Zelenina a ovocie

Zelenina a ovocie

Dodávka zeleniny a ovocia do školskej jedálne s dovozom.
Veřejná zakázka vložena:
05.05.2023 09:37

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná odborná škola, Pod Sokolicami 14, Trenčín

Zadavatel IČ:
17053668

Zadavatel ulice:
Pod Sokolicami 14

Zadavatel PSČ:
911 01

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Gabriela Vanková

Zadavatel telefon:
+421 327 432 642


Slovník veřejné zakázky (CPV)

03000000-1
Poľnohospodárske, farmárske, rybárske, lesnícke a súvisiace produkty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Konzumací superpotravin udržujeme své tělo v lepší kondici, příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu i krevní tlak. Zahrňte pravidelně do svého jídelníčku kysané zelí, kvašenou zeleninu kimči, jde o přírodní probiotika, výrazně tak podpoříte imunitu. Na prodejně Talašovo zahradnictví Tlumačov zakoupíte právě tyto speciality i plněné papriky zelím, kvašáky. Fermentovaná zelenina kimchi - kimči je národní korejská pochoutka, zeleninový salát se směsí chilli, česneku, zázvoru a sojové omáčky. Je to živá potravina plná vitamínů, minerálů, antioxidantů a laktobacilů. Kořeněné kysané zelí sami vyrábíme - obsahuje spoustu vitamínu C, vlákniny a probiotik, jeho konzumace pomáhá detoxikovat organismus a zlepšit imunitu. Kysané zelí u nás zakoupíte celoročně. Na podzim si pak můžete přijít zakoupit zelí krouhané i ochucené, které si doma naložíte do kameninového hrnce či sudu.


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Přijďte si od června nasbírat čerstvé jahody a zakoupit domácí marmelády a zavařeniny

Přijďte si od června nasbírat čerstvé jahody a zakoupit domácí marmelády a zavařeniny

Máte rádi jahody? Těšíte se na prodej čerstvých jahod? Chtěli by jste si je sami nasbírat? Přijďte si k nám do Kupařovic na pole, kde od června pořádáme samosběr jahod. Samozřejmě si můžete i zakoupit námi nasbírané čerstvé jahody, ale i skvělé domácí marmelády. A určitě oceníte i čerstvou, ráno natrhanou zeleninu či další ovoce. Přesné termíny, kdy je možnost se zúčastnit samosběru u nás, včas zveřejníme na našich webových stránkách. Začátek samosběru tradičně zahajujeme v červnu. Můžete si u nás nasbírat tolik jahod, kolik unesete. Navíc strávíte příjemný den na slunci a večer se obměníte třeba lívanci s jahodami či zmrzlinovým pohárem. Zakoupit u nás můžete i lahodné marmelády, zavařeniny z ovoce i zeleniny. A samozřejmě od května do října i čerstvou zeleninu, kterou sbíráme vždy ráno před prodejem.


Prodej hrášku v zahradnictví  - čerstvý hrášek jako zdroj bílkovin, vlákniny a vitamínů

Prodej hrášku v zahradnictví - čerstvý hrášek jako zdroj bílkovin, vlákniny a vitamínů

Zelenoluský hrášek je oblíbená jarní zelenina a v Tlumačově v Talašovo zahradnictví hrášková sezóna již začala. Prodej našeho vlastního hrášku - cena 120,- Kč / Kg. Čerstvý hrášek má vysoký obsah bílkovin, vlákniny, cukru a menší množství tuku. Obsahuje provitamín A, vitamíny skupiny B, C, E. Nezanedbatelný je i jeho vysoký obsah lecitinu. Proto je jeho konzumace velmi žádoucí. Zveme zájemce s širokého okolí - Zlín, Kroměříž, Přerov. Na našem FB profilu jsou aktuální informace kdy bude čerstvý hrášek, případně zda je vyprodáno. Také aktuálně na prodej hlávkový salát, cibulka, rajčata.


Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

Novinka - Automat na zelí - čerstvé kysané zelí za bezkonkurenční cenu

V automatu na zelí si můžete zakoupit naše půlkilové balení zdravého kysané zelí za bezkonkurenční cenu 15Kč. Prodejní automat jsme umístili vedle našeho mlékomatu před velkokapacitním kravínem v Nižních Lhotách. Zákazníci si jej oblíbili, prodává se denně až 40kusů. Vyzkoušejte ho také a navštivte nás.


Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Jakmile odezní poslední mrazy, začíná pro zahrádkáře čas pro vysazování raných brambor, podle počasí tedy na přelomu března a dubna. Pokud jste z okolí Zlína, nakoupit sadbové brambory můžete od producenta brambor, firmy Arbia, spol. s r.o.. U nás si vyberete z více odrůd sadbových brambor. Prodáváme sadbové brambory velmi rané, rané, polorané a pozdní Aktuálně dostupné odrůdy: - Anuschka - velmi rané - Antonia - polorané. Postupně budou na prodej další odrůdy: - sadbové rané - Adéla, Belana, Gala - sadbové polorané – Bernina, Granada, Marizza, Primarosa, Red Anna - polopozdní - Agria. Balení v 5kg pytlích. Nejznámější a nejoblíbenější brambor za posledních 10 let je Agria. Odrůda má vysokou úrodnost, hodní se na vaření, pečení, smažení, výrobu lupínků, placek, kaše. Má výbornou konzumní kvalitu až do dalšího jara (tzn. - lze ji skladovat až osm měsíců). Druhy brambor: - velmi rané určené k okamžité spotřebě na vaření - rané vhodné pro přímou konzumaci i pro následné uskladnění - polorané vhodné pro uskladnění - polopozdní až pozdní určené k dlouhodobému uskladnění.