Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál

Pro realizaci projektu poptáváme tyto položky. Mohu poprosit o cenovou nabídku, popřípadě dostupnost?

vše zbarveno do žluta:
1) 365m2 žulové odseky, délka strany odseku min. 100 mm
2) 20m2 - žulové bloky 12 ks 1000 délka x 300šířka x 160 výška
3) 1414ks (112m) - žulové sloupky 8/10 v.200mm
4) 51m - žulová schodová hrana tvaru L š. 360mm, v. 200mm, tl.40mm
5) 114, 8m - žulová dlažba 200/200mm tl.40mm
6) žulové schody 19ks x 2000 x 300 x 160 a 5ks (9, 7 x 0, 3 + 7, 7 x 0, 3 + 5, 7 x 0, 3 + 3, 7 x 0, 3 + 2 x 0, 3) x 166, 6 výška stupně = celková délka 28, 9 m x 0, 3 m šířka x 0, 166 výška"


Děkuji a přeji krásný den
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2023 08:45

Platnost poptávky:
09.06.2023 08:41

Kontaktní osoba:
Ivana Brázdilová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 ?+420721899223

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Obrovský výběr stavebnin – fasády, izolace, komíny, dveře, dlažby a mnoho dalšího

Chcete realizovat rekonstrukci svého domu nebo jste majitelem stavební firmy a hledáte spolehlivého dodavatele stavebnin s širokým výběrem produktů? V tom případě se obraťte na společnost STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. STAVEBNINY ANDRLA s.r.o. prodává fasádní a komínové systémy, betonové bloky a výrobky, tepelnou izolaci, dveře a zárubně, zdící materiály, maltové směsi, stavební chemii a vybírat je možné i z produktů železářství – kotouče, nářadí, elektroinstalaci a těsnění. Podívejte se na naše webové stránky a objednejte si stavebniny ještě dnes!


Provětrávané fasády, cihlové fasádní obklady - bezúdržbový systém zateplení

Provětrávané fasády, cihlové fasádní obklady - bezúdržbový systém zateplení

Originálního a jedinečného vzhledu stavby docílíme vhodnou volbou fasády, u rodinných domů mají kouzlo cihlové fasády u průmyslových budov jsou vhodným řešením povětrávané fasády. V regionu Kroměříž, Zlínský kraj i Olomoucký kraj - Přerov působí společnost TECH-VOLT, s.r.o., která se na fasády specializuje. Proč právě cihlová fasáda ? Kompletní cihlové obložení i cihlové obklady na části domu fasádu zcela změní. Moderní technologie, která se v dnešní době používá, umožňuje dokonalejší provedení aniž by zanikl charakteristický design. Fasáda z cihel je bezúdržbová. Proč provětrávaná fasáda ? Moderní design jde do popředí i u obchodních center a průmyslových budov, díky variabilitě jsou velmi často voleny provětrávané fasády, jde o bezúdržbový systém zateplení fasád. Vhodná volba u nových staveb i při rekonstrukci objektu.


Volná pokládka kvalitní střešní terasy s odvodem vody - produkty Schlüter

Volná pokládka kvalitní střešní terasy s odvodem vody - produkty Schlüter

Přejete si terasu, která bude nejen dobře vypadat, ale zároveň bude praktická a bude odvádět rychle přebytečnou vodu pryč? Pak je pro vás široký sortiment značky Schlüter tou správnou volbou! U těchto teras je nosnou vrstvou pro samonosné dlaždice plošná drenáž Schlüter-Troba-Plus 8G, která je tlakově stabilní a navíc zajistí odvod vody v otevřených spárách dlaždic. Aby jste mohli pod dlaždicemi vytvořit rovnoměrné podložky z malty, máme pro vás fixační kroužky Schlüter-Troba-Stelz-Dr, které můžete jednoduše odebrat po nanesení samotné malty a použít znovu. Neváhejte a objednejte si produkty Schlüter pro volnou pokládku kvalitní střešní terasy!


Prodej okenní parapety, okenní doplňky, příslušenství k oknům, e-shop

Prodej okenní parapety, okenní doplňky, příslušenství k oknům, e-shop

Máte-li nová okna a potřebujete k nim koupit vnitřní nebo venkovní okenní parapety, potom neváhejte a vyzkoušejte nás. Naše společnost iPARAPETY s.r.o., se zaměřuje na dodávky venkovních i vnitřních parapetů i s příslušenstvím. Nejčastěji jsou k dostání parapety z dovozu, které ale nejsou kvalitní. My dodáváme kvalitní parapety, které mají dlouhou životnost, jsou tvarově i teplotně stálé a také parapety odolné proti mechanickému poškození. Jako novinku je možno dodat parapety z přírodního mramoru a žuly. Dodáváme i doplňky k oknům – žaluzie a okenní sítě proti hmyzu. Montáže provádíme po celé ČR. Více informací najdete na webových stránkách.


Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Kámen do gabionů - drátokamenné prvky ve stavebnictví se zachováním přírodního vzhledu

Gabiony jsou stále častější a populárnější prvky ve stavebnictví a v architektonickém průmyslu. Gabiony- drátokamenné prvky, které Vám ve Zlíně, firma Kamenivo Zlín Rybníky zaplní kvalitním přírodním kamenem. Gabion je drátokamenný (drátoštěrkový) prvek: Jedná se o jakousi formu, do které se nasype kamenivo a vzniká tak pevná zábrana či opěra pro daný účel. Gabionové konstrukce představují stěny, které se nejčastěji používaly na zpevnění břehů u cest či vodních toků. Dnes se využití gabionu velice rozšířilo a gabiony slouží jako: -ploty k rodinným domů -oplocení komerčních prostor -okrasné a designové prvky -zpevnění a regulace vodních břehů a toků -protihlukové stěny -opevnění kolem cest Gabiony jsou velice funkční prvky a navíc tyto formy vypadají velmi pěkně a díky nim je možné zlepšovat bezpečnost na spoustě místech. Výhody: -vodoprpustnost -dlouhá životnost -rychlá instalace -příjemný vzhled hodící se i do přírodního prostředí Pro jakékoliv množství kamenů do gabionů si přijeďte do naší firmy Kamenovo Zlín Rybníky. Více o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Výroba a doprava betonových směsí na míru v Praze

Díky našim pěti betonárnám v Praze dokážeme dodat kvalitní betonové směsi až na místo určení rychle a efektivně. Naše společnost se specializuje na výrobu betonových směsí na zakázku pro široké spektrum stavebních projektů. S dlouholetou zkušeností v oboru nabízíme našim klientům profesionální služby a kvalitní produkty za konkurenceschopné ceny. Kromě výroby betonových směsí se věnujeme také jejich dopravě a ukládání na staveniště, abychom zajistili co nejvyšší efektivitu a uspokojili potřeby našich zákazníků. Své služby poskytujeme především v Praze a okolí, kde máme svých pět moderních betonáren: betonárna Rohanský ostrov, betonárna Libeň, betonárna Radlice, betonárna Písnice a betonárna Úvaly. Díky naší síti betonáren dokážeme zajistit rychlé a spolehlivé dodávky betonových směsí na místo určení v Praze a jejím okolí. Za naším úspěchem stojí profesionální tým zkušených pracovníků, moderní technologie a neustálé inovace a vylepšování našich produktů a služeb. Pokud potřebujete výrobu, dopravu nebo ukládku betonových směsí na míru, obraťte se na nás a rádi Vám pomůžeme s Vaším stavebním projektem.