Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu: hydroizolácie; odkvapový systém; zateplenie; strešná krytina, sanačné omietky; sadrokartón; betónové výrobky; strešné okná; doplnkové materiály.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Zadavatel IČ:
50552597

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 454/3

Zadavatel PSČ:
059 34

Zadavatel obec:
Spišská Teplica

Kontaktní osoba:
Ing. Rastislav Tapšák

Zadavatel telefon:
+421 911 976 973

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Truhlářské práce - montáž interiérových dveří, kuchyňské linky

Veškeré řemeslné práce v souvislosti s rekonstrukcí interiéru pro Vás zajistí Mikan Miroslav ze Zlína. Pokud hledáte spolehlivou firmu na dodávku a montáž interiérových dveří nebo kuchyňské linky, neváhejte se na nás obrátit. Dáme Vám vybrat z katalogů výrobce či dodavatelů kuchyní a dveří a zajistíme odbornou montáž. Zakázky pro truhlářské práce přijímáme pro celou ČR, nejen ve Zlínském kraji. Montujeme kuchyňské linky od dodavatele sektorových kuchyní i výrobců kuchyní na míru. Dle domluvy zajistíme i odvoz starého nábytku na skládku. Instalujeme do Vaší domácnosti či kanceláře klasické interiérové dveře do původní ocelových zárubní nebo nových obložkových. Také posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.


Kyvná střešní okna s integrovaným tepelným límcem a zavedenou ventilací

Kyvná střešní okna s integrovaným tepelným límcem a zavedenou ventilací

Hledáte v okolí Znojma a Moravského Krumlova firmu, která zajišťuje montáž a dodávku kyvných střešních oken? Potřebujete namontovat okno s integrovaným tepelným límcem? Společnost EVOokna se postará jak o dodávku, tak i montáž střešních oken. Dodáváme okna s integrovaným tepelným límcem a zabudovanou ventilací značky Keylite. Okno je vyrobeno z kvalitního borovicového impregnovaného a lakovaného profilu a je zaskleno dvojsklem. Okno je vybaveno ergonomickým madlem s funkcí mikro-ventilace.


Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Prodej stavebnin, hrubá stavba, obvodové zdivo a příčky Pardubice, základové pásy a desky

Stavebniny DOLUR Pardubice - to nejlepší pro vaši vysněnou stavbu. Prodáváme stavebniny, na které se můžete 100% spolehnout. Nabízíme stavební materiály tuzemského i zahraničního původu jak pro malou, tak pro velkou stavbu. Přehled stavebních materiálů, které výhodně nakoupíte ve firmě DOLUR: Stavební izolace MULTI THERM a systém TERRANOVA sádrokartony KNAUF střešní okna dánské firmy VELUX tepelné,zvukové a protipožární izolace ORSIL,ROCKWOOL a ISOVER pěnový polystyren DCD IDEAL extrudovaný polystyren STYRODUR aJACKODUR lepenky, cement a suché maltové směsi PRINCE COLOR minerální podhledy OWA a THERMATEX cihelný systém SUPERTHERM a JISTROP pórobetonový systém YTONG komíny SCHIEDEL  a další materiály. Uváděný sortiment držíme skladem a není pro nás problém ho k vám dopravit. Stavebniny DOLUR Pardubice drží krok se stavbou!


Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Chcete realizovat rekonstrukci svého domu nebo jste majitelem stavební firmy a hledáte spolehlivého dodavatele stavebnin s širokým výběrem produktů? V tom případě se obraťte na společnost STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. prodává fasádní a komínové systémy, betonové bloky a výrobky, tepelnou izolaci, dveře a zárubně, zdící materiály, maltové směsi, stavební chemii a vybírat je možné i z produktů železářství – kotouče, nářadí, elektroinstalaci a těsnění. Podívejte se na naše webové stránky a objednejte si stavebniny ještě dnes!


Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Hledáte kvalitní otvorové výplně? Velkoformátová okna a HS portály dodává v okolí Opavy a Ostravy společnost Baran - FMB, spol. s r.o. Náš sortiment distribuujeme v České republice i do zahraničí. HS portály jsou zdvižně-posuvné dveře, které představují komfortní a praktické řešení vstupu na balkon, nebo terasu jakékoliv moderní stavby. V našem sortimentu naleznete velkoformátová dřevěná, plastová a hliníková okna, ale také zdvižně-posuvné dveře HERMA HST85 - STANDARD a THERMA HST85 - PREMIUM s vynikající těsností, tepelnou a zvukovou izolací, vysokou nosností a odolností, bezbariérovým práhem a komfortní obsluhou. Na výběr máme širokou škálu dekoru, opláštění dle RAL vzorníku i ornamentních skel. Postaráme se o dodávku, montáž i následný servis. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.


Tlumiče hluku z větráků a ventilátorů na míru pro domácnosti i průmyslovou výrobu

Tlumiče hluku z větráků a ventilátorů na míru pro domácnosti i průmyslovou výrobu

Obtěžuje Vás hluk větráků a ventilátorů nejen doma, ale také v pracovním prostředí? Potřebujte zajistit Vašim pracovníkům adekvátní pracovní prostředí? Řešením jsou tlumiče hluku větráků a ventilátorů od společnosti ROMAn s.r.o. Tlumiče hluku se postarají o odhlučnění nejen domácností, ale také velkých prostor jako jsou výrobny všech odvětví průmyslu, kde jsou zdrojem hluku větráky, ventilátory nebo tepelná čerpadla. Bohaté zkušenosti společnosti ROMAn s.r.o. dovolují přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně a připravit řešení na míru s využitím certifikovaných RS panelů, které tato firma sama navrhla. Odhlučnění prostor pomocí tlumičů hluku z větráků a ventilátorů na míru žádejte u českého výrobce, společnosti ROMAn s.r.o.