální design. Pokud toužíte po světle, doporučujeme celoprosklené výplně s pískovaným bezpečnostním dvojsklem či trojsklem. Jste-li zastáncem klasických vstupních dveří, pak vsaďte na vstupní dveře s příčkami dělicími křídlo na části, které lze osadit čirým, ornamentním či zrcadlovým izolačním zasklením. Ke všem dveřím rovněž nabízíme široký výběr bezpečnostních klik či madel v různých tvarech. Praktickými doplňky dveří je také elektrický zámek a vložky zámku s otočným knoflíkem. To vše a mnohem víc Vám nabídne firma Baran-FMB, spol. s r.o. se sídlem v Neplachovicích poblíž Opavy. neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.


ATRO-BETON, spol. s r. o. - specializace na prodej kvalitních betonových výrobků pro stavební průmysl

ATRO-BETON, spol. s r. o. - specializace na prodej kvalitních betonových výrobků pro stavební průmysl

ATRO-BETON, spol. s.r.o., s tradicí sahající do roku 1990, se stala renomovaným jménem v oblasti betonových stavebních prvků. Spolupracujeme s německou firmou Betonwerk Schwarz GmbH, od které jsme získali potřebnou technologii a know-how pro výrobu kvalitních stavebních materiálů, odpovídajících normě DIN 18908. Přestože naše historie sahá do doby, kdy jsme sami vyráběli betonové stavební prvky, dnes se ATRO-BETON soustředí primárně na prodej těchto materiálů. Nabízíme široký sortiment produktů, od betonových ohradníků pro prasata až po krmné žlaby z polymerbetonu, vhodné pro prasata i skot. Naše produkty jsou známé pro svou vysokou kvalitu, odolnost a snadnou instalaci. V současné době poskytujeme produkty pro domácí trh i export do řady evropských zemí, včetně Slovenska, Rakouska, Slovinska, Chorvatska a východního Německa. Naším cílem je nabídnout zákazníkům produkty, které jsou nejen silné a trvanlivé, ale také snadno manipulovatelné a instalovatelné. V ATRO-BETON se zavazujeme k poskytování prvotřídních služeb a produktů, které splňují potřeby našich zákazníků v oblasti stavebnictví a zemědělství.