Poptávám stavební materiál

Poptávám stavební materiál

Pro realizaci projektu poptáváme tyto položky. Mohu poprosit o cenovou nabídku, popřípadě dostupnost?

vše zbarveno do žluta:
1) 365m2 žulové odseky, délka strany odseku min. 100 mm
2) 20m2 - žulové bloky 12 ks 1000 délka x 300šířka x 160 výška
3) 1414ks (112m) - žulové sloupky 8/10 v.200mm
4) 51m - žulová schodová hrana tvaru L š. 360mm, v. 200mm, tl.40mm
5) 114, 8m - žulová dlažba 200/200mm tl.40mm
6) žulové schody 19ks x 2000 x 300 x 160 a 5ks (9, 7 x 0, 3 + 7, 7 x 0, 3 + 5, 7 x 0, 3 + 3, 7 x 0, 3 + 2 x 0, 3) x 166, 6 výška stupně = celková délka 28, 9 m x 0, 3 m šířka x 0, 166 výška"


Děkuji a přeji krásný den
Poptávka byla vložena dne:
09.05.2023 08:45

Platnost poptávky:
09.06.2023 08:41

Kontaktní osoba:
Ivana Brázdilová

Kontaktní email:

Telefon:
+420 ?+420721899223

Okres:
Frýdek-Místek

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Štípaná kamenná dlažba – kvalitní odseky, kostky, šlapáky nebo štípaná divočina

Štípaná kamenná dlažba – kvalitní odseky, kostky, šlapáky nebo štípaná divočina

Chcete si pořídit dlažbu s dlouhodobou odolností, která se díky své přirozené textuře a barevnosti hodí do každého prostředí? V tom případě se obraťte na specialistu ve zpracování královedvorského pískovce ze společnosti K O K A M s. r. o. Společnost K O K A M s. r. o. prodává štípanou kamennou dlažbu. Štípané kostky jsou vhodné pro cesty, vjezdy, silnice i chodníky. Štětovaná dlažba je tvořená z pískovcových odseků a vybírat je možné z různých tvarů a velikostí. Jako kamennou dlažbu je možné využít i šlapáky vhodné pro zahradní chodníčky nebo štípané obruby pro zakončení ploch. Objevte, jak může štípaná kamenná dlažba oživit Váš exteriér, a navštivte náš web co nejdříve!


Přírodní pískovcový kámen – prvky zahradní architektury nejen pro stavbu jezírek a potůčků

Přírodní pískovcový kámen – prvky zahradní architektury nejen pro stavbu jezírek a potůčků

Hledáte přírodní a estetické řešení pro Vaši zahradu a chcete vytvořit harmonický prostor, který bude odrážet krásu a klid přírody? V tom případě si pořiďte pískovcový kámen od společnosti KOKAM s. r. o. Společnost KOKAM s.r.o. má k dispozici neupravený volně ložený kámen, který je ideální pro skalky, zákoutí nebo jako solitérní dekorativní prvek. Každý kus je unikátní, s nepravidelnými tvary a různými odstíny. Mezi výhody se řadí odolnost vůči povětrnostním vlivům a snadno se kombinuje s jinými přírodními materiály, jako je dřevo a voda. Proměňte svou zahradu v oázu klidu a přírodní krásy a využijte náš kámen na skalku, do svahu nebo jako okrasný prvek na zahradní cestičky co nejdříve!


Stavební materiály a drobné domácí potřeby pro dům a zahradu – kvalitní sortiment za nejlepší cenu

Stavební materiály a drobné domácí potřeby pro dům a zahradu – kvalitní sortiment za nejlepší cenu

Hledáte v okolí Miroslavi nebo přímo v Čejkovicích prodejnu s kvalitním a ekologickým stavebním materiálem nebo domácími potřebami pro dům a zahradu? V tom případě se obraťte na prodejnu Stavebniny EKOČEK. Stavebniny EKOČEK prodává bohatý sortiment produktů, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Jedná se například o dřevěné obklady, izolace z ovčí vlny, přírodní barvy, kompostéry, solární panely a mnoho dalšího. Nakupujte stavebniny a domácí potřeby za nejlepší ceny a navštivte nás ještě dnes!


Kompletní opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety

Kompletní opravy a renovace teracové dlažby pro obchodní centra i hypermarkety

Pro obchodní centra, hypermarkety a supermarkety zajistíme kompletní opravy a renovace teracové (terazzo) dlažby. V těchto objektech je teraco dlažba vystavena stálému opotřebování - proto je povrch teracové podlahy po určitém čase poškrábaný, matný a znečištěný. Oprava a renovace dlažby také zahrnuje odstranění a redukci skvrn, čištění spár, odstranění mastnot a silných nečistot. Teracová dlažba se renovuje tmelením spár a prasklin polyesterovými tmely, lepením a doplněním chybějících dílů, chemickým hloubkovým čištěním, broušením, leštěním a impregnováním povrchů. Díky stavební firmě DAGETT 66, s.r.o. bude teracová dlažba ve vašem obchodním centru, supermarketu či hypermarketu opět jako nová.


Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

Okrasné kamenivo – břidlice, oblázky, kamenná kůra

V sortimentu najdete klasické kamenivo z místních lomů, oblázky z Dunaje, břidlici, štěrk a stavební písek. Zakoupit u nás můžete také oblázky (směsi omílaného kameniva) v různých typech hrubosti nebo kamennou kůru. Snažíme se dodávat v co nejkratších lhůtách, přesto ne vždy je to v našich silách, proto doporučujeme objednávat zboží včas. Po dohodě je možné dodat okrasné kamenivo na místo určení. Veškeré zboží je možno objednat telefonicky nebo e-mailem, termín doručení Vám oznámíme s časovým předstihem. Právě my Vám dodáme kvalitní okrasné kamenivo.


Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova, výroba betonových směsí, betony typu C dle ČSN EN 206-1

Představujeme Vám firmu REKOM Nový Bydžov, a.s., která svoji činnost zaměřila na vlastní výrobu betonu. Betonárka Barchůvek u Nového Bydžova svým zákazníkům nabízí výrobu betonových směsí typu C dle ČSN EN 206-1. Doprava betonu dle telefonické dohody. Betonárka SB-20 o výkonu 12,5 M³ vyrábí betony typu C dle ČSN EN 206-1. Sezonní poloautomatický provoz. Výrobna využívá domíchávače betonových směsí pro dopravu betonové směsi na místo určení. Na našich stránkách navštivte ceník betonu, http://rekomnb.cz/wp-content/uploads/2021/03/Cen%C3%ADk-betonu-2021.pdf.