Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

MIVOTOP s.r.o.

Klimatizace, chladicí zařízení do domácností i firem, montáž a servis klimatizačních jednotek

Nejen dodání, montáž a servis tepelných čerpadel a fotovoltaických systémů, ale také montáž a servis klimatizací a chladicích zařízení stropních, mobilních nebo nástěnných jsou součástí nabídky profesionálních služeb společnosti MIVOTOP s.r.o., sídlící v Opavě v Moravskoslezském kraji.

Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu

Dodanie stavebného materiálu: hydroizolácie; odkvapový systém; zateplenie; strešná krytina, sanačné omietky; sadrokartón; betónové výrobky; strešné okná; doplnkové materiály.
Veřejná zakázka vložena:
18.05.2023 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
16.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obecné služby Spišská Teplica s.r.o.

Zadavatel IČ:
50552597

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 454/3

Zadavatel PSČ:
059 34

Zadavatel obec:
Spišská Teplica

Kontaktní osoba:
Ing. Rastislav Tapšák

Zadavatel telefon:
+421 911 976 973

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44000000-0
pomocné výrobky pro konstrukce (mimo elektrické přístroje)"

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Překračujeme limity tradiční střešní krytiny - vítejte v budoucnosti s betonovou střešní krytinou BESK

Překračujeme limity tradiční střešní krytiny - vítejte v budoucnosti s betonovou střešní krytinou BESK

Všechny produkty BESK vynikají vysokou odolností a umožňují snadnou pokládku svépomocí. Betonová střešní krytina BESK přináší revoluční řešení pro vaši střechu. S širokou nabídkou střešních tašek, které zahrnují základní, krajové, půlené, a speciální protisněhové tašky, se postaráme o každý detail vaší střechy. Navíc, naše hřebenáče a betonové uzávěry hřebene dodají vaší střeše dokonalý vzhled a funkčnost. Sortiment BESK Základní Tašky: Univerzální řešení pro většinu střech. Krajové a Půlené Tašky: Ideální pro precizní řešení okrajů střechy. Protisněhové Tašky: Zabraňují sklouzávání sněhu a zvyšují bezpečnost. Hřebenáče: Pro estetické a funkční zakončení hřebenů a nároží. Speciální Betonové Uzávěry Hřebene: S různými vzory pro unikátní vzhled. Tašky pro Hromosvody: V pozinkovaném nebo měděném provedení pro ochranu před bleskem. Díky jednoduchému systému pokládky můžete instalaci naší betonové střešní krytiny provést svépomocí. Přiložené návody a online podpora vám zaručí, že vaše střecha bude perfektně připravena na všechny výzvy počasí. Poradenství a podpora Potřebujete pomoc s výběrem nejvhodnější střešní krytiny pro vaši střechu? Naše zákaznická linka BESK je tu pro vás. Zdarma vám sestavíme cenovou nabídku a poradíme s nejlepším řešením pro vaše potřeby. Kontaktujte nás Máte dotazy nebo potřebujete konzultaci? Neváhejte zavolat na zákaznickou linku BESK na čísle +420 495 588 125. Jsme zde, abychom vám pomohli s výběrem a instalací vaší nové betonové střešní krytiny. S betonovou střešní krytinou BESK získáte nejen esteticky přitažlivou, ale i extrémně odolnou střešní krytinu. Díky širokému sortimentu produktů a jednoduchému systému pokládky je BESK ideální volbou pro každého, kdo hledá kvalitu, odolnost a snadnou instalaci.


Střešní okna Velux a Roto – profesionální instalace včetně dodání všech doplňků

Střešní okna Velux a Roto – profesionální instalace včetně dodání všech doplňků

Chcete si pořídit střešní okna, která odolají nepřízni počasí a zároveň prosvětlí Vaše podkroví? V tom případě se obraťte na společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která je proslulá kvalitou a dlouhodobou odolností svých produktů. Společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. se specializuje na odbornou montáž střešních oken značek Velux a Roto, které mají vynikající izolační schopnosti a snižují náklady na vytápění. Zajištěno je také bezplatné poradenství a servis, čímž mají zákazníci jistotu, že investice do střešních oken se vyplatí. Přineste světlo do Vašeho života a nechte si od nás nainstalovat střešní okna co nejdříve!


Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

Řešení hluku z tepelného čerpadla nebo klimatizace protihlukovým krytem

Tepelná čerpadla a klimatizace jsou oblíbenou součástí nově postavených rodinných domů i starších zástaveb. Pro obyvatele mají mnoho nesporných výhod. Jejich provoz ale produkuje hluk, který může vést k nepříjemnostem se sousedy a v krajním případě až k sousedským válkám. Řešením, vedoucím k odstranění hluku z tepelného čerpadla či klimatizace jsou protihlukové kryty, které vyrábí na míru potřebám česká firma ROMAn s.r.o. Tyto protihlukové kryty jsou vyráběny z certifikovaných RS panelů. Nijak neomezí činnost čerpadla nebo klimatizace. Protihlukové kryty je možné vyrobit také jako "stavebnici", kterou si zákazník sám složí na základě vypracovaného návodu. Vyhněte se proto možným nepříjemnostem se sousedy a postarejte se o odhlučnění tepelného čerpadla nebo klimatizace od firmy ROMAn s.r.o. z Prahy, která Vám připraví ideální řešení. Součástí služeb této společnosti je i konzultační činnost včetně vypracování předběžné cenové kalkulace!


Kvalitní střešní krytina - betonové tašky různých druhů

Kvalitní střešní krytina - betonové tašky různých druhů

Stavíte dům a vybíráte to nejlepší pokrytí střechy? Neváhejte a přijďte se podívat k nám na nabídku střešní krytiny. Společnost Mediterran CZ s.r.o. se sídlem v Brně prodává střešní krytinu a je výhradním prodejcem střešního systému TERRAN. Prodáváme střešní systémy terran do kterých patří střešní tašky z probarveného betonu s vysokou mechanickou odolností. V prodeji máme střešní krytinu: -střešní krytina Danubia a Danubia EVO -střešní krytina Coppo -střešní krytina Rundo a Rundo EVO Rádi Vám s výběrem střešní krytiny, tašky. Odborně pomůžeme a se vším poradíme. Více informací a kompletní nabídku střešní krytiny naleznete na webových stránkách.


Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Prodej střešních krytin a okapových systémů - rekonstrukce, montáže střech na klíč

Plánujete renovaci střechy? O realizaci na klíč se Vám postará naše společnost PZ TRADING s.r.o. z Přerova. Zajišťujeme poradenství a zpracování cenového rozpočtu zcela zdarma, odbornou montáž i dodávku potřebného materiálu pro výstavbu. Dodáváme střešní prvky pouze od ověřených výrobců Tondach, Mediterran, KM Beta, Eternit, Cembrit, Lindab, Satjam, Keramet nebo Vedag: - střešní tašky (keramické, betonové), krytiny (vlnité, skládané, lehké, těžké, hliníkové) - desky (fasádní, funkční), bezpečnostní doplňky, plechy, profily, izolace a další. Také dodáváme okapy a okapové systémy z různých materiálů, a to standardní měděné, pozinkované, titanzinkové, hliníkové, barvené nebo plastové. Stačí si vybrat dle vlastních požadavků či účelu použití svodů a žlabů. Nezapomeňte vše zvolit tak, aby byla Vaše střecha řádně chráněná. Chcete-li opravit nebo jen zateplit střechu, kontaktujte nás. S námi vyřešíte vše na jednom místě.


Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Jezírková, hydroizolační fólie Aquaplast - PVC fólie odolná průsaku vody, protržení

Pro izolaci zahradních jezírek, rybníků a dalších vodních ploch je vhodná PVC hydroizolační fólie Aquaplast, kterou zakoupíte u firmy Centroplast, s.r.o. Provozovna Staré Město u Uherského Hradiště. Jezírková fólie Aquaplast je odolná průsaku vody, proražení i prorůstání kořínků rostlin. Vlastnosti: - tloušťka 0,6 - 1,00 mm - hmotnost 0,76 - 1,27 kg/m2. Vytvořit umělé okrasné jezírko je dnes s využitím hydroizolační fólie velmi snadné i levné. Výhody fólie Aquaplast: - dlouhodobá funkce udržení izolace jezírka - odolnost různým tvrdostem vody - odolnost proti mechanickému poškození fólie - dobrá elasticita a poddajnost - výborná svařitelnost fólie - přizpůsobivost členitosti podkladu jezírka - zdravotní, ekologická nezávadnost jezírka.