Nákup interiérového vybavenia zariadení sociálnych služieb

Nákup interiérového vybavenia zariadení sociálnych služieb

Dodanie nábytku a vybavenia podľa výkazu - výmer, priloženého ako súčasť súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
26.04.2023 10:34

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trenčín

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
25.06.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trenčín

Zadavatel IČ:
00312037

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 2

Zadavatel PSČ:
911 64

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Bc. Adriana Benková

Zadavatel telefon:
+421 326 504 277


Zadavatel web:
https://trencin.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Vestavné skříně do Vaší ložnice a předsíně, výroba na míru do Vašeho interiéru

Hledáte úložný prostor, který je elegantní, praktický a šetří místo? Vestavěné skříně jsou ideální volbou pro moderní domovy. Jsou navrženy tak, aby dokonale zapadly do vašeho prostoru, od podlahy až po strop, a poskytly vám maximální úložný prostor bez zbytečného zabírání místa. Dokonale se hodí do daného prostoru a lze je navrhnout tak, aby odpovídaly specifickým potřebám a stylu interiéru. Nabízí flexibilní úložné řešení s možností výběru materiálů, povrchových úprav a doplňků. Vestavěné skříně přinášejí nejen praktičnost, ale také estetický prvek do každé místnosti. Jsou ideální pro nepravidelné půdorysy nebo podkrovní prostory, kde tradiční nábytek nemusí sedět správně. Navíc si můžete vybrat z různých materiálů, barev a povrchových úprav, aby vaše skříň ladila s ostatním interiérem. Investice do vestavěné skříně se vyplatí díky její dlouhodobé hodnotě a přizpůsobivosti. Je to chytrý způsob, jak zvýšit hodnotu vašeho domova a zároveň udržet pořádek a styl. Kontaktujte TP interier morava s.r.o. a stylizujte svůj domov ještě dnes!


Polotovary pro stolaře za dobré ceny - výroba schodiště a nábytku z masivu na míru

Polotovary pro stolaře za dobré ceny - výroba schodiště a nábytku z masivu na míru

Pokud chcete kvalitní nábytek a schodiště přímo do vašeho interiéru, pak se neváhejte obrátit na firmu PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína. V letošním roce uvedla do provozu nové obráběcí centrum, díky kterému Vám vyrobí kvalitní výrobky, schodiště a nábytek z masívu na míru za dobré ceny. Díky našemu nábytku bude Váš interiér podle Vaších představ. V poslední době je velký zájem také o dřevěná schodiště, díky tomu jsme zahájili výrobu kvalitních schodišť. Schodiště Vám vyrobíme i namontujeme podle předem daných rozměrů a vybereme nejvýhodnější variantu. Naši zaměstnanci Vám vždy rádi a ochotně poradí. Najdete nás v nově zrekonstruovaném areálu na adrese Lutonina 138 ve Vizovicích. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Dětské a studentské pokoje vyráběné na zakázku– nábytek pro všechny věkové kategorie

Dětské a studentské pokoje vyráběné na zakázku– nábytek pro všechny věkové kategorie

Od prvopočátku je důležité, aby dětský pokoj podněcoval kreativitu a učení. Nábytek na míru umožňuje přizpůsobit prostor individuálním potřebám a zájmům každého dítěte. Ať už je to stůl s dostatečným prostorem pro umělecké projekty nebo postel, která se večer promění v pevnost pro dobrodružství, veškerý nábytek do pokoje školáků nebo vysokoškoláků Vám na míru zhotoví Katpet, výroba nábytku s.r.o. z Olomouce. Jakmile děti povyrostou a stanou se vysokoškoláky, jejich potřeby se mění. Potřebují místo, kde mohou soustředit se na studium, ale zároveň relaxovat a nabrat síly. Nábytek do pokoje pro vysokoškoláky je navržen tak, aby byl nejen funkční a stylový, ale také aby vydržel nároky studentského života. Ergonomické stoly, prostorné knihovny a pohodlné postele jsou jen začátek. Investice do nábytku na míru se vyplatí. Nejenže podporuje akademický úspěch, ale také pomáhá vytvářet prostředí, kde se mladí lidé mohou cítit jako doma, i když jsou daleko od rodiny. Je to investice do jejich budoucnosti.


Vestavěné skříně na míru do ložnicí, pokojů i chodeb včetně zaměření, dopravy a montáže

Vestavěné skříně na míru do ložnicí, pokojů i chodeb včetně zaměření, dopravy a montáže

Potřebujete ve vašem domě nebo bytě vyřešit úložné prostory pomocí vestavných skříní? Potřebujete vestavěnou skříň do ložnice nebo pokoje? Rádi byste využili prostor na Vaší chodbě k realizaci vestavěné skříně? Vestavěné skříně vyráběné na míru v různých provedeních, barevných i materiálových kombinacích dodává na Znojemsku Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s. Na začátku realizace zakázky provedeme zaměření a následně 3D vizualizaci návrhu vestavěné skříně v prostoru dle rozměru a požadavků klienta. Následně probereme s klientem možnosti výběru materiálu nebo barevného provedení. Dodáváme i skříně z masivu, které je možné mořit do různých odstínů. Naše vestavěné skříně jsou kvalitním, českým výrobkem. Navrhujeme skříně na míru do různých prostor, jako jsou ložnice, pokoje nebo chodby.


Zakázkové stolařství a truhlářství – profesionální výroba kuchyní, skříní a nábytku na míru

Zakázkové stolařství a truhlářství – profesionální výroba kuchyní, skříní a nábytku na míru

Přejete si pořídit originální nábytek na míru a nevíte, na které stolařství či truhlářství se obrátit? Jste z okolí Zlína a hledáte moderní nebo klasický styl? V tom případě kontaktuje TOM stolařství, které Vám splní Vaše přání a potřeby. TOM stolařství se zaměřuje na výrobu kuchyní, skříní a nábytku. Vyrábí z masivu, dřevotřísky a s lakovaným nebo foliovaným povrchem tak, aby nábytek ladil k interiéru zákazníků a odpovídal jejich představám a očekáváním. Zkrášlete svůj domov novou kuchyní a nábytkem a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.